با چه بازیی از ps2 خداحافظی کردید یا آخرین بازی ps2 که تموم کردید چی بود

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
این بازی قبلا بازی کرده بودم خیلی قشنگ بودمن عاشق فیلم robocop بودم هر 4 نسخه شم دیدم بازی robocop هم دوست داشتم ولی خوب محیط 2 بعدی دارن اما robocop برای ps2 خیلی قشنگ بود من که حسابی باهاش حال کردم
images
2 تا عکس از یه سری از بازی ها خودم
2.jpg
3.jpg
داداش این همه بازی اورجینال بره خودته ؟؟؟!!!

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش این همه بازی اورجینال بره خودته ؟؟؟!!!

داداش اورجینال نیستن پک دار خریده شدن

من بعد از عید یه ps2 آکبند کپی خور نشده خریدم 320 هزار بعد تو سایتی دیدم یکی ps2 خودشو میفروشه سری 70000 که کپی خور فلشی میشه با جعبه و وسایلش با 210 تا بازی ps2 داره 40 تا بازی ps1 . کیف ps2 . سه تا مموری کارت . کنترل ps2 . پک کامل فرمون با جعبه . 2 دسته اضافی که یکیش بیسیمه باهاش چونه زدم مجموعه کامل خریدم

بازیا ps2 حدود 90 تاش قاب و پک داره بقیه قاب مقوایی و یه سری هم بدون پک تو کیف cd هست

طرف عاشق ps2 بوده کلی خرجش کرده

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
داداش اورجینال نیستن پک دار خریده شدن

من بعد از عید یه ps2 آکبند کپی خور نشده خریدم 320 هزار بعد تو سایتی دیدم یکی ps2 خودشو میفروشه سری 70000 که کپی خور فلشی میشه با جعبه و وسایلش با 210 تا بازی ps2 داره 40 تا بازی ps1 . کیف ps2 . سه تا مموری کارت . کنترل ps2 . پک کامل فرمون با جعبه . 2 دسته اضافی که یکیش بیسیمه باهاش چونه زدم مجموعه کامل خریدم

بازیا ps2 حدود 90 تاش قاب و پک داره بقیه قاب مقوایی و یه سری هم بدون پک تو کیف cd هست

طرف عاشق ps2 بوده کلی خرجش کرده
عجب دستگاهی با کلی آرشیو ، خیلی خوب خریدی ، ایشالا حالشو ببری

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عجب دستگاهی با کلی آرشیو ، خیلی خوب خریدی ، ایشالا حالشو ببری

خوبیش اینه کپی خور فلشی شده با فلش میتونی بازی اجرا کنی نیاز به لنز نیست

خوب پول خوب هم دادم دیدم مجموعه اش ارزش داره خریدم با تخفیفش و پول ارسالش از کرج به تهران برام 310 هزار در اومد

مرسی داداش امشب داشتم شیرشاه ps1 بازی میکردم به یاد قدیما

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
خوبیش اینه کپی خور فلشی شده با فلش میتونی بازی اجرا کنی نیاز به لنز نیست

خوب پول خوب هم دادم دیدم مجموعه اش ارزش داره خریدم با تخفیفش و پول ارسالش از کرج به تهران برام 310 هزار در اومد

مرسی داداش امشب داشتم شیرشاه ps1 بازی میکردم به یاد قدیما
من هنوزم از فوتبال 99 , ps1 سیر نشدم ، با امولاتور میشینم بازی میکنم البته یدونه ps1 دارم با اونم میشینم harvest moon میزنم کلی باهاش خاطره دارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من هنوزم از فوتبال 99 , ps1 سیر نشدم ، با امولاتور میشینم بازی میکنم البته یدونه ps1 دارم با اونم میشینم harvest moon میزنم کلی باهاش خاطره دارم

فوتبال 99 که که دله هر چی بازی کنی سیر نمیشی

تو pc قبلیم یه برنامه داشتم ایمیج بازیا ps1 بهش میدادی فیلم و آهنگ بازی استخراج میکرد بهت تحویل میداد خیلی محشر بود بخاطر نوسان برق بخاطر عملیات غیر مجاز همسایه pc من به کل سوخت البته خسارت ازش گرفتم

ُSoap

کاربر سایت
Aug 7, 2014
52
من خودم الان الاماتور The Lord of The Ring : Aragon Quest بازی میکنم، این بازی منو برای انجام دادن Shadow of Mordor آماده می کنه........

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا اومدم این تاپیک یاد خاطرات گذشته افتاد وسوسه شدم رفتم یه ps2 آکبند سفید با God of war خریدم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

مبارک باشه داداش حالشو ببر

بنظرت اسم تاپیک که پست بالا گفتم چی بزارم؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
با سلام خدمت دوستان عزیز
راستش من قدیما ps2 داشتم.از دسته های بازیش خیلی راضی بودم.الان متوجه شدم که میشه این دسته هارو با کابل مخصوص به PC وصل کرد.الان میخام برم دوتا دسته ps2 بخرم و سوالم اینه از کجا بدونم اصلیه؟کسی از دوستان دسته اصلی داره که پشتشو نگاه کنه ببینه چی نوشته و یا اینکه راهی برای تشخیص نوع اصلی دارید؟ممنون

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر