ساخت بازی GTA Iran

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
امیدوارم که دیگه دوستان گیر ندن که مال شما نیست و از این حرفها :cheesygri
عکس ماشینها رو هم بعدا میزارم:biggrin1:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
اقا جان هی میگم پچه میگید چون برج میلاد داره پچ نیست
این کاری که اینا الان کردن من تازه سن اندریاس اومده بود کردم
هر کی خواست بره برنامه ی gmm رو دانلود کنه بریزه تو محله نصب بازی ((این برنامه برای اوردن ماشین های جدیده))
بعد از سایت www.gtagamigo.de بره ماشیناشو دان کنه اگه برین تو ماشینای ادونس سمند و غیره هم داره
هر کی خواست بره برنامه ی plating رو دانلود کنه بریزه تو محله نصب بازی ((این برنامه برای اوردن ساختمان های جدیده))
بعد از سایته بالا ساختمونارو دان کنه
لینکه دان برنامهی gmm :
http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=434
برنامه plating تو سایته www.gtagarage.com هست
حله؟ الکی نرین پول بدین;)

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
هر کی خواست بره برنامه ی gmm رو دانلود کنه بریزه تو محله نصب بازی ((این برنامه برای اوردن ماشین های جدیده))
بعد از سایت www.gtagamigo.de بره ماشیناشو دان کنه اگه برین تو ماشینای ادونس سمند و غیره هم داره
هر کی خواست بره برنامه ی plating رو دانلود کنه بریزه تو محله نصب بازی ((این برنامه برای اوردن ساختمان های جدیده))
لینکه دان برنامهی gmm :

مطمئن باشین که این آقا راستش رو نگفت که میگه من ساختمان وارد این بازی کردم حالا از کجا فهمیدم ؟؟؟
از رو توضیحاتش دیگه نمیدنم این چرت و پرتها چیه که میگه از سایته بالا ساختمونارو دان کنید با برنامه plating ;I تو سایته بریزین تو بازی فکر کردی به همین آسونی میدی به برنامه اونم میزارتش تو بازی و بازی مثل روز اولش میاد بالا ؟؟؟(معلومه که هیچی سرت نمیشه و میای در مورد چیزی که نمیدونی حرف میزنی و ضایع میشی میدونی این ساختمونی که ما میسازیم حتی اگه یه کول کوچیک توش باشه باید از نو نقشه رو چید) راستی شما واقعا برج میلاد رو تو جی تی ای گارج دیدی؟ (برای این میگم که از این ساختمون هیچ لینکی نزاشتیم و فقط اعضای تیم لینکش رو دارن ) :laughing::confused::eek:
حالا یه چیز جالبتر :
والله من تا جایی که میدونم اولین نرم افزار های ساخته شده برای ادیت بازی بعد از 8 ماه از ارائه ی بازی اومده بیرون (میتونی برای اطمینان یه نیگا به تاریخ ساخت نرم افزارها بکنی البته اگه بجز این دو تا نرم افزار های دیگه ای رو بشناسی :laughing::-")

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
میگم دوستان حالا دعوا نکنید :cheesygri بزارید بازی بیاد بعد مفصل در موردش بحث میکنیم!!!! :p

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
مطمئن باشین که این آقا راستش رو نگفت که میگه من ساختمان وارد این بازی کردم حالا از کجا فهمیدم ؟؟؟
از رو توضیحاتش دیگه نمیدنم این چرت و پرتها چیه که میگه از سایته بالا ساختمونارو دان کنید با برنامه plating ;I تو سایته بریزین تو بازی فکر کردی به همین آسونی میدی به برنامه اونم میزارتش تو بازی و بازی مثل روز اولش میاد بالا ؟؟؟(معلومه که هیچی سرت نمیشه و میای در مورد چیزی که نمیدونی حرف میزنی و ضایع میشی میدونی این ساختمونی که ما میسازیم حتی اگه یه کول کوچیک توش باشه باید از نو نقشه رو چید) راستی شما واقعا برج میلاد رو تو جی تی ای گارج دیدی؟ (برای این میگم که از این ساختمون هیچ لینکی نزاشتیم و فقط اعضای تیم لینکش رو دارن ) :laughing::confused::eek:
حالا یه چیز جالبتر :
والله من تا جایی که میدونم اولین نرم افزار های ساخته شده برای ادیت بازی بعد از 8 ماه از ارائه ی بازی اومده بیرون (میتونی برای اطمینان یه نیگا به تاریخ ساخت نرم افزارها بکنی البته اگه بجز این دو تا نرم افزار های دیگه ای رو بشناسی :laughing::-")
1. شما اگه یاد بگیری درست حرف بزنی خیلی کمکمون کردی
2.تو فایل ماشینایی که دان میکنیی یه فایل با پسوند tft و یک فایل با پسوند فکر کنم pdl باشه که تو برنامه ی gmm تو قسمت install مودش باید openکنید
3. اگه گفتم سایته بالا وقته دوباره نوشتن نداشتم
4.تو یادت باشه نقشه هاتو رو بچینی یه وقت طراحی نکنی:laughing:
5. خب با این حرفاتون معلومه کی حالیش نیست (لاینکایی که گذاشته بودم اصلا خوندی)
6. من توضیح داده بودم هر کی خواست دان کنه
7. موفق باشید;)میشه بپرسم اگه پچ نیست چیه ؟!موتور گرافیکیش اونوقت:):laughing:
6.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
دوستان خواهش میکنم ..... نیازی به دعوا کردن نیست.......

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
:laughing:
2.تو فایل ماشینایی که دان میکنیی یه فایل با پسوند tft و یک فایل با پسوند فکر کنم pdl باشه که تو برنامه ی gmm تو قسمت install مودش باید openکنید3. اگه گفتم سایته بالا وقته دوباره نوشتن نداشتم
6.

عزیز حالا چرا جوش میاری؟ :cheesygri
1- باشه حتما به خاطر شما هم که شده میرم کلاس :-":eek:
2- من میگم شما هیچی سرت نمیشه میگی .... شما که میگفتی همون اول که ابزی اومده من این کارها رو با بازی کردم حالا نه اسم فایلها و نه اسم درست نرم افزارش رو نمیشناسی تازه اینی که نوشتی (تو قسمت install مودش باید openکنید) مال این نرم افزار که اسمش رو هم ناقص آوردی نیست راستی TFT=TXD و PDL=DFF و GMM=GGMM
3- چیزی ندارم بگم
4-اولا که دقیقا استفاده از چیدن اینجا درست بود چون نقشه را کنار هم میچینیم و این کار بعد از طراحی هست :laughing:
5- شاید نخونده باشم
6- خوب من آموزش کامل ادیت این بازی حتی آموزش اسکریپت های بازی رو نوشتم فکر کردی فقط خودت بلدی آموزش بنویسی :cheesygri
7-خوب پچ حساب نمیشه چون بازی کامل هست اگه بخوام پچ حساب کنیم تنها چیزی که از بازی قبلی برای نصب پچ لازمه فایل اصلی بازی هست :-":cheesygri
نمیدنم چرا این قدر گیر دادین به این بازی :((:((
7-

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
2.تو فایل ماشینایی که دان میکنیی یه فایل با پسوند tft و یک فایل با پسوند فکر کنم pdl باشه که تو برنامه ی gmm تو قسمت install مودش باید openکنید
3. اگه گفتم سایته بالا وقته دوباره نوشتن نداشتم
6.

دوستان خواهش میکنم ..... نیازی به دعوا کردن نیست.......

شرمنده من میگم در مورد چیزی گکه بلد نیستین حرف نزنی ولی بعضی دوستان یه جوری حرف میزن که انگار بازی رو اونها ساختن
اصلا نمیدنم چرا گیر دادن به بازی ما

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
شرمنده من میگم در مورد چیزی گکه بلد نیستین حرف نزنی ولی بعضی دوستان یه جوری حرف میزن که انگار بازی رو اونها ساختن
اصلا نمیدنم چرا گیر دادن به بازی ما
استاد من اون پسوند هارو یادم نبود درستشو چون خیلی وقته که دیگه پای ggmm )gta garage mode manager نرفتم شما هم ببین خودت چی میدونی بعدا میتونی بگی دیگران حالیشون نیست
خواهشا دیگه تاپیک رو منحرف نکن اگه حرفی هست تو pm مطرح کن;)

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
میگم بیاین این بحثو ول کنیم.... :D

میگم عکسی از کاراکترای بازی ندارید؟؟؟ (چه گیری دادم من!!! :D)

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
لینکه دان برنامهی gmm :
چرا این سایتی می گی باز نمی شه:((

berayan

کاربر سایت
Jul 31, 2007
169
بازی نیمده این همه بحث بیاد چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر