مشکلی فراگیر با آپدیت داشبرد !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

iOs

کاربر سایت
May 7, 2011
62
سلام ...

جدیداً کسایی که با دیسک های بازی داشبورد رو به 13599 آپدیت میکنن با مشکلی مواجه میشن که وسط آپدیت گیر میکنه و یه ارور میده که کدش شبیه اینه :

3080-3143-B200-0700-C000-0013

راه حل این مشکل چیه ؟!

خواهش میکنم کمک کنید خیلی خیلی مهمه !!!!

محسن علیمحمدی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
12
Reeeeeeeeeeeeeeeeeeeedife

راه حل مشکل شما رو توی سایت اکس باکس ساپورت می توان پیدا کرد.
http://support.xbox.com/en-gb/xbox-360/troubleshoot/update-xbox-360/system-update-help
من باچند تا از این مشکلات روبرو شدم معمولا هم آپدیت 13955 یا ورژن قبلیش داخل فلش ریختم و جواب داده.
یا 2 تا فلش را با هم به جلوی ایکس باکس زدم که دو ورژن آپدیت(13955 یا ورژن قبلیش) رو داشته بعد درست شده.
فریمور رو به lt+ 1.91برسون بعد فلش آپدیت رو وارد کن.
اگر نشد فایل آپدیت مخصوص دیسک رو دانلود کنید بعد روی سی دی رایت کنید.
یک راه حل هم داخل مایکروسافت ساپورت گذاشتن برای اپدیت ناقص از لایو که باید دستکاه رو روشن کنی در درایو را باز کنی پاور کورد (کابل برق)رو در بیاری
بعد در را نیمه بسته(مثل زمانی که dummyمیگیریم از 7845) گذاشته .دستگاه را روشن می کنیم.
مدل دستگاه(فت،اسلیم) رو به من بده تابهتر کمک کنم.:d:d

آخرین ویرایش:

iOs

کاربر سایت
May 7, 2011
62
فت هستش دستگاه !

قبلاً بازدن یک فلش که محتویات آپدیت 13599 رو داشت درس میکردم اما الان نمیشه ! لینک ورژن قبل از 13599 ( 13146! ؟؟! ) رو هم بزارید لطفاً

راه کار های شما رو تست میکنم و جوابشو میدم

ممنون

---------- نوشته در 02:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:17 PM ارسال شده بود ----------

خب با فلش که نشد ! آخرین راه بردن فریمور به 1.91 هست ؟!

اگه نشد چی ؟!

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:59 PM ارسال شده بود ----------

5 نفر در حال مشاهده بدون 1 جواب !

آقا این فریمور درایوش ریفلش نشده به 0251 هنوز فریمور درایوش 9345 ــه !

چه ال تی رو روش بریزم ؟! + فریمور استوکش کدوم رو باید بزنم ؟!

---------- نوشته در 03:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

همه اینکارارو کردم ، نشد که نشد !

javad-323

کاربر سایت
Aug 6, 2011
10
نام
محمد جواد کرامتی
کمکم کنید امروز خواستم خیر سرم فیفا 12 بازی کنم که آدیت خواست و یس دادم اما وسط کار ارور داد. از xbl آپدیت جدید با فلش و سی دی ریختم باز هم نشد،دارم دیوونه میشم یکی یه راه حل بهم بده.باید چیکار کنم

---------- نوشته در 07:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

راه حل مشکل شما رو توی سایت اکس باکس ساپورت می توان پیدا کرد.
http://support.xbox.com/en-gb/xbox-360/troubleshoot/update-xbox-360/system-update-help
من باچند تا از این مشکلات روبرو شدم معمولا هم آپدیت 13955 یا ورژن قبلیش داخل فلش ریختم و جواب داده.
یا 2 تا فلش را با هم به جلوی ایکس باکس زدم که دو ورژن آپدیت(13955 یا ورژن قبلیش) رو داشته بعد درست شده.
فریمور رو به lt+ 1.91برسون بعد فلش آپدیت رو وارد کن.
اگر نشد فایل آپدیت مخصوص دیسک رو دانلود کنید بعد روی سی دی رایت کنید.
یک راه حل هم داخل مایکروسافت ساپورت گذاشتن برای اپدیت ناقص از لایو که باید دستکاه رو روشن کنی در درایو را باز کنی پاور کورد (کابل برق)رو در بیاری
بعد در را نیمه بسته(مثل زمانی که dummyمیگیریم از 7845) گذاشته .دستگاه را روشن می کنیم.
مدل دستگاه(فت،اسلیم) رو به من بده تابهتر کمک کنم.:d:d
دوست عزیز از هر دو روش رفتم اما نشد یکی از دوستان همیمنو انجام داده بود و دستگاهش رو موفق شده بود بالا بیاره اما بازیی اجرا نمیکنه.حالا چی میشه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوست عزیز lt 2 رو بریزین اپدیت 13599 هم بریز بعد مشکلتون حل میشه الکی شلوغشم نکن دوست عزیز موفق باشین .

محسن علیمحمدی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
12
okey shen

1.با تشکر از معین جان اولین شماره به راه حل ایشان اختصاص داده شد.
2.فکر کنم چهار ورژن آپدیت هستن که درایو رو به 025 فلش می کنند12611-12625-13146-13599شاید یکی از این آپدیت ها رو با فلش بزنی دستگاه آپدیت بشه.
لینک دانلود آپدیت ها:http://xbox360.dashhacks.com/downloads/dashboard-updates
3.درایو رو به استوک فریمور اصلی خودش(ارژجینال)فلش کن بعد آپدیت کن.
4.کلید syncرادر حالتی که دستگاه خاموش است و usbحاوی آپدیت به آن وصل است نگهدارید . دستگاه را روشن کنید هم چنان کلید را نگه دارید تا ادامه آپدیت را ببینید.
5.از spoofنبودن فریمور درایو خود مطمئن شوید.
در آخر یه سری هم به اینجا بزنید:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44255&page=1
یه خبر هم به ما بده اگهokey shen شد.:d:d:d

آخرین ویرایش:

javad-323

کاربر سایت
Aug 6, 2011
10
نام
محمد جواد کرامتی
سلام دوست عزیز lt 2 رو بریزین اپدیت 13599 هم بریز بعد مشکلتون حل میشه الکی شلوغشم نکن دوست عزیز موفق باشین .
دوست عزیز یه خورده با حوصله تر راهنماییم کن.شما فقط نوشتی به lt2 اپدیت کن اما ننوشتی چجوری؟
برای این کار باید چیکار کنم،باید دستگاه رو باز کنم؟
باید lt2 رو با اپدیت رو فلش بریزم وصل کنم به دستگاه؟
لطفا یه راهنمایی جامع تر کن
مرسی

---------- نوشته در 06:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 AM ارسال شده بود ----------

1.با تشکر از معین جان اولین شماره به راه حل ایشان اختصاص داده شد.
2.فکر کنم چهار ورژن آپدیت هستن که درایو رو به 025 فلش می کنند12611-12625-13146-13599شاید یکی از این آپدیت ها رو با فلش بزنی دستگاه آپدیت بشه.
لینک دانلود آپدیت ها:http://xbox360.dashhacks.com/downloads/dashboard-updates
3.درایو رو به استوک فریمور اصلی خودش(ارژجینال)فلش کن بعد آپدیت کن.
4.کلید syncرادر حالتی که دستگاه خاموش است و usbحاوی آپدیت به آن وصل است نگهدارید . دستگاه را روشن کنید هم چنان کلید را نگه دارید تا ادامه آپدیت را ببینید.
5.از spoofنبودن فریمور درایو خود مطمئن شوید.
در آخر یه سری هم به اینجا بزنید:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44255&page=1
یه خبر هم به ما بده اگهokey shen شد.:d:d:d
یه خورده زیر دیپلوم صحبت کن تا ماهم بفهمیم

محسن علیمحمدی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
12
Redifnast

آقا جواد یه جوری میگی زیر دیپلم انگار من خودم دیپلم دارم:))
فریمور میان افزاری است که درایو را کنترل می کند. برای آپدیت آن باید دستگاه باز شود. به http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=46751 مراجعه کنید.
اینکه کد های نمایش داده شده در صفحه سفید برای حالت اصلی دستگاه است بدون کپی خور.اما چون دستگاه های ما کپی خور شده است راهنمای مایکروسافت کامل نمی باشد.
من 2 تا دستکا با یک کد داشتم اما راه برای حل شدن مشکلش فرق داشت.این ایراد کپی خور است.
spoofing هم یعنی اینکه درایو شما مثلا benq باشه ولی در اصل lite-on بوده و یکی تعویضش کرده.یا فریمور دستگاه روی لایتون 7485 بوده و یه نفر اونو 9345 کرده.
شماره ی همراهم رو برای شما pm کردم.;)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منم همین الان به این مشکل برخوردم ببرم بیرون درستش میکنن؟
عجب قلطی کردم آپدیت رو yes زدم ها
ممنون میشم کمک کنین

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
مال من این کده هر کاری هم میکنم نمیشه وسط آپدیت دستگاه خاموش شد اینطوری شد
3151-351f-b800-0403-c000-0022

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوست عزیز یه خورده با حوصله تر راهنماییم کن.شما فقط نوشتی به lt2 اپدیت کن اما ننوشتی چجوری؟
برای این کار باید چیکار کنم،باید دستگاه رو باز کنم؟
باید lt2 رو با اپدیت رو فلش بریزم وصل کنم به دستگاه؟
لطفا یه راهنمایی جامع تر کن
مرسی

دوسته عزیز
با توجه به سطح اطلاعاتتون پیشنهاد میکنم ببری بیرون بدی برات آن بریک کنن
دستگاه اصطلاحا بریک شده
شما که هنوز در حده اینکه LT2.0 رو چجوری باید بریزی و چی هست اطلاعات نداری
خدا نکرده یهو میزنی دستگاهت رو نابود میکنی
البته خود دانید و این هم یک پیشنهاده دوستانه بود;)

javad-323

کاربر سایت
Aug 6, 2011
10
نام
محمد جواد کرامتی
دوسته عزیز
با توجه به سطح اطلاعاتتون پیشنهاد میکنم ببری بیرون بدی برات آن بریک کنن
دستگاه اصطلاحا بریک شده
شما که هنوز در حده اینکه LT2.0 رو چجوری باید بریزی و چی هست اطلاعات نداری
خدا نکرده یهو میزنی دستگاهت رو نابود میکنی
البته خود دانید و این هم یک پیشنهاده دوستانه بود;)
ممنون از راهنماییت اما تازه من دو سه روز هست که دارم رو بقول شما آنبریک کردن کار میکنم تا یه جاهایی هم پیش رفتم.دارم رو درآوردن دی وی دی کی کار میکنم یه خورده لحیم کاری داره که قرار ه دوستمون نقشش رو بفرسته تا کارمون تموم شه.اینقدرها هم مبتدی نیستیم.واسه در آوردن دی وی دی کی چندتا راه داریم؟کدومش رو پیشنهاد میکنید(سریع و کم دردسر و کم خطر)؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
الان دستگاه پسرخالم فریمورش 1.91 بود.و داشبردش 13146 بعد از اینکه فریمورش رو به LT2 آپدیت کردیم واسه ی اولین بار به لایو وصل شدیم با دستگاهش و بعد از آپدیت به 13599 رفت تو قسمت آواتار.اونجا هم ما save & exit رو زدیموروی صفحه ی نوشته ی saving اومد ولی هر چی صبر کردیم نرفت.واسه ی همین از guide رفتیم توی داشبرد.اما دیدیم بیشتر gamerscore هاش پریده.رفتیم روی همه اچیومنت ها تا بالاخره یه سریش اومد.دوباره رفتم اکانتشو ریکاور کردم و تقریبا بیشتر امتیاز هاش اومد.الان رفته خونه میگه وقتی دستگاه رو روشن میکنه دوباره درخواست آپدیت میده.مشکل چیه؟

محسن علیمحمدی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
12
علت اصلی بوجود آمدن این مشکل

شما میدونید که آپدیت های جدید دشبورد آی سی دستگاه رو فلش می کنند.
یعنی دستگاه اصطاحا خام می شه و دوباره به حالت اول برمی گرده.(حالت اورجینال باfw:025)
پس از اینکه شما گزینه ی yes را به معنای موافقت با آپدیت انتخاب کردید در مرحله ی اول آپدیت رو extractمی کنه روی مموری دستگاه .
مرحله ی بعدی updating system رو مشاهده می کنید که به معنای تعویض دشبورد و اضافه کردن سیستم های امنیتی جدید می باشد.
پس از ریبوت خودکار دستگاه شما صفحه ی سفید رو با پیغام applying updatesمشاهده می کنید.
در این مر حله درایو چند بار ریبوت می شود و فریمور آن تغییر می کند.
مشکل از همین جاست! شما از دیسک کپی استفاده کرذید تا به اینجا حال دستگاه دیگر دیسک شما را قبول نمی کند و پیغامinsert the disk to continue updating به همین معناست.
در حالت کامل شما با دانلود d.u13599و اجرای ان از طریق فلش یا ریفرمور به 0251 LT+2 و ادامه آپدیت را با دیسک مشکل حل می شود.

vahid57

کاربر سایت
Feb 10, 2007
32
[h=2]لطفا کمک کنید من اول دستگاهموکه سامسونگ هست lt2.1کردم حالا pes12 رو که میزارم میگه باید اپدیت بشه.:-/ اما نه با 2012 اپ میشه نه با فایلی که از xbox ارجینال گرفتم هم با سی دی امتحان کردم هم با فلش واصلا نمیتونم داشبورد رو اپ کنم حالا باید چکار کنم لطفا بکی جواب بده:((
:-/[/h] مدلش رو هم نمدونم من کلوپ دارم والان دو تا از دستگاهها که درایوشون سامسونگه اینطورین اما تاریخ ساختشون مال ماه 8 و 9 2008 هست در ضمن احتمال تعویض درایوشون هم هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر