Call Of Duty: Modern Warfare 3 | PSN

Amir Wrench

کاربر سایت
Oct 26, 2013
67
شما اگه یه خشاب سرش خالی میکنی ولی نمیمیره به خاطر این هستش که Ping شما مثل بیشتر ایرانی ها افتضاح هستش... خیلی باید کار بلد باشی با Ping بد بتونی نفر برتر بشی

03cfe770a0ac1d361.jpg

ping هر چقدر بهتر باشه و به Full سبز نزدیک تر باشی عکس العمل تر سریع تر خواهد بود
منو ادد کنید Javad___music___ <<<ID

العان افتخار آمیزه این عکس؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
سلام
دیشب یه هک جدید دیدم طرف رفته بود تو آسمون هی موشکای 4 تایی شلیک میکرد:-o

یه هک بود، طرف زد، XP های هممون 10000برابر میشد! من تو یه مچ از رنک 29 رسیدم 68-67! ولی حیف وقتی از مچ اومدیم بیرون، تاثیرش صفر شده بود!

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
یه هک بود، طرف زد، XP های هممون 10000برابر میشد! من تو یه مچ از رنک 29 رسیدم 68-67! ولی حیف وقتی از مچ اومدیم بیرون، تاثیرش صفر شده بود!
منم اینو تجربه کردم...ولی دقیقا همونطور که گفتی وقتی میاد بیرون همه چی صفر میشه...معمولا هم این اتفاق توی مود search&destroyed میافته...

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
شانس آووردی صفر شده بوده ...و الا بن شده بودی حسین جون:|

منم اینو تجربه کردم...ولی دقیقا همونطور که گفتی وقتی میاد بیرون همه چی صفر میشه...معمولا هم این اتفاق توی مود search&destroyed میافته...

بن شدن که کسی بن نمیشه برا این چیزا اگه می خواستن بن کنن این همه هکری که گند زدن تو سرورای بازی رو بن می کردن . این xp lobby ها هم زمانی تاثیرش میمونه که هاست آخر بازی بک بده ، در این صورت مینویسه host migration و هاست عوض میشه و xp هایی که گرفتید و لولتون میمونه در غیر این صورت همون لول قبلیتون بر میگردید.

hs74

کاربر سایت
Jan 8, 2012
6
نام
hosein
دوستان آنلاین باز اونطور که از شواهد برمیاد هیچ کس اینجا mw3 بازی نمیکنه...
اکثر بچه های ای تاپیکو اد کردم ولی فقط یه نفر اکسپت کرد..
به خدا پکیدیم با این پینگه چیزی
این اجنبیا هم که امکاناتشون تکمیله همشون چارخطو دارن بد ما با دو خط پیگ میخایم چه گلی بزنیم به سر مملکتمون
بعد میگن چرا جونا دکتر مهندس نمیشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر