Counter-Strike: Global Offensive | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازیرو خریدم.
واقعا بازیش عالیه البته به نظر من.بازی خیلی اعتیاد آوره و خیلی حال میده.فقط تنها مشکلش اینه که وقتی سرچ میکنی کسیرو پیدا نمیکنه و بعد باید با بات ها بازی کنی البته فکر کنم این مشکل بر طرف بشه

---------- نوشته در 04:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:36 PM ارسال شده بود ----------

اره داره
.....
یه نفر بیاد بگه بازی چه مود هایی داره ؟؟
ممنون میشم

Send from HtC One X using tapatalk 2
بازی 4 تا مود داره که یکیش team race هستش و مثل gun game مدرنه البته خیلی باحالتره از یکی مدرن و فرق هایی هم داره.
یک مود دیگه هم داره که اسمش یادم نیست ولی اینجوریه که با کشتن دشمن ها تفنگات عوض میشه
یک مودم همون مود قدیمی و کلاسیک بازی هستش و به نظر من باحال ترین مود بازییه
اون مود دیگه هم یادم نیست چیه

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
اخه دانلود کردن با pc خیلی سریع تر هست برای همین می گم ورژن تریال رو با pc بگیرم وبعد بریزم داخل xbox و بعد با پوینت بخرم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خوب من تریال رو بازی کردم.اصلا حال نکردم.اگر COD باز باشی فکر نکنم بتونی تحمل کنی مگر اینکه عشق کانتر باشی
منم خودم cod بازی میکردم(الان یه ماهی هست بازی نکردم) ولی cod خیلی بده تو یه دست یکی یه لانچر دستش میگیره کل حال بازیو از بین میبره یا یه عده کل بازی در حاله کمپن بعد که اول میشن کلی هم ادعا دارن ولی کانتر اینجوری نیست هرکی با توجه به توانایی هاش عمل میکنه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اخه دانلود کردن با pc خیلی سریع تر هست برای همین می گم ورژن تریال رو با pc بگیرم وبعد بریزم داخل xbox و بعد با پوینت بخرم

نه فرقی نمیکنه سرعت تازه بعضی وقتا برای من سرعت دانلود از لایو بیشتره بستگی به سرور داره.background دانلود رو on کن بعد بزار دانلود بشه.

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

منم خودم cod بازی میکردم(الان یه ماهی هست بازی نکردم) ولی cod خیلی بده تو یه دست یکی یه لانچر دستش میگیره کل حال بازیو از بین میبره یا یه عده کل بازی در حاله کمپن بعد که اول میشن کلی هم ادعا دارن ولی کانتر اینجوری نیست هرکی با توجه به توانایی هاش عمل میکنه.

اره از این نوبا زیاد شدن که یه لانچر میگیرن دستشون میرن رو اعصاب ولی با این حال از لحاظ کیفیتی تفاوتشون خیلیه.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
واقعا ...
توی CS کلا کمپ جواب نمی ده ( نمیدونم جادوی گیمپلی ـش یا مپای فوق العادش ) .
حتی یک نفر که از پشت داره بهت تیر میزنه رو میتونی سریع RB بزنی و شاید بتونی بکشیش ولی توی COD امکان نداره همچین چیزی ( میدونم یه جورایی این دو تا با هم فرق دارن اما من دارم نظر شخصیه خودمو میگم )

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام - به نظر من گرافیکش خیلی بهتر شده نسبت به قبل و مپای خوب و زیادی هم داره و کلا خیلی حال می ده.تنها مشکلش فعلا اینه که موقع سرچ botهام می ان قاطی بازی.
اونایی که بازی و دارن گیمر تگشونو بزارن. گیمرتگ من RAMIN88VIP

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
نمی دونم چرا با یه عالمه شور و اشتیاق دانلود کردم ، ولی اصلا حال نکردم :(

کانتر PC قدیما یه چیز دیگه بود :x
اون موقع ما چه میدونستیم کال اف و بتلفیلد و لایو چی چی هست. میرفتیم میشتیم پایه پی سی عشق میکردیم. حالا بایدم بهمون حال نده

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
اون موقع ما چه میدونستیم کال اف و بتلفیلد و لایو چی چی هست. میرفتیم میشتیم پایه پی سی عشق میکردیم. حالا بایدم بهمون حال نده

من هنوزم که هنوزه باهاش حال می کنم و با وجود قابلیت جدید که بعد از مرگ میشه به جای بات ها تیمت بازی کنی که دیگه کار رو تموم کرده..... عالیه

• Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر