Street Fighter X Tekken | PC

ubreytcpqptavj5cazwb.jpg

بلاخره کپکام خبر از انتشار نسخه ی PC این عنوان محبوب رو داد و PC GAMER ها نیز میتونن (علاوه بر انتخاب شخصیت های SFIV) کنترل کرکترهای Tekken رو بدست بگیرن و با هم به مباره بپردازن.

Street Fighter X Tekken در تاریخ 6 مارچ 2012 بروی کنسولها و PC منتشر میشود.

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
من یه فروم پیدا کردم از این منبع هم بهتره :D
خلاصه هر چی بخواین می تونین اینجا گیر بیارینو مدر ها جمع شدن اینجا

Sfxt Mods

آنلاین تا اونجا که می دونم نمیشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بر و بکس کلن، یکی نحوه شمردن فریم رو یاد میده؟ شدیدا حیاتیه. توی سایت Eventhubs رفتم و اتفاقا سایت خیلی کامل و جامعی هست ولی چیزی دستگیرم نشد. یعنی درست نفهمیدم چجوری توضیح داده.

در ضمن، این SFXT Ver.2013 جریانش چیه؟ چه چیزایی بهبود یافته یا عوض شده؟

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
262
نام
آرش
بر و بکس کلن، یکی نحوه شمردن فریم رو یاد میده؟ شدیدا حیاتیه. توی سایت Eventhubs رفتم و اتفاقا سایت خیلی کامل و جامعی هست ولی چیزی دستگیرم نشد. یعنی درست نفهمیدم چجوری توضیح داده.

در ضمن، این SFXT Ver.2013 جریانش چیه؟ چه چیزایی بهبود یافته یا عوض شده؟
در مورد شمردن فریم که خودم هم نیاز به کمک دارم! ولی تغییرات آپدیت 2013 تا جایی که می‌دونم بیشتر برای بالانس شدن شخصیت‌هاست. البته یه سری تغییرات کوچیک قرار بوده انجام بشه، مثل شروع شدن هر مبارزه، بعد از ناپدید شدنِ FIGHT! (یه مدته بازی‌ش نکردم، قبلا هنوز نوشته نرفته بود دعوا شروع می‌شد؟). رنگ بخش قابل بازیابی نوار انرژی هم قرار بوده عوض بشه، پرتاب‌ها سریع‌تر بشن و ...
تو آدرس زیر یه سری از تغییرات کاراکترها رو نوشته (جدیدترش رو پیدا نکردم):
Street Fighter X Tekken Version 2013 Changelog - Street Fighter Characters | ScrewAttack.com
پ.ن: الان دوباره نگاه کردم پست‌تون رو دیدم با بچه‌های کلن بودید کلا! :| D:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان این دهن ما رو سرویس کرد موقع آپدیت کردن بازی. هر بار تا وسطش میره و قطع میشه. از یه جای دیگه نمیشه گرفت آپدیت ها رو؟

پ.ن: یکی از دوستان میتونه فایل exe بازی رو آپلود کنه؟ نسخه اورجینالش رو البته.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ممنون دوست من، ولی من اینو دانلود کردم و آپدیت کردم. توی بازی هم 12 شخصیت جدید اضافه میشن ولی غیر قابل بازی هستن (که با یه سری روش ها میشه آزادشون کرد).
مشکل اینجاست که وقتی وارد بازی میشم و به اکانت GFWL وارد میشم، میگه یه آپدیت در حال حاضر موجوده و شروع میکنه به آپدیت کردن که خیلی طول میکشه (به احتمال زیاد همین آپدیت 809 مگابایتی هست)

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
ممنون دوست من، ولی من اینو دانلود کردم و آپدیت کردم. توی بازی هم 12 شخصیت جدید اضافه میشن ولی غیر قابل بازی هستن (که با یه سری روش ها میشه آزادشون کرد).
مشکل اینجاست که وقتی وارد بازی میشم و به اکانت GFWL وارد میشم، میگه یه آپدیت در حال حاضر موجوده و شروع میکنه به آپدیت کردن که خیلی طول میکشه (به احتمال زیاد همین آپدیت 809 مگابایتی هست)
منم مشکل شمارو داشتم. 2بار گذاشتم آپدیت بره ارور داد همش. دیگه این رو دانلود کردم نصب کردم کامل درست شد.
2تا آپدیت 809 مگابایتی هستا یکی tu10000082_10000382 و یکی tu10000082_10000482 شما باید این آخری که من لینک دادم بالا دانلود کنی . یه چک کن شاید اشتباه ورژن دیگه ای نصب کردی.
فایل exe گیم رو هم واست آپلود کردم همون پست قبلی ادیت کردم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم مشکل شمارو داشتم. 2بار گذاشتم آپدیت بره ارور داد همش. دیگه این رو دانلود کردم نصب کردم کامل درست شد.
2تا آپدیت 809 مگابایتی هستا یکی tu10000082_10000382 و یکی tu10000082_10000482 شما باید این آخری که من لینک دادم بالا دانلود کنی . یه چک کن شاید اشتباه ورژن دیگه ای نصب کردی.
فایل exe گیم رو هم واست آپلود کردم همون پست قبلی ادیت کردم.
آقا دمت گرم الان متوجه اشتباهم شدم. در واقع اونی که من دارم tu10000082_10000282 هست! همین باعث میشه بازی درست نشه.
در نهایت ورژن بازی به چند ارتقا پیدا میکنه؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
ورودت رو به جمعمون خوش آمد می گم Artemis Hawke! مشتاق دیدار بودیم :D
شرمنده که یه خرده دیر جواب میدم. اینترنت دم دست نبود و رفیق ناباب و اینا... :D
راجع به فریم شمردن...راستش نیازی نمی بینم که "خودت" فریم هارو بشمری! خودت بهتر میدونی که فریم یعنی 1/60 ثانیه و به این خاطر فریم ها با چشم غیر مسلح(!) قابل شمرده شدن نیستن ولی میتونی یاد بگیری که چطور از اطلاعات تعداد فریم که سایت هایی مثل Eventhubs یا Shoryuken میذارن استفاده کنی. با این اطلاعات میتونی اطلاعات مربوط به هر حرکت رو بدونی. مثلا اینکه آیا فلان Normal Move قابل Cancel شدن هست یا نه، به کدوم Normal Move لینک یا Chain میشه، High Block باید بشه یا Low Block یا اینکه مثلا در صورت Block شدن این حرکت Safe هست یا خیر؟
SSF4 و SFxTK خیلی تفاوت دارن در این زمینه. مثلا SSF4 پر از لینک های 1 فریمی هست در حالی که SFxTK در زمینه ی فریم خیلی "باز" ـه!
Crouch Medium Kick ریو رو مثال بزنم.
Startup این حرکت تو SSF4 پنج فریم ـه در حالی که تو SFxTK شده 6 فریم. Startup یعنی مدت زمانی که طول می کشه این حرکت اجرا بشه. هر چه استارتاپ کمتر -> بهتر
Recovery مدت زمانیه که طول می کشه حرکت بعد از اجرا شدن به حالت عادی بر گرده. تو SSF4 ریکاوری 14 فریم هست ولی تو SFxTK ریکاوری 16 فریم ـه. هر چه کمتر -> بهتر
Active فریم مدت زمانیه که حرکت فعاله. تو SFxTK این حرکت برای 5 فریم فعاله. در حالی که تو SSF4 این حرکت 3 فریم فعاله. هر چه بیشتر -> بهتر
Advantage on block: فرض کنیم این حرکت Block بشه. تو SSF4 این مقدار -3 هست. این به این معنیه که حریف میتونه با یه حرکت که Startup ـش 3 فریم یا کمتر باشه تو رو Punish کنه. برای مثال Super ـه آکوما تو یک فریم(!) اجرا میشه و میتونه c.MK رو Punish کنه. تو SFxTK این مقدار -4 هست. نتیجه : هر چه بیشتر-> بهتر
Advantage on hit : این مقدار همونطور که از اسمش مشخصه، فرصتی که برای زدن لینک بعدی براتون مهیا میشه رو نشون میده. این میزان برای c.MK در هر دو بازی 0 ـه. یعنی که این حرکت قابل لینک شدن نیست.
با توجه به این اطلاعات نتیجه می گیریم که c.MK تو SSF4 در مقایسه با SFxTK حرکت بهتریه.
یا یه مثال دیگه: c.MP ریو +5 ـه. این به این معنیه که حرکاتی که استارتاپشون 5 فریم یا کمتره قابل لینک شدن هستند. استارتاپ c.HK 5 فریم هست و برای همین میتونه به c.MP لینک بشه.
امیدوارم این توضیحات به کارت اومده باشه.
Peace

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه خبر ناخوشایند... تو آپدیت جدید، هک کاراکترها از کار افتاده! هر چی سعی کردم دوباره اکتیوشون کنم نشد. لعنتی!
نه از کار نیوفتاده فقط این بار باید فایل Const.lua رو توی مسیر زیر کپی کنی:
patch\CMN\Boot\Game
قبلش هم پوشه Resource رو هم کپی کرده باشی توی فولدر بازی.
=============================================
داداش صفا دمت گرم:d بینهایت منتظرتون بودم:d تو این مدت که هیچ کدومتون نبودین (:d) یه خورده با این سایت ها ور رفتم و تا حدودی (خیلی کم) با سیستم فریم آشنا شدم ولی میشه گفت اونقدر نبوده که به کارم بیاد:d باید چندتا جلسه تمرینی بذاریم و یاد بگیرم:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
گویا این پچ 2013 تمام کمبوهای Infinite رو از بین برده:| جریان از این قرار بوده که توی مبارزات آنلاین، طرف کازویا یا پاول رو برمیداشته و حریفش رو یه گوشه گیر مینداخته و تا میخورده روش کمبو میزده (منظورم همون کمبوی بینهایت هست که تمومی نداره).
ملت هم رفتن اعتراض کردن و کپکام هم اینو درستش کرده:d
یارو نوشته بود از این به بعد دیگه کازویا کمتر توی مبارزات میبینیم:|:d هر چند کاراکتر خودم کازویا هست ولی اصلا ربطی به کمبوی بینهایت نداره:d چون کازویا خیلی بالانسه:d

راستی چجوری میشه 1 به 2 بازی کرد؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر