Call Of Duty: Modern Warfare 3 | PSN

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
همه برادرا.... دمتون گرم..
اقا ما امروز عضو شدیم.. ولی نمیدونیم چطوری باید کلون رو ببینیم.. باید چیزی دانلود کنم ؟؟ یا چیزی بخرم؟؟

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
دوستان من میخوام ثبت نام کنم میگه رمز اشتباهی وارد میکنی من چطوری رمز رو وارد کنم تا قبول کنه بعد ایمیل هم باید مثل ایمیل ای دی ps3 باشه یانه یعنی ثل هم وارد کنم؟

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
دوستان من میخوام ثبت نام کنم میگه رمز اشتباهی وارد میکنی من چطوری رمز رو وارد کنم تا قبول کنه بعد ایمیل هم باید مثل ایمیل ای دی ps3 باشه یانه یعنی ثل هم وارد کنم؟

یعنی چی رمزو اشتباهی وارد میکنی؟؟؟ موقع ثبت نام یه ایمیل ازت میخواد .. هرچیزی میتونه باشه ولی باید حقیقی باشه.. چون بعدا به دردت میخوره.. معمولا تو وارد کردن یوزر محدودیت داره با پسوورد کاری نداره مگه اینکه پسوردت کمتر از مثلا 6 تا 8 کارکتر باشه

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
یعنی چی رمزو اشتباهی وارد میکنی؟؟؟ موقع ثبت نام یه ایمیل ازت میخواد .. هرچیزی میتونه باشه ولی باید حقیقی باشه.. چون بعدا به دردت میخوره.. معمولا تو وارد کردن یوزر محدودیت داره با پسوورد کاری نداره مگه اینکه پسوردت کمتر از مثلا 6 تا 8 کارکتر باشه

من از طریق pc ثبت نام کردم ولی وقتی میخوام با الیت کال اوف بلک اوپس 2 میخوام بازی کنم چطور انتخواب کنم چون اولین باری که در الیت رفتم کال اوف مودرن انتخاب کردم یه راهنمایی لطفا
بعد وقتی وارد الیت میشم میگه bad server اینو ه توضیح بدید لطفا

آخرین ویرایش:

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
من از طریق pc ثبت نام کردم ولی وقتی میخوام با الیت کال اوف بلک اوپس 2 میخوام بازی کنم چطور انتخواب کنم چون اولین باری که در الیت رفتم کال اوف مودرن انتخاب کردم یه راهنمایی لطفا
بعد وقتی وارد الیت میشم میگه bad server اینو ه توضیح بدید لطفا

دوست عزيز من متوجه نشدم منظورت چيه وچون جمله بنديت ناواضحه.. ولي براي اليت بازي كردن شما بايد هزينه اي پرداخت كني.. چون DLC اين قسمت وبايد از Stor خريداري كني.. ولي جديدا يه نرم افزار اومده كه ميتونه اين پوليارو واست مجاني كني.. اسمش اينه .. تو تاپيكش برو نوشته

ReActPSN v2.23

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
همه برادرا.... دمتون گرم..
اقا ما امروز عضو شدیم.. ولی نمیدونیم چطوری باید کلون رو ببینیم.. باید چیزی دانلود کنم ؟؟ یا چیزی بخرم؟؟

والا من زیاد از الیت چیزی نمی دونم ولی فک کنم باید پرمیوم داشته باشی

sjsm367

کاربر سایت
Feb 3, 2013
18
سلام به همگی

یهمشکلی داشتم من تازه از اینترنت بازی codmw3 رو دانلود کردم و تمامی آپدیت هاش رو همگرفتم بازی اجرا میشه سرور هم پیدا میکنه و وارد لودینگ میشه تا آخرای لودینگ میره که مینویسه setting up گیر میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر