نمایشگاه/رویداد GC 2011 | Sony Press Conference

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
gamescom_header_975x285.jpg

درود

بر خلاف تصور همگان؛ Gamscom بزرگ ترین رخداد و همایش بازی های رایانه ای در دنیاست که هر ساله در آلمان برگزار می شود که در طی آن بیش از 254 هزار نفر از آن بازدید می کنند و 505 ژورنالیست و خبرنگار اخبار مربوط به بیش از 55 کمپانی و استدیو مرتبط با بازی های رایانه ای از 33 کشور جهان را پوشش می دهند. امسال نیز به رسم هر سال سونی کنفرانس خبری خواهد داشت که به بررسی مسائل مالی و اهداف آینده و محصولات پیش رو خواهد پرداخت.

اگرچه Gamescom از حیث حساسیت و هیجان در برابر E3 کوچک تر و سرد تر است اما با این حال همیشه شاهد خبر ها و اتفاقات جالبی همراه بوده است. اگر به کنفرانس دو سال گذشته سونی در این نمایشگاه نگاه کوچکی بیاندازیم، به نکات قابل توجهی بر می خوریم. آلمان و Gamescom در سال 2009 اولین میزبان مدل جدید PlayStation 3 یعنی مدل Slim آن بودند. پس از مدت ها کش و قوس بالاخره قیمت PS3 با اعلام مدیر بخش سرگرمی های سونی کاهش داده شد. همانطور که می بینید اگر چندین خبر کوچک و بزرگ دیگر را به علاوه تریلر هایی از بازی های انحصاری، به این رویداد ها اضافه کنیم میبینیم GC هم حرف هایی برای گفتن دارد.

سال 2010 هم برای سونی و مخاطبان از این قائده مستثنی نبود. معرفی Resistance 3 و Ratchet All 4 One به عنوان بازی های انحصاری و همچنین امعرفی دو مدل 160 و 320 گیگ PS3 باز هم شهادتی است بر این که سونی همواره نگاه ویژه ای به Gamescom و مخاطبان آن داشته است.

اگر بخواهیم از پیش داوری کنیم و راجع به کنفرانس امسال سونی صحبت کنیم قطعا بی هیچ شک و تردیدی به Vita خواهیم خورد. بدون شک سونی و کنفرانس خبری آن حول معرفی هر چه بیشتر Vita و تاریخ عرضه دقیق آن در غرب و همچنین نمایش کلی از بازی های قابل عرضه برای آن خواهد بود. هر چند سال 2009 و Uncharted 2 به مما نشان داد، می توانیم شاهد یک تریلر فوق العاده و مهیج از Uncharted 3 باشیم، همچنین با توجه به نزدیکی عرضه Resistance 3، مانور سونی روی این عنوان در کنفرانس خبری خود دور از تصور نیست.

این تاپیک تا اتمام کنفرانس فقط مخصوص هیئت تحریریه سایت بازی سنتر بوده و از هر گونه پست دادن در آن خودداری کنید. به محض شروع کنفرانس، می توانید از این تاپیک به منظور پیگیری لحظه به لحظه کنفرانس استفاده کنید.

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونن از اینجا کنفرانس رو به صورت زنده مشاهده کنند:

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/watch-the-gamescom-press-conference-live/

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
من یه برداشتی از حرف های فرخ داشتم حالا نمیدونم درست برداشت کردم یا نه ولی بنظرم درست میگه:

تو سال 2009 انچارتد رقیبی سر سخت نداشت که بخواد عنوان ها به اصطلاح بینشون نصف بشه و بهترین بود ولی تو سال 2004 بازیها هر کدوم رقیب های بسیار سرسختی داشتن و بسیار نزدیک بهم هم بودن و امکان نداشت یک بازی تمام عنوان ها رو بگیره حالا سال 2011 یعنی امسال هم به همین شکله

Rover فرخ منظورش اینه تو سال 2004 بازی HL2 رقیب های زیادی داشت و کار بسیار سختی رو پیش رو داشت و اینکه بهترین شد ارزشش خیلی بیشتر از Goty شدن انچارتده که در سال 2009 رقیب خاصی نداشت و کار سختی هم در پیش رو نداشت...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دقیقا سوالت چیه؟میخوای بگی اگر بازی های سال 2009 بازی های مطرحی بودند U2 نمیتونست GOTY بشه؟در حالی که HL2 تونسته GOTY بشه؟
جواب:

ولی نکنه میخوای مستقیما HL2 رو با U2 مقایسه کنی:-/باوجود اینکه به هیچ وجه امکان پذیر نیست و از دو ژانر متفاوت هستند و هیچ ربطی بهم ندارند.دو حالت وجود داره:
1-شما جادوگری میکنید و U2 رو میبرید به سال 2004 که احتمالا دلخواه شما همینه،چون با یه U2 جدید روبرو هستید و احتمالا نمیدونید چی شکلی میشه ولی احتمال میدی
2-شما جادوگری میکنید و HL2 رو میارید به سال 2009 و این بار شما هستید که نمیدونید HL2 چطوری میشه
امیدوارم که اصلا تو سرت همچین فکری نباشه که تا بحال بیهوده بحث کردیم.هیچ کس نمیتونه تصمیم گیری کنه که کدوم میتونست بهتر باشه.واسه همین که عنوان GOTY داریم که به نظرم منطقی ترین عنوان میتونه باشه.فرخ خان به هیچ وجه GOTY ها رو نمیشه با هم مقایشه کرد مخصوصا با این فاصله زمانی...
بهت گفتم که اگر امتیازات کشکی شده بقیه بازی ها هم میتونن از این امتیازات کشکی بگیرن.چرا نمیگیرن؟

چرا قضیه را میپیچونید ؟

سوال ها را جواب بده :
سال 2004 از لحاظ سنگینیه بازی با 2009 قابل مقایسه بود ؟
نسل قبل امتیازات سایتها اصولی تر بود یا این نسل ؟
بهترین بازی های تاریخ با امتیازات دست بندی میشن مثال بیار برام ؟

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
چرا قضیه را میپیچونید ؟

سوال ها را جواب بده :
سال 2004 از لحاظ سنگینیه بازی با 2009 قابل مقایسه بود ؟
نسل قبل امتیازات سایتها اصولی تر بود یا این نسل ؟
بهترین بازی های تاریخ با امتیازات دست بندی میشن مثال بیار برام ؟
مشخصه نتیجه رو میخوای به سمت این ببری که U2 بهتر بوده یا HL2.سوالات رو هم در همین ارتباط جواب میدم:
1- نسبتا نه،HL2 فاصله زیادی با رقبا نداشت ولی U2 بقدری با رقبای خوبش فاصله داشت که بدون هیچ حرف و حدیثی و با اقتدار تمام GOTY شد.
2-بدون در نظر گرفتن نسبت و مقایسه با قبل نسل قبل امتیاز ها کمتر بود.ولی به نسبت تفاوتی وجود نداره.اونی که GOTY میشه بهترین بازی اون سال بوده.اصلا حرفت درست...امتیازات کشکی شده.اینو جواب بده:گناه U2 چیه که امتیازات کشکی شده؟نکنه کانورتر 2004to2009 داری؟
3-بهترین بازی های تاریخ؟کی حرف اینو زده؟من تو بحثم در این مورد صحبتی نکردم.به شخصه از GOTY جلوتر نمیرم.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
مشخصه نتیجه رو میخوای به سمت این ببری که U2 بهتر بوده یا HL2.سوالات رو هم در همین ارتباط جواب میدم:
1- نسبتا نه،HL2 فاصله زیادی با رقبا نداشت ولی U2 بقدری با رقبای خوبش فاصله داشت که بدون هیچ حرف و حدیثی و با اقتدار تمام GOTY شد.
2-بدون در نظر گرفتن نسبت و مقایسه با قبل نسل قبل امتیاز ها کمتر بود.ولی به نسبت تفاوتی وجود نداره.اونی که GOTY میشه بهترین بازی اون سال بوده.اصلا حرفت درست...امتیازات کشکی شده.اینو جواب بده:گناه U2 چیه که امتیازات کشکی شده؟نکنه کانورتر 2004to2009 داری؟
بهترین بازی های تاریخ؟کی حرف اینو زده؟من تو بحثم در این مورد صحبتی نکردم.به شخصه از GOTY جلوتر نمیرم.

نگاه کن بحث اینه امتیاز آنچارتد رو بخاطر این بالا دادن که رقیبی نداشت و وقتی رقیبی نداشت یعنی نمیشه با بازیی مقایسش کرد پس بی نقصه و این Goty شدن و امتیازاش ارزششون در برابر رد دد هیچه یعنی امتیاز و عنوان که به رد دد دادن ارزشش 10 برابر عنوان های انچارتده چون اون موقع رد دد رقیبی داشت ک و کارش سخت تر بود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
3-بهترین بازی های تاریخ؟کی حرف اینو زده؟من تو بحثم در این مورد صحبتی نکردم.به شخصه از GOTY جلوتر نمیرم.

نامه شد تمام !:D همین که نسبی هم قبول کردی برام کافیه :D در مورد امتیاز نمیگم u2 گناهی کرده در نگاه کلی میگم این نسل کلا امتیازها خیلی راحت تر از نسل قبل داده میشه .
کل بحث من از اول این بود که سال 2009 سالی خیلی سختی نبود که u2 نتونه اون همه جایزه بگیره که دوستان hl2 را اوردن وسط من گفتم که کار hl2 خیلی سخت بود چون اون زمون حتی تو سبک خودش هم رقیب واسش زیاد بود .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا من شرمنده که پا برهنه میدوم در بحثتون اما یه سوال داشتم؟
این GOTY توسط چه سازمان یا سایتی به بازی ها اهدا میشه؟ و تاریخش کیه؟
و اگه کسی هم لطف کنه لیست بازی هایی که توی این 10 سال این جایزه رو گرفتن رو بگه ممنون میشم......

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
نامه شد تمام !:biggrin1: همین که نسبی هم قبول کردی برام کافیه :biggrin1: در مورد امتیاز نمیگم u2 گناهی کرده در نگاه کلی میگم این نسل کلا امتیازها خیلی راحت تر از نسل قبل داده میشه .
کل بحث من از اول این بود که سال 2009 سالی خیلی سختی نبود که u2 نتونه اون همه جایزه بگیره که دوستان hl2 را اوردن وسط من گفتم که کار hl2 خیلی سخت بود چون اون زمون حتی تو سبک خودش هم رقیب واسش زیاد بود .
اونی که بحث HL2 زو اورد وسط،کاملا اشتباه کرد.اصلا مقایسه 2 بازی سطح بالا،اونم با این فاصله زمانی اشتباه محضه.امتیازات کشکی شده ولی یه بازی بیشتر GOTY نمیشه.حالا چه امتیاز ها بیشتر از 7 نشه چه اینکه راحت 9 و 10 بدن.پس U2 بهترین بازی 2009 و بی شک یکی از بهترین بازی های این نسل بوده.نمیتونی بگی اگر رقبای سختی داشت بازم نمیتونست Award های زیادی بگیره.U2 اون سال همه رو شگفت زده کرد.توی همین BC همه تو فکر KZ بودن کی فکرش رو میکرد U2 اینقدر خوب از آب در باید؟قبول کن فاصله زیادی با زمان خودش داشت.حتی تحسین شرکت های رقیب رو هم بهمراه داشت.یادمه حتی EA یه سال بعد گفته بود دوست داریم به گرافیک U2 برسیم.
خوب با فاصله زیادی که با رقبا داشت کارش هم راحت تر بود.فرخ بیخود تلاش نکن نمیتونی بازی رو زیر سوال ببری:d
ا
نگاه کن بحث اینه امتیاز آنچارتد رو بخاطر این بالا دادن که رقیبی نداشت
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رفقا فردا جواب میدن.اصلا فرخ اومد خودش میاد جواب میده

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رفقا فردا جواب میدن.اصلا فرخ اومد خودش میاد جواب میده
منظورمو درست نفهمیدی...انچارتد بخاطر این امتیاز کامل گرفت که رقیبی نداشت یا چیزی نبود که بتونه باهاش رقابت کنه و نقصاشو نشون بده ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اونی که بحث HL2 زو اورد وسط،کاملا اشتباه کرد.اصلا مقایسه 2 بازی سطح بالا،اونم با این فاصله زمانی اشتباه محضه.امتیازات کشکی شده ولی یه بازی بیشتر GOTY نمیشه.حالا چه امتیاز ها بیشتر از 7 نشه چه اینکه راحت 9 و 10 بدن.پس U2 بهترین بازی 2009 و بی شک یکی از بهترین بازی های این نسل بوده.نمیتونی بگی اگر رقبای سختی داشت بازم نمیتونست Award های زیادی بگیره.U2 اون سال همه رو شگفت زده کرد.توی همین BC همه تو فکر KZ بودن کی فکرش رو میکرد U2 اینقدر خوب از آب در باید؟قبول کن فاصله زیادی با زمان خودش داشت.حتی تحسین شرکت های رقیب رو هم بهمراه داشت.یادمه حتی EA یه سال بعد گفته بود دوست داریم به گرافیک U2 برسیم.
خوب با فاصله زیادی که با رقبا داشت کارش هم راحت تر بود.فرخ بیخود تلاش نکن نمیتونی بازی رو زیر سوال ببری:d

بزار خلاصه کنم منتظر میشیم ببینیم u3 چندتا چایزه میگیره !:D دقیقا حرفه من اینه چون این سال بازی بزرگ زیاد هست !

yahoo_4.gif
از آینده خبر ندارم.اگر U2 هم بود بازم پیش بیتی نمیکردم.من در مورد U3 هیچ حرفی نزدم،به جز پست اول، که گفتم تکرار امتیاز های U2 واقعا سخته

منظورم سنگین بودن این سال بود . هر چند امسال خیلی از بازیهای خوب از لحاظ امتیاز گند زدن
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بزار خلاصه کنم منتظر میشیم ببینیم u3 چندتا چایزه میگیره !:D دقیقا حرفه من اینه چون این سال بازی بزرگ زیاد هست !
:dاز آینده خبر ندارم.اگر U2 هم بود بازم پیش بیتی نمیکردم.من در مورد U3 هیچ حرفی نزدم،به جز پست اول، که گفتم تکرار امتیاز های U2 واقعا سخته
چنگ مربوط به سال 2009 بود:d
من که همون پست اول گفتم.U3 به سختی بتونه امتیاز هایی مثل U2 داشته باشه.اونم با این فاصله زمانی کم.مگر اینکه بتونه خیلی خیلی بهتر از U2 باشه.فکر کنم SMG2 تونست امتیازهای خوب SMG رو دوباره تکرار کنه.

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نگاه کن بحث اینه امتیاز آنچارتد رو بخاطر این بالا دادن که رقیبی نداشت و وقتی رقیبی نداشت یعنی نمیشه با بازیی مقایسش کرد پس بی نقصه و این Goty شدن و امتیازاش ارزششون در برابر رد دد هیچه یعنی امتیاز و عنوان که به رد دد دادن ارزشش 10 برابر عنوان های انچارتده چون اون موقع رد دد رقیبی داشت ک و کارش سخت تر بود

منظورمو درست نفهمیدی...انچارتد بخاطر این امتیاز کامل گرفت که رقیبی نداشت یا چیزی نبود که بتونه باهاش رقابت کنه و نقصاشو نشون بده ...

کاندیدای رسمی بهترین هجویات سال

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا من شرمنده که پا برهنه میدوم در بحثتون اما یه سوال داشتم؟
این GOTY توسط چه سازمان یا سایتی به بازی ها اهدا میشه؟ و تاریخش کیه؟
و اگه کسی هم لطف کنه لیست بازی هایی که توی این 10 سال این جایزه رو گرفتن رو بگه ممنون میشم......

اقا ما هم سوالی کردیم:((:((:((:((

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

u mad؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه یه بار تو کل تاریخ عضویتم یه پست دیدم که ارزش امضا شدن داشته باشه

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

چی میگی ؟ هی ما میخوایم نخندیم نمیشه !
"من امسال معدلم بیست شد چون هیشکی تو کلاسمون نبود . اگه بیست نفر بودیم معدلم میشد چارده !"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر