کمک در بازی کوهنورد

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
سلام به همگی. در این جا هر کی مشکل داشت بگه من بهش جواب می دم. البته من نه از جایی گیر می یارم. من خودم تو مرحله ی اول گیر کردم. اون جایی که یه پیرمره می یفته پایین رو به یه درخته گیر می کنه. بعد من تا بالای سرش می رم و نمی دونم چی کار کنم. از دیواره کناری سر بخورم؟باید برم بالای؟بعد از این که لیز خوردم باید بپرم رو سرش؟! لطفا کمک کنید. دوستان من این بازی تو ویندوز سون دارم. بازی اصلا سیو نمی شه. اصلا باید چی کار کنی که سیو بشه. من هر دفعه تا سر پیرمره می رم و سیو نمی شه. خواهش می کنم کمک کنید. نسخه سون:32 بیت

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
كمك!!!!

شرمنده من اين بازي رو ندارم وگرنه كمكتون مي كردم! ولي همچين مشكلي رو خود من هم داشتم ( سيو نشدن ) ولي نه تو اين بازي. مشكل شايد از سيستم باشه. يا جاي خوبي نصب نشده يا مشكل از نرم افزارهاي جانبيه. ولي دقيق نمي دونم!

arash gh

کاربر سایت
Aug 14, 2011
373
نام
ارش
سلام به همگی. در این جا هر کی مشکل داشت بگه من بهش جواب می دم. البته من نه از جایی گیر می یارم. من خودم تو مرحله ی اول گیر کردم. اون جایی که یه پیرمره می یفته پایین رو به یه درخته گیر می کنه. بعد من تا بالای سرش می رم و نمی دونم چی کار کنم. از دیواره کناری سر بخورم؟باید برم بالای؟بعد از این که لیز خوردم باید بپرم رو سرش؟! لطفا کمک کنید. دوستان من این بازی تو ویندوز سون دارم. بازی اصلا سیو نمی شه. اصلا باید چی کار کنی که سیو بشه. من هر دفعه تا سر پیرمره می رم و سیو نمی شه. خواهش می کنم کمک کنید. نسخه سون:32 بیت
منم دقیقا همین مشکل رو دارم!:((

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
منم دقیقا همین مشکل رو دارم!:((

تو رو خدا کمک کنید.

من هم اين مشكل رو دارم

من مرحله 7 هستم
شما دیوار روبروی اون مرد میرید بعد به سمت مرد میپرید خودش میگیرتش
بازی هم "چکپونت " داره اما سیو نمیشه
باید هر قسمت رو بری تا سیو بشه

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام
من تو مرحله ي ٥ گير كردم اون جا كه دو تا جا براي تيشه زدن هست(هموني كه با تيشه ي طلايي بايد بگيري)
من اوليش رو مي گيرم ولي هرچي Space مي زنم نمي تونم دوميش رو بگيرم. چيزي بايد بخرم؟
كمك كنيد.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام
من تو مرحله ي ٥ گير كردم اون جا كه دو تا جا براي تيشه زدن هست(هموني كه با تيشه ي طلايي بايد بگيري)
من اوليش رو مي گيرم ولي هرچي Space مي زنم نمي تونم دوميش رو بگيرم. چيزي بايد بخرم؟
كمك كنيد.

کسی نیست؟

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام
من این قسمت از بازی رد کردم و به مرحله 6 رسیدم. بازی دیگه صدا نداره فقط صدا فاد وقتی پرش رو می زنیم می یاد.

rezaaaya

کاربر سایت
Nov 27, 2012
1
سلام رفيق
شما كه تا مرحله 7 رفتي خسته نباشي . من مرحله 6 گير كردم توي معدن . وقتي از آسانسور اولي بالا ميره بعدش ميگه بايد بره سراغ آسانسور دومي . جهت يابش نشون ميده كه بايد از كجا رد بشه ولي ديوار روبروش بسته هست . آيا كار خاصي بايد بكنم تا بتونم به آسانسور دومي برسم ؟
با ايميل من در تماس باش . با تشكر n.light99@yahoo.com

erfan web

کاربر سایت
Apr 1, 2013
1
این مشکل از چیه؟
02529411399354476635.png

مرحله اولم نمیاره! فقط تمرین میاره
لطفا اگر امکان داره راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر