Street Fighter X Tekken | PC

ubreytcpqptavj5cazwb.jpg

بلاخره کپکام خبر از انتشار نسخه ی PC این عنوان محبوب رو داد و PC GAMER ها نیز میتونن (علاوه بر انتخاب شخصیت های SFIV) کنترل کرکترهای Tekken رو بدست بگیرن و با هم به مباره بپردازن.

Street Fighter X Tekken در تاریخ 6 مارچ 2012 بروی کنسولها و PC منتشر میشود.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
راستی چجوری میشه 1 به 2 بازی کرد؟
واسه 2v1 زدن از همون منوی Online Battle یه اینوایت میدی به Partner ـت و بعدش میرین تو لابی!

گویا این پچ 2013 تمام کمبوهای Infinite رو از بین برده
شاید شما متوجه نشین ولی بازی با این پج 2013 از این رو به اون رو شده. SFxTK قبلا مورد بی مهری کامیونیتی قرار گرفته بود و این پچ باعث شده که کامیونیتی دوباره روی خوش به این بازی نشون بدن!

میشه مفتی آنلاین بازی کرد ؟ یا حتما باید اکانتشو بخیریم ؟
بعد از اینکه آکانتشو خریدی میتونی مفتی آنلاین بازی کنی!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واسه 2v1 زدن از همون منوی Online Battle یه اینوایت میدی به Partner ـت و بعدش میرین تو لابی!
شاید شما متوجه نشین ولی بازی با این پج 2013 از این رو به اون رو شده. SFxTK قبلا مورد بی مهری کامیونیتی قرار گرفته بود و این پچ باعث شده که کامیونیتی دوباره روی خوش به این بازی نشون بدن!
بعد از اینکه آکانتشو خریدی میتونی مفتی آنلاین بازی کنی!
ولی فکر کنم هنوز یه سری مشکلات سر جاشه. مثلا این Hugo همچنان وقتی میپری هوا، به طرز غیر عادی میگیرتت. چندتا دیگه هم مثل zangif هستن که وسط ضربه خوردن، یه دفعه میگیرنت:|:biggrin1:
اون قسمت آخر پستت هم تو حلقم:biggrin1:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام بروبچ
این کارکترا و لباساشون تویه patch 2013 چطور باز میشن ؟
اگه فایلی میخواد آپلود کنید ممنون میشم
علیک.
برو Street Fighter X Tekken\patch\CMN\boot\game
const.lua رو باز کن و هر ['unlock'] = رو پیدا کردی که جلوش نوشته dlc رو ادیت کن به:
[LTR]['unlock'] = 'default',[/LTR]
همین.
برای لباسا هم یا برو بخرشون یا برو خیلی راحت فایل هاشونو عوض کن! :D
از اینجا: Street Fighter X Tekken\resource\CMN\battle\chara
تو صفحه استریت مادرز بری خیلی از لباسای ساخت کپکام رو مفتی برای عوض کردن فایل گذاشته.

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
علیک.
برو Street Fighter X Tekken\patch\CMN\boot\game
const.lua رو باز کن و هر ['unlock'] = رو پیدا کردی که جلوش نوشته dlc رو ادیت کن به:
[LTR]['unlock'] = 'default',[/LTR]
همین.
برای لباسا هم یا برو بخرشون یا برو خیلی راحت فایل هاشونو عوض کن! :D
از اینجا: Street Fighter X Tekken\resource\CMN\battle\chara
تو صفحه استریت مادرز بری خیلی از لباسای ساخت کپکام رو مفتی برای عوض کردن فایل گذاشته.

ممنون
همون روز اول که بازی اومد خریدم
ولی 5 تا کارکتر لباسشونو نداشتم میخواستم ببینم چطور هست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وصل میشه
قطع و وصل میشه:d
البته الله بختکیه:d وصل کار میبینی بازی تیک خورد و دیسکانکت میشی. خیلی اذیت میکنه.

راستی مثل اینکه هنوزم میشه کمبوی بینهایت زد:d در صورتی که Cross Gauge رو روی Infinite بذارین:d

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
سلام دوستان

من بعد اینکه MKKE جدید رو بازی کردم و در پوست خود نگنجیدم و با برادرم کل کل های بسیار کردندی و موی ها کندندی و نمیدونم چی چی رفتم دنبال بازی های تو این سبک و یادم افتاد ای دل غافل یکی دیگه از نوستالوژی های کودکیم مثل یعنی همین street و tekken پارسال بازی جدیدش اومد و من بیخیالی اصلا دانلود نکردم فکر کردم بیخوده که الان پشیمان گشتم چون امتیازاشو چند جا دیدم که بین هشت و نه بود و فکر کنم ارزش بازی کردن داره نه؟ بخاطر همین گشتم و دو تا سایت فارسی پیدا کردم که البته نسخه بلک باکسش هنوز توی اونا قابل دانلوده. میخواستم بگم کسی لینک دانلود داره بده یا اگه نمیشه لطف کنه پی ام کنه چون میگن یه دی ال سی هم داشته که کلی شخصیت اضافه کرده نمیدونم اونام همراه این بلک باکس که توی این سایت های فارسی گذاشتن هست یا نه. در کل اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم واقعا.

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
احسنت:d
میتونی همون نسخه های معمولی موجود رو دانلود کنی و برای 12 کارکتر جدید بری صفحه 17 همین تاپیک(پست 241) اونجا لینک گذاشتم,اونجا هم کامل توضیح داده که چکار کنی
ولی خودمونیما هیچی مزه street fighter رو نداره (با اینکه چیزی هم بلد نیستم) لااقل واسه من:x

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
مهرداد جان خیلی ممنون. لطف کردی داداش. حیف شد سر کار که بودم تا پونصد کیلوبایت سرعت دانلود میداد. کاش دیروز گرفته بودمش ولی اومدم خونه اتفافی یه پست در مورد SFXT دیدم و اوه اوه یعنی خدایی دلم غنچ رفت:D فقط یه لحظه دوران ابتدایی رو تصور کردم که پشت میکرو میشستم استریت فایتر بازی میکردم چقدر حال میکردم باهاش بعدشم که تکن پلی استیشن و اونم یه دنیایی بود حالا که فهمیدم همه شخصیت هاش یه جا جمع شده خدایی دل تو دلم نیست دانلودش کنم زودتر ببینم چه جوری شده ن. خونه حجم دانلودم سریع تموم میشه باید برم از سر کار بگیرم شنبه میشه احتمالا. بازم بابت لینک پستی که توی اون فروم بود و داده بودی تشکر. خوب و کامل بود توضیحاتش حتی هنوز میشد ازش دانلود کرد آپدیت رو ولی اگه جایی گیر کردم مزاحمت میشم. فعلا خودشو دانلود کنم ببینم ران میشه. نسخه بلک باکسشو گذاشته بودن. لینک که ندم بهتره ولی اگه بخوام اسم ببرم دو تا سایت ایرانی یاس دانلود و p30day رو پیدا کردم که هنوز لینکاشون فعال بود. چون خود اسکیدرو و بلک باکس که فکر نکنم الان بشه ازشون دانلود کرد لینکاشون صد در صد غیرفعال شده. بازم اگه لینک برای دانلودش داشتید دمتون گرم بدید چون من این سایتایی که اسم بردم رو درست نمیشناسم و دانلود نکردم چیزی ازشون. بری بگیری بعد مشکل داشته باشه ضد حال میشه و سخته دوباره گرفتنش.

حسین کرد شبستری نوشتم:D

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
سلام مجدد

من بازي رو نصب كردم و بدون مشكل ران كردم فقط دو تا سوال داشتم اگه جواب بديد ممنون ميشم:

ـ نسخه اي كه من ران كردم بلك باكس بود. يادمه بچه ها ميگفتن براي ذخيره بازي بايد توي لايو اكانت ساخت ولي وقتي ميخوام وارد بازي بشم براي من منويي نمياره كه بتونم اكانت بسازم! نسخه بلك باكس اينجوريه؟ ذخيره ميشه بازي توي نسخه باكس باكس؟ و اگه نميشه راه حلي داره؟

ـ قسمت داستاني بازي همون Arcade ميشه؟

خيلي ممنون

ma1317

کاربر سایت
Aug 7, 2013
4
یه سوالایی درباره علامتهای command list داشتم....

12629486277625417023.png

اینا رو یکی بگه دقیقا چیه و با کدوم دکمه دسته میشه زد؟؟

L مشت و M مشت / L لگد و M لگد
19393424077266701013.png
و
82283783539133605846.png

علامت مثلث مشکی
99522812360665667552.png

N تو دایره قرمز / علامت Z تو دایره قرمز

عقب سفید جلو مشکی
23862585294239576991.png

دستتون درد نکنه خیلی لازم دارم کمکم کنید. تشکر
:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه سوالایی درباره علامتهای command list داشتم....

12629486277625417023.png

اینا رو یکی بگه دقیقا چیه و با کدوم دکمه دسته میشه زد؟؟

L مشت و M مشت / L لگد و M لگد
19393424077266701013.png
و
82283783539133605846.png

علامت مثلث مشکی
99522812360665667552.png

N تو دایره قرمز / علامت Z تو دایره قرمز

عقب سفید جلو مشکی
23862585294239576991.png

دستتون درد نکنه خیلی لازم دارم کمکم کنید. تشکر
:)
وقتی M قبل از مشت یا لگد باشه یعنی Medium یا همون ضربات متوسط
اگر L باشه یعنی Light با همون ضربات سبک
H هم یعنی Heavy یا همون سنگین.
بستگی به نحوه تنظیم کردن دستتون، هر کدومش فرق میکنه.
علامت مثلث مشکی هم یعنی جلو. البته بعضی جاها به معنی اینکه به فرمان بعدی برید هم میده. به عبارتی پشت سر هم فرمانی که داده شده رو بزنید.
N توی یه دایره قرمز یعنی یه مکث کوتاه. یا به عبارتی هیچ کدوم از جهات رو فشار ندین.
عقب سفید جلو مشکی هم یعنی اول عقب رو نگه دارین (برای 2-3 ثانیه) و بعدش جلو رو فشار بدین. مثلا عقب رو بگیرین و بعدش جلو و مشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر