|Deus Ex : Trivia| پست اول را بخوانید ( خطر اسپویل )

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
یه مرحله داره Human Revolution که باید برید به Derelict low و یه سیگنال رو از کار بندازید، این ماموریت خود به خود تریگر می شه، ولی شما می تونید قبلش برید این کارو انجام بدید :d اینو همین طوری می گم چون می بینم یه عده می خوان بازی رو دوباره شروع کنن، اگه قبلا این کارئ نکردید انجام بدید جالبه :d وقتی مپ Detroit بار شد براتون برید Derelict low و سیگنالشو از کار بندازید :d

فردا شب هم دانلود می کنم Director's Cut رو که برای بار چهارم تمومش کنم :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه مرحله داره Human Revolution که باید برید به Derelict low و یه سیگنال رو از کار بندازید، این ماموریت خود به خود تریگر می شه، ولی شما می تونید قبلش برید این کارو انجام بدید :d اینو همین طوری می گم چون می بینم یه عده می خوان بازی رو دوباره شروع کنن، اگه قبلا این کارئ نکردید انجام بدید جالبه :d وقتی مپ Detroit بار شد براتون برید Derelict low و سیگنالشو از کار بندازید :d

اتفاقا دیروز اتفاقی(در واقع توی محیط گم شده بودم و دنبال یه راه خروج میگشتم که بهش رسیدم:-" ) این سیگناله رو از کارش انداختم :D نفهمیدم جریان چیه گفتم شاید بعدا بدرد بخوره که ظاهرا درست فکر میکردم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب بچه ها من زدم واسه دانلود. فعلا 6 گیگ از 15 گیگ دانلود شده. تا آخر هفته تمومه. دانلود تموم شد منتظرم میمونم تا با بقیه شروع کنم:d

Duty110

کاربر سایت
Jan 16, 2017
3
زمانی که deus ex:HR رو بازی می کردم چیزی ازش متوجه نمی شدم به خاطر ضعف انگلیسیم. الان که می خوام MDش رو بازیم کنم می خوام بدونم تو HR چی شد.
تو تمام این 11 صفحه کسی توضیحی کامل نداده بود...ولو به تلخیص یکی بیاد داستانشو تا آخر بگه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
زمانی که deus ex:HR رو بازی می کردم چیزی ازش متوجه نمی شدم به خاطر ضعف انگلیسیم. الان که می خوام MDش رو بازیم کنم می خوام بدونم تو HR چی شد.
تو تمام این 11 صفحه کسی توضیحی کامل نداده بود...ولو به تلخیص یکی بیاد داستانشو تا آخر بگه.
خود MD قبل اینکه بازی شروع بشه یه ویدئو داره حدود 10-15 دقیقه داستان نسخه قبل رو خلاصه وار توضیح میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر