انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یه کلکی هم بود این طوری بود که میتونستی توی کرش ریسینگ، یک مرحله اسپایرو بازی کنی ولی فقط 1مرحله میشد

فقط این کافی یه دیسک داخل ps1 بزاری وسط دمو بازی درب ps1 باز کنی هر دیسکی خاصتی داخلش قرار بده ..تمام دموهای اون بازی به صورت راندون قابل نمایش پشت سر هم ..البته رو بعضی بازیها جواب میده fox hunt ..xfiles.dracula .Countdown Vampires.وغیره..

اینم رمز کرش ماشینی برای اسپیرو..
:L1::L2::R1::R2::Dpad::Dpaddown::Circle::Triangle::Dpadright: که بازی تغییر میده..هنوز یادم

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
فقط این کافی یه دیسک داخل ps1 بزاری وسط دمو بازی درب ps1 باز کنی هر دیسکی خاصتی داخلش قرار بده ..تمام دموهای اون بازی به صورت راندون قابل نمایش پشت سر هم ..البته رو بعضی بازیها جواب میده fox hunt ..xfiles.dracula .Countdown Vampires.وغیره..

اینم رمز کرش ماشینی برای اسپیرو..
:L1::L2::R1::R2::Dpad::Dpaddown::Circle::Triangle::Dpadright: که بازی تغییر میده..هنوز یادم
اینو نمیدونستم عجب حرکتی بوده:-bd\m/
چطوری یادت مونده بابا ایول حافظه

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
اقا بیشترین بازی ای که براش گیم شارک زدم این لامصب بود
View attachment 122071

حسش نبود تمام عکس ها رو باز کنی ولی با گیم شارک همه رو باز میکرد :D

قسمت زدن ضبدرش پشت در واقعأ دردسر بود..قول مرحله آخرش واقعأ قول بود.:Cheesygrin: چند نفری بهش ضربه وارد میکردن تا از پا در میومد..

• Like
Reactions: rahyarpaul

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
قسمت زدن ضبدرش واقعأ دردسر بود..قول مرحله آخرش واقعأ قول بود.:Cheesygrin: چند نفری بهش ضربه وارد میکردن تا از پا در میومد..
کله کلید های دسته رو باید با سرعت میزدی تا ضربه بزنن سختش کرده بودن اخر بازی رو
ولی عکس هاش خدا بود اونم اون زمان

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
کله کلید های دسته رو باید با سرعت میزدی تا ضربه بزنن سختش کرده بودن اخر بازی رو
ولی عکس هاش خدا بود اونم اون زمان

خودم واسه کلید ضبدر VIP یه کلک زده بودم . وقتی حمله میکردن پشت در زور میزدن .یه پنکه زمینی داشتیم وقتی روشنش میکردیم...بدنه پنکه میلرزید ..ضبدر دسته رو زیر محافظ پروانه پنکه میزاشتم ..سریع درجه رو پر میکرد..:D دسته میشد توربو..

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
خودم واسه کلید ضبدر یه کلک زده بودم ..یه پنکه زمینی داشتیم وقتی روشنش میکردیم...بدنه پنکه میلرزید ..ضبدر دسته رو زیر محافظ پروانه پنکه میزاشتم ..سریع درجه رو پر میکرد..:D دسته میشد توربو..
یا خدا چه حرکتا میزدی
توی متال گیر 1 هم موقع شکنجه همین طور بود یا توی کمبت شائولین هم قسمتی هایی این طوری داشت که باید با سرعت دکمه ها رو بزنی
توی متال گیر خیلی سخت بود

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یا خدا چه حرکتا میزدی
توی متال گیر 1 هم موقع شکنجه همین طور بود یا توی کمبت شائولین هم قسمتی هایی این طوری داشت که باید با سرعت دکمه ها رو بزنی
توی متال گیر خیلی سخت بود

این فقط یه دگمه بود راحت رد میشد دیگه انگشتاد خسته نمیشد..

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

بحث سر دفترچه رمز بازی ها هست پیش خودم گفتم منم یه خاطره ای بگم

یادش بخیر حدود 15 سال پیش " 2005-2006 " که Crash Team Racing تو اوج بود " هنوزم هست برا بروبچ قدیمی باز " --- تو کلوب نشسته بودیم تو شهرستان و یکی از بچه ها که تازه یه سر رفته بود شهر و تو کلوب هاش گشته بود اومد و از حفظ یه کد زد تو کرش و یه سری چیزمیز فعال کرد " نیاز به توضیح نداره دیگه که چیا بود " . خلاصه کلی پز داد پیش همه و یمدت به همین منوال گذشت و این کد ها رو هیچ کس نمیدونست ... منم تو کف کد ها بودم بدجور . اون موقع دستی به سرچ هم داشتم و شروع کردم به گشتن در مورد این قضیه .. همه کد ها رو پیدا کردم و رفتم پرینت گرفتم زدم تو کلوب محل
ای حال داد - همه کد جَد " همون که میگفت هولولو " رو میزدن و بازی میشد بر اساس مهارت در رانندگی و دونستن جاده های مخفی

یادش بخیر . عین برق گذشت و من در نزدیکی 3O هنوزم از این دنیای زیبا لذت میبرم و بهش پناه میبرم .

دم همگی گرم . خوش باشید

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
به به چقدر لذت داره این مرور خاطرت8->
اقا کراش ماشینی کیا شرطی میزدن؟
این قدر که کیک و نوشابه سره کراش ماشینی رد و بدل میشد جای ما توی خوده بقالی ها نمیشد:D
سره تام و جری هم خیلی کل کل بود همون که توی ps1 همدیگر رو با مایتابه و چوب میزدن خیلی خوب بود لامصب:))

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
1k1q_trollavang-101~2.jpg
چه درد سرا سره این بازی کردن ماها کشیدیم
مدرسه شروع شده بود زمان سگا
صبح بلند شدیم مامانمون بهمون گفت سگا رو دزد برده
حالا ما هم هنوز سنی نداشتیم به اطراف نگاه میکردم میگفتم چرا بقیه چیزا رو نبرده فقط سگا رو برده :)):)):)):)):))
باز چند ماه که میگذشت بهانه دستگاه میگرفتیم یه دفعه میدیدم سگا باز توی میز تلویزیونه مامانمون میگفت دزد رو گرفتن سگا پیدا شده:)):)):)):)):))
ولی خداروشکر بابای پایه ای داشتیم چه اون زمان چه همین الانش

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
چه درد سرا سره این بازی کردن ماها کشیدیم
مدرسه شروع شده بود زمان سگا
صبح بلند شدیم مامانمون بهمون گفت سگا رو دزد برده
حالا ما هم هنوز سنی نداشتیم به اطراف نگاه میکردم میگفتم چرا بقیه چیزا رو نبرده فقط سگا رو برده :)):)):)):)):))
باز چند ماه که میگذشت بهانه دستگاه میگرفتیم یه دفعه میدیدم سگا باز توی میز تلویزیونه مامانمون میگفت دزد رو گرفتن سگا پیدا شده:)):)):)):)):))
ولی خداروشکر بابای پایه ای داشتیم چه اون زمان چه همین الانش

مال ما آداپتور و کابل برق ، کنسول و pc یهو ناپدید میشد :Biggrin:
منم رفته بودم خریده بودم یدکی ، یه گوشه قایم کرده بودم
اونا ناپدید میشد من رو میکردم :Cheesygrin:

مال من فقط سر خرید ps1 پایه بود یهو ناپایدار شد 8->

صحبت از دزدی فیک کردی =)) یاد کارنامه افتادم
بابا بزرگ دوستم میرفت کارنامه نوه اشو بگیره مال منم میگرفت $-)
میداد بهم من میبردم قایم میکردم
بعد میدادم یه خدمات کامپیوتری کمی تصحیحش کنه ;))

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
مال ما آداپتور و کابل برق ، کنسول و pc یهو ناپدید میشد :Biggrin:
منم رفته بودم خریده بودم یدکی ، یه گوشه قایم کرده بودم
اونا ناپدید میشد من رو میکردم :Cheesygrin:

مال من فقط سر خرید ps1 پایه بود یهو ناپایدار شد 8->

صحبت از دزدی فیک کردی =)) یاد کارنامه افتادم
بابا بزرگ دوستم میرفت کارنامه نوه اشو بگیره مال منم میگرفت $-)
میداد بهم من میبردم قایم میکردم
بعد میدادم یه خدمات کامپیوتری کمی تصحیحش کنه ;))
:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))
من هیچوقت جرات نکردم کارنامه عوض کنم
هر دفعه به سرم میزد ببرم بدم کافی نتی ها عوضش کنن یه ترسی وجودمو میگرفت:D:)):))
خلاصه هیچوقت با اینکه هر بار بهش فکر میکردم ولی قسمت نشد کارنامه رو جعل کنم
بدبختی سره اونایی بود که میگفتن برگه امتحان بدین والدین امضا کنن چه مصیبت ها کشیدیم:D تا صبحی که میخواستم برم مدرسه قایمش میکردم همون راسی که دیگه از در خونه میخواستم رد بشم رو میکردمش که امضا کنه مامانم سریع در برم

• Like
Reactions: che-jaleb

TeraFloppy64

کاربر سایت
Jan 6, 2018
54
درود عزیزان
27 ساله هستم و تقریبا از 8 سالگی دارم گیم میزنم از آتاری دستی و میکرو شروع کردم و تقریبا بیشتر کنسولا رو تجربه کردم ولی هیچکدوم لذت پلی استیشن 2 رو نداشه واسم
الانم که داریم با قدرت با PC کبیر میریم جلو تا نفس هست عشق به گیم هست.
شما رو نمیدونم دوستان ولی به نظر من بهترین دوران گیم زمان سگا و پلیستیشن 1 و اینا بود,بعدش دیگه یواش یواش دنیای گیم از سرگرمی تبدیل شد به صنعت.
اهل فن بوی بازی و اینا هم نیستم و از صمیم قلبم میخوام که هممون هر گیمی که دوست داریم رو با لذت تجربه کنیم
امیدوارم همیشه دلتون شاد و تنتون سالم باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر