نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
چی میگی ؟ هی ما میخوایم نخندیم نمیشه !
"من امسال معدلم بیست شد چون هیشکی تو کلاسمون نبود . اگه بیست نفر بودیم معدلم میشد چارده !"

دقیقا مثال بسیار خوبی بود.
امسال هم نمیشه دقیقا گفت چه بازی بازی سال میشه.
چون عناوین فوق عالی زیاد هستن و احتمالا جایزه ها بین 4 یا 5 بازی برتر تقسیم میشه.
................
دو کاربر Panther_X و Gartall نمی دونم مشکلشون با انچارد چیه.
.........
امسال فعلا معلوم نیست چه بازی بازی سال میشه .
ولی به نظر من یه بازی انحصاری ایکس باکس یا پلی استیشن 3 بازی سال میشه .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
"من امسال معدلم بیست شد چون هیشکی تو کلاسمون نبود . اگه بیست نفر بودیم معدلم میشد چارده !"

الان این مثالت خیلی صحیح و درست بود ؟! تو کلاس شما یه کتاب را میخونید و از همون کتاب امتحان میدید .
نه خودت به این مثالت فکر کن واقعا مسخرست !

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
این طوری که دوستان میگن هر چی فیلم های اخیر اسکار میگیرن به خاطر اینه که تو اون سال GodFather و Braveheart نداریم بنا بر این اسکار هاشون الکیه و چون GodFather توی اون سال نبوده فیلم اسکار گرفته .

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اینکه میانگین امتیازات U2 فضاییه و خیلی بالاست شکی درش نیست البته خود بازیم شاهکار بود و خیلی کم عیب و نقص ساخته شده بود اما به هیچ وجه در حدی نیست که جزو بهترین بازیای تاریخ و هم رده با آثاری HL2 باشه چون اثلا بازی جدی نیست و یه جورایی خیلی خودشو جدی نمیگیره نمیدونم شاید حس من نسبت بهش اینجوریه ولی واقعا آنچارتد برام یه بازی به یاد موندنی و خیلی استثنایی نبوده و نیست البته دلیلش میتونه داستان بازی و شیوه ی روایتش باشه به هر حال انتظار خود من از فردی مثل امی هنینگ که شاهکاری مثل سول ریور رو ساخته و اون دنیای مرموز و زیبا رو همراه با یه داستان سنگین پدید اورده خیلی بیشتر از اینه

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
اینکه میانگین امتیازات U2 فضاییه و خیلی بالاست شکی درش نیست البته خود بازیم شاهکار بود و خیلی کم عیب و نقص ساخته شده بود اما به هیچ وجه در حدی نیست که جزو بهترین بازیای تاریخ و هم رده با آثاری HL2 باشه چون اثلا بازی جدی نیست و یه جورایی خیلی خودشو جدی نمیگیره نمیدونم شاید حس من نسبت بهش اینجوریه ولی واقعا آنچارتد برام یه بازی به یاد موندنی و خیلی استثنایی نبوده و نیست البته دلیلش میتونه داستان بازی و شیوه ی روایتش باشه به هر حال انتظار خود من از فردی مثل امی هنینگ که شاهکاری مثل سول ریور رو ساخته و اون دنیای مرموز و زیبا رو همراه با یه داستان سنگین پدید اورده خیلی بیشتر از اینه

من حم اثلا این بازی رو بذرگ نمیدونم
اثلا در هدی نیسط که بخاد اون همه جایذه ببره و هم رده ی hl2 باشه

Last edited by a moderator:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
از اینجا ویدئوی دایرکت فید (مستقیم غیر پرده ای) بازیه U3 رو دانلود کردم هیچ چیز به قول معروف technically marvel توش دیده نمیشه نمیدونم این همه آوووو و اوفی که بعضیا واسه این بازی کردن واسه چیش بود؟ توی سایت gamersyde که کاربرا بهش دو ستاره دادن.لینک ویدئو:http://www.gamersyde.com/news_gc_uncharted_3_direct_feed_gameplay-11746_en.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر