Microsoft خرید Twisted Pixel را !!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سازنده عناوین Splosion Man و The Gunstringer, یعنی استدیو Twisted Pixel توسط مایکروسافت خریده شد.

این شرکت به عنوان یکی از زیر بخش های جدید مایکروسافت به جمع استدیو های Lionhead و Rare پیوست.

Phil Spencer گفت " Twisted Pixel دارای رکورد های دنباله دار فوقالعاده در ارائه تجربیات نوآورانه، تحسین برانگیز برای منتقدان، از همه مهمتر، بازیهای مفرح است " همچنین گفت " Microsoft Studios خانه ای برای تجربه سرگرمی های سطح بالا است، و قدرت ابداع باورنکردنی تیم Twisted Pixel به ما کمک خواهد کرد تا تجربیات نوآورانه بیشتری را برای Kinect و Xbox LIVE ایجاد کنیم. "

Michael Wilford رئیس اجرایی Twisted Pixel گفت " این برای ما بسیار هیجان آور است که رابطه با دوام و طولانی مدتمان را با Microsoft Studios که به عنوان پیشرو در توضیع دیجیتال و ابداع کننده تجربیات جدید مانند Xbox LIVE و Kinect در صنعت بازیسازی شناخته میشوند، محکم تر کنیم " همچنین بیان کرد " به عنوان عضوی از خانواده Microsoft Studios ما حتی بدنبال ایجاد کردن تجربیات جدیدتر و پر محتوا تر برای Xbox و همه طرفداران Twisted Pixel در اقصی نقاط جهان هستیم".

منبع

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سونی میره مدیا مولکول رو میخره ، با اون همه فرست پارتی کتو کلفت ، میره ساکر پانچ رو میخره ، مایکروسافت با این فقر فرست پارتی میره چی میخره !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سونی میره مدیا مولکول رو میخره ، با اون همه فرست پارتی کتو کلفت ، میره ساکر پانچ رو میخره ، مایکروسافت با این فقر فرست پارتی میره چی میخره !

کاملا باهات موافقم... بالاخره این سیاست گذاریهاییه که کله گندها تصمیم میگیرن...لابد یه چیزی توشه...!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
(:|
خسته نباشن واقعا =))

مایکروسافت سونی رو شکست داد الان با کینکت میخواد نینتندو رو هم شکست بده پس طبیعیه بیشتر تمرکزش رو کینکت باشه البته برا من که خوب نیست
حیف که امضا پره! LOOOL

آخرین ویرایش:

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوست من اینا استدیوی خیلی خوبین یه کم Splosion Man بازی کن درک میکنی من چی میگم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
Twisted Pixel یکی از بهترین استودیو های سازنده بازی های مستقل و کم هزینه است و فقط کافیه نگاهی به عناوین قبلی این استودیو مثل دو قسمت Splosion Man و Maw بندازید. The Gunstringer هم که فعلا بهترین بازی کینکت هست در کنار Dance Central. حرکت حساب شده ای بود.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ماکرو سافت دیگه از فرست پارتی کشیده بیرون انگاری !!
تمام تمرکزش روی کینکته !!!!!!!!!!

به نظر من تمرکز محض روی کینکت اصلا خوب نیست...کینکت جای پیشرفت داره...اما نباید بیشتر از فرست پارتی روش سرمایه گذاری بشه...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
دقیقا همین یه ماه پیش با محسن میگفتیم اینو میخره:D Splosion Man که یکی از بهترین بازیهای آرکیده، Gunstringer هم به عنوان یه بازی کاملا کینکتی خیلی خوب دراومد. کلا استودیو کوچیک و خلاقیه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دقیقا همین یه ماه پیش با محسن میگفتیم اینو میخره:D Splosion Man که یکی از بهترین بازیهای آرکیده، Gunstringer هم به عنوان یه بازی کاملا کینکتی خیلی خوب دراومد. کلا استودیو کوچیک و خلاقیه.

منم خیلی خوشحال شدم که خریدشون ! :D واقعاً بازیساز هستن و اصل فکرشون روی ایده های جدید و جالب هست ! امیدوارم بتونن همین روند رو در بازیهای بزرگتر هم ادامه بدن ! الان استدیو کوچیکی هستن ولی به زودی بزرگ میشن و کارهای مشتی تر تحویلمون میدن ! :d مهم اینه که خلاق هستن ! >:d<

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
مایکروسافت سونی رو شکست داد الان با کینکت میخواد نینتندو رو هم شکست بده پس طبیعیه بیشتر تمرکزش رو کینکت باشه البته برا من که خوب نیست

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
TwistedPixel_logo.png

یادتون باشه این استودیو کوچک و خلاق که 100 درصد هم هزینه ی خریدش از استودیو های نامدار کمتره با حمایت مایکروسافت و تزریق نیروهای بیشتر به زودی تبدیل به یکی از استودیوهای نامدار و بزرگ تبدیل میشه .
این $ ها هر کاری میتونه بکنه .
مایکروسافت فکرش خیلی کار میکنه که با کمترین هزینه بیشترین درآمد رو در نظر میگیره .
البته این خرید بیشتر جنبه محکم کاری و تشریفاتی داره زیرا این استودیو همه ی محصولاتش برای ایکس باکس بوده و جالبتر اینکه ناشرش هم همیشه خود مایکروسافت بوده . پس طرفدارای سونی از این بابت غصه نخورن چون چیزی رو از دست ندادن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا خوب استدیویی رو خریده ، به شخصه با بازی هاشون خیلی حال کردم و با کمک مایکروسافت میتونند خیلی پیشرفت کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر