کمک در بازی prince of persia 3

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نوكر برابكس بازي سنتر
اقا من تو اخرين مرحله بازي گير كردم:-" بعد از كشتن:gunner: يارو بال طلايي (با اون صداي عنكرالاسواتش:sick:) يهو ميره تو يه سالني كه شخصيت دوم پرنس(زات خبيس:evil:)روبروم ضاهر ميشه بعد كه يخرده ميزنمش دوباره يهو ميره فضا (خودمم نميدونم كجاست:confused:)بعد كه دوباره ميره يجايي(شبيه به توهم:biggrin1:)بعد كه يكي از شخصيت دوم رو ميزنم از يكي به دوتا تقسيم ميشن:silenced: (تقسيم سلوليه:crying1:) من بايد چه كار كنم:eek: لطفا كمكم كنيد:praying:

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
غول آخر

آقاي عزيز اون قسمتي كه گفتي كه خيلي ساده است.
اول فقط كافيه كه يه دنبال Dark Prince بري و هي به اون ضربه بزني كه پس از يه بار زدن محو مي شه. اون جايي هم كه هي تقسيم مي شه مگه به حرفاي Farah گوش نمي دي. اصلا نمي خواد Dark Prince ها رو بزني فقط از كنارشون رد شو و از پله ها بالا برو. همين. همين طور كه بالا رفتي به يه جايي مي رسي كه نور خيره كننده نمي ذاره چيزي ببيني بعد هم يه دمو نشونت مي ده و بازي تموم مي شه. به همين سادگي به همين خوشمزگي پودر كيك پرنس.:laughing:

راستي اين رو نگفتم خيلي حال مي ده كه دارك پرنس رو همين جور بزني تا زياد شه :biggrin1:
البته اين كار رو نكن چون الكي خودتو مچل مي كني.:cool:
سؤال ديگه اي داشتيد بگيد.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نكر برابكس بازي سنتر
آقاي عزيز اون قسمتي كه گفتي كه خيلي ساده است.
اول فقط كافيه كه يه دنبال Dark Prince بري و هي به اون ضربه بزني كه پس از يه بار زدن محو مي شه. اون جايي هم كه هي تقسيم مي شه مگه به حرفاي Farah گوش نمي دي. اصلا نمي خواد Dark Prince ها رو بزني فقط از كنارشون رد شو و از پله ها بالا برو. همين. همين طور كه بالا رفتي به يه جايي مي رسي كه نور خيره كننده نمي ذاره چيزي ببيني بعد هم يه دمو نشونت مي ده و بازي تموم مي شه. به همين سادگي به همين خوشمزگي پودر كيك پرنس.:laughing:

راستي اين رو نگفتم خيلي حال مي ده كه دارك پرنس رو همين جور بزني تا زياد شه :biggrin1:
البته اين كار رو نكن چون الكي خودتو مچل مي كني.:cool:
سؤال ديگه اي داشتيد بگيد.
جدي:cool: اخه خود يارو هي ميگه من بكش بعد كه ميزنمش هي ميگه تو اين بازي داري ميبازي بعد هي نيششو واز ميكنه:-"وقتي ميخوام برم تو نور يهو پرنس ميگه NOOOOOOOOOOOO بعد يه سري نوشته وتمام:(

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
نكر برابكس بازي سنتر

جدي:cool: اخه خود يارو هي ميگه من بكش بعد كه ميزنمش هي ميگه تو اين بازي داري ميبازي بعد هي نيششو واز ميكنه:-"وقتي ميخوام برم تو نور يهو پرنس ميگه NOOOOOOOOOOOO بعد يه سري نوشته وتمام:(
عزيزم اون پرنس نيست كه مي گه NOOOO بلكه دارك پرنس هستش تو بايد همين طور بري بالا بعد صفحه ي لودينگ بهت نشون داده مي شه و بعد هم يه دمو. اين بازي رو من n بار فتح كردم و هيچ مشكلي هم نداشتم. بگو برات چي مي نويسه شايد مشكل از بازيته يا ديسكته. به هر حال اگه دوباره هم مشكل داشتي بگو

PRINCES

کاربر سایت
Sep 5, 2008
1
سلام
توي prince of persia 3 براي كشتن غولي كه يه شمشير بزرگ داره ،شكمشم ورقلمبيده بيرون:sick:، ابتدا بايد بريد بالاي يكي از سكوها(فرقي نميكنه كدوم) بعد وقتي دورتون هاله ايجاد شد دكمه E رو بزنيد بعد كه پرت شديد رو غوله يك لحظه كه صحنه سياه و سفيد ميشه با كليك چپ يه ضربه بهش ميزنيد بعد انگشتتونو ميذاريد رو رايت كليك و در همون حين در حالي كه انگشتتون هنوز روشه پشت سر هم R رو ميزنيد( نگه نداريدها فقط تند تند بزنيد) تا دوباره صحنه سياه و سفيد بشه و در همون لحظه نه يه ذره زودتر نه يه ذره ديرتر با كليك چپ يه ضربه ديگه ميزنيد بعد كار قبلي رو دوباره تكرار ميكنيد تا دوباره صحنه سياه و سفيد بشه و در اين لحظه اگه كليك چپ رو بزنيد يه چششو كور كرديد:biggrin1:حالا تمام كارايي رو كه بالا گفتم روي اون يكي سكو هم انجام بديد تا اون يكي چشمش هم كور بشه:biggrin1:بعد از اين كه كور شد مدام به پاهاش ضربه ميزنيد تا عمرش كم بشه و از نفس بيافته:laughing: بعد prince يه سري حركات ميكنه و شما با دقت نگاه ميكنيد و هر وقت بين حركاتش صحنه سياه و سفيد شد كليك چپ رو ميزنيد تا به سلامتي غوله عمرشو بده به شما:smile:.
والسلام

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
پست تكراري ممنوع

سلام
توي prince of persia 3 براي كشتن غولي كه يه شمشير بزرگ داره ،شكمشم ورقلمبيده بيرون:sick:، ابتدا بايد بريد بالاي يكي از سكوها(فرقي نميكنه كدوم) بعد وقتي دورتون هاله ايجاد شد دكمه E رو بزنيد بعد كه پرت شديد رو غوله يك لحظه كه صحنه سياه و سفيد ميشه با كليك چپ يه ضربه بهش ميزنيد بعد انگشتتونو ميذاريد رو رايت كليك و در همون حين در حالي كه انگشتتون هنوز روشه پشت سر هم R رو ميزنيد( نگه نداريدها فقط تند تند بزنيد) تا دوباره صحنه سياه و سفيد بشه و در همون لحظه نه يه ذره زودتر نه يه ذره ديرتر با كليك چپ يه ضربه ديگه ميزنيد بعد كار قبلي رو دوباره تكرار ميكنيد تا دوباره صحنه سياه و سفيد بشه و در اين لحظه اگه كليك چپ رو بزنيد يه چششو كور كرديد:biggrin1:حالا تمام كارايي رو كه بالا گفتم روي اون يكي سكو هم انجام بديد تا اون يكي چشمش هم كور بشه:biggrin1:بعد از اين كه كور شد مدام به پاهاش ضربه ميزنيد تا عمرش كم بشه و از نفس بيافته:laughing: بعد prince يه سري حركات ميكنه و شما با دقت نگاه ميكنيد و هر وقت بين حركاتش صحنه سياه و سفيد شد كليك چپ رو ميزنيد تا به سلامتي غوله عمرشو بده به شما:smile:.
والسلام
عزيزم يه نگاهي هم بندازي بد نيست.
من توي صفحه ي قبل كامل گفته بودم ديگه نيازي به اين نبود.
اينم لينك پست
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=488969&postcount=15

ARAA

کاربر سایت
Dec 15, 2008
8
نام
علیرضا
من تو کشتن اون وزیر بال طلائی گیر کردم ... می زنم 2تا بالاش می افته بعدش ذیگه خیلی سربع حرکت میکنه ... ممنون میشم کمک کنید ...

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
من تو کشتن اون وزیر بال طلائی گیر کردم ... می زنم 2تا بالاش می افته بعدش ذیگه خیلی سربع حرکت میکنه ... ممنون میشم کمک کنید ...
این بازی زیاد گیر کردن نداشت...چرا بازی های قدیمی رو بازی میکنین که ما یادمون بره:cheesygri
ولی یادمه باید زود بری بالا و موقعی شمشیر نورانی شد زود کلید اکشن رو بزنی

ashkan15

کاربر سایت
Dec 23, 2008
8
:laughing:بابا كشتن غول اولي كاري نداره :اول بر بالاي سرش بعد دكمي E رو بزن فقط دقت كن كه بايد هر وقت شمشير پرينس ابي شد فقط يه دونه كليك چپ بزن تا چشاشو كور كنه بعد كه دوتا چشش رو كور كردي شمشير بزن تو پاهاش تا بخوره زمين E رو بزن تا نصفش كنه

آخرین ویرایش:

ashkan15

کاربر سایت
Dec 23, 2008
8
براي كشتن غول اخر بايد سعي كني همونطوري كه دوتا بالشو كندي شمشيرتو تو قلبش كني بعد بايد از سنگها بري بالا با خنجر بزنيش:)

only fable

کاربر سایت
Nov 7, 2006
23
سلام دوستان.من xbox 1دارم و مدت زیادیه تو همون غول شکم گنده اولش گیر کردم و امروز هوس کردم دوباره امتحان کنم.مشکل اینه که بعد از اینکه پرنس بعد از پریدن یک ضربه به شونه غول وارد میکنه آقا غوله میگیره پرتش میکنه زمین.لطفا راهنمایی کنید.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
بايد تا صفحه تار شد بلافاصله بزني دكمه مخصوص رو . توي pc دكمه‌اش e بود فكر كنم . رو ايكس باكس رو نميدونم ... دكمه اشتباه نبايد بزني ...

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
وقتي شمشير آبي ميشه بايد بزني . هي صبر كن تا پرنس حركاتش رو بكنه و شمشيرش آبي بشه . يعني دفعه‌ي اول كه شمشير آبي ميشه و ميزني حركت بازم ادامه داره . به اصطلاح چند ضرب هست ... در هر حركت چندين بار شمشير آبي ميشه كه بايد هر بار دكمه مربوطه رو بزني ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر