PES 2012

به نظرتون تغییرات امسال2012 PES چطور میتونه باشه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام دوستان:)
خوشحال میشم نظرتون رو درباره ی یکی دیگه از سیر بازیهای تقریبا محبوب PES بدونم:D
ممنون

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,309
نام
Amin
میتونه که نه ولی قطعا از 2011 بهتر خواهد بود
و
اگر دروازبانها شو درست کنه بهترین pes ممکن خواهد بود
ولی
اگه بحث مقایسه پیش بیاد ... باید بگیم که pes هنوز
جای کار داره

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
نظر من هست که همچنان نمیشه بهتر از قبل شده باشه . دموهای بازی و که دیدم من پیشرفتی ندیدم . امسال هم فیفا 12 میرم . فیفا هم برای من 2 ساله شد. یک عمر پس بازی میکردیم

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
نظر من هست که همچنان نمیشه بهتر از قبل شده باشه . دموهای بازی و که دیدم من پیشرفتی ندیدم . امسال هم فیفا 12 میرم . فیفا هم برای من 2 ساله شد. یک عمر پس بازی میکردیم
منم اینجوری شدم:D
میخوام برگردم، رایمو نزنین!:D
كلا بيخيالش شو
yahoo_32.gif
کلا حساب شده حرف میزنی!:D

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا من فکر میکنم که PES هر سال با تغییر دادن ناگهانیه سبک بازیش، یکم اذیت میشه:D
شما چطور؟

آخرین ویرایش:

JiMBoOoOoOoOo

کاربر سایت
Sep 13, 2011
74
نام
محمد
سلام به همه

تو نسخه نهایی دمو pes2012 مشکل دروازبان ها حل شد
خط دفاع بسیار مستحکم تر و گیم پلی حرفه ای تر از دمو اول شده باور نمیکنید؟
خب دانلود کنید و خودتون قضاوت کنید
http://dl.downloadha.com/Game/September%202011/14/PES%202012%20Demo%202%20(www.Downloadha.com).part1.rar
http://dl.downloadha.com/Game/September%202011/14/PES%202012%20Demo%202%20(www.Downloadha.com).part2.rar
البته نه با یک دست بازی کردن :D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این pes 12 خیلی سرتر از 11 هستش من خونه دوستم بازیش کردم عالی بودش ولی pes باید کار کنه تا بهتر ازین بشه ههه ما ازش انتظار داریم تا عالیتر ازین بشه .

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
این pes 12 خیلی سرتر از 11 هستش من خونه دوستم بازیش کردم عالی بودش ولی pes باید کار کنه تا بهتر ازین بشه ههه ما ازش انتظار داریم تا عالیتر ازین بشه
یه سوال دارم.البته با عرض پوزش که پریدم وسط.
ایpes12کجاش عالیه .
افتضاحه.کلا سال به سال داره بدتر میشه از همه لحاظ.داوری.بازیکن. گیم پلی.
فقط گرافیکش بهتر میشه هر سال

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
یه سوال دارم.البته با عرض پوزش که پریدم وسط.
ایpes12کجاش عالیه .
افتضاحه.کلا سال به سال داره بدتر میشه از همه لحاظ.داوری.بازیکن. گیم پلی.
فقط گرافیکش بهتر میشه هر سال
همه رو گفتند! ما هم حرف ایشون رو تأیید میکنبم
والا!!!!! اینا هم با این نوناشون!!!! رفتم بازیکن کریت کردم، همه چزیش تا 99 دروازه بان هم دریبل دادم تو محوطه 6قدم، دیگه اگه عمه ام هم بود گلش میکرد ولی 1طور زد که به قوله گزارشگرش داشت میخورد به پرچم کرنر! نه 1بار نه 10بار، 100بار... (فقط نگید بر اساس واقعیت ساختنا! این گیم پلیه که تو دیواره)
ولی یه چیز رو تو PES های جدید منتظرم، اونم دریبلای قشنگشه! وای تو همین PES11 توپ پله میکنم (اصلاً تخیلیه تخیلی!!!)، بچه ها میگن تروره شخصیتی میکنی آدمو با این کارت... :))

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آقا من رو PC اینو گرفتم ببینم چقدر فرق کرده . گرافیکش همینه واقعا یا اینکه تو بازاره مشکل داره ؟! 2 تا DVD بود . یه لحظه فکر کردم PES 6 هست ! چمنش افتضاح , قیافه ها که دیگه جای تعریف نذاشتن ...
چرا اینجوریه ؟! گیم پلیم که کلا برداشتن از تو بازی ! :d همون دست اول رئال - بارسا بازی کردم , کلا چیزی به اسم هوش مصنوعی برای دفاع و دروازه بان تعریف نکرده بودن !!! :d خلاصه باید دعا کنیم دیگه کونامی ول کنه ساخت فوتبالو چون همین یه دست برام به یکی از صحنه های تاریخیه زندگیم تبدیل شد ! تو یه بازیه 10 دقیقه ای اونم رو سخت ترین level بازی 6 - 6 شد اونم برای منی که دست اولم بود ! آخه اینم شد فوتبال ؟! یه سونامی بیاد ور داره این کونامی رو که مایه ی ننگ صنعت گیم شده !
این چیزیه که میتونم راجع به 4 نسخه ی اخیر بازی بگم : PES 2009 >>> PES 2010 > PES 2011 >>> PES 2012 همون PES 2009 رو با تغییر تیما و بازیکنا بسازن خیلی بهتر از این آشغالا میشه !

اینم چارت فیفا (!) : FIFA 09 <<<<< FIFA 10 <<<<<<<<<<<<<<< FIFA 11 < FIFA 12
درسته به نظرم فیفا 12 خیلی بهتر از 11 نیست و تو بعضی چیزا خیلیم افت کرده مخصوصا با این موتور برخوردشون اما به عنوان کسی که از PS1 تا حالا عمرمو پای PES حروم کردم و حتی هنوزم اگه gamer tag منو نگاه کنید PES 2009 بازی میکنم , به همه ی PES بازا پیشنهاد میکنم بذارن کنار این فاجعه رو . قبلا یه جذابیتی داشت این بازی اما اونم ازش گرفتن این ژاپنیای بی استعداد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر