Counter-Strike: Global Offensive | Xbox 360

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
کمک کنید
راهی هست این بازی رو از کامپیوتر رایگان دانلود کنم بعد بریزم تو xbox

اگر به جای پول مایکروسافت پوینت میخواست از xbox live دانلود میکردم

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
خوب ببخشین این بازی الان عرضه شده؟ این بازی؟
شرمنده اینجا میپرسم میشه تو PC بصورت LAN بازی کرد؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
خوب ببخشین این بازی الان عرضه شده؟ این بازی؟
شرمنده اینجا میپرسم میشه تو PC بصورت LAN بازی کرد؟
نه بازی فکر کنم دو روز دیگه عرضه بشه.

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

قصد ندارن رو دی وی دی عرضه کنن ؟
نه فقط رو لایو

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
سلام
من امروز بازیو واسه xbox 360 دانلود کردم اما وقتی میخوام بازی کنم بعد از چند دقیقه serch کردن میره تو یه مبی که فقط bot ها توشن کسی میدونه چطوری میشه با player هاش بازی کرد؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام من امروز بازیو واسه xbox 360 دانلود کردم اما وقتی میخوام بازی کنم بعد از چند دقیقه serch کردن میره تو یه مبی که فقط bot ها توشن کسی میدونه چطوری میشه با player هاش بازی کرد؟
نه همشون بات نیستن فقط همون تعدادی که کم داره رو بات میزاره خودش.منم ترایال بازی رو گرفتم.45 دقیقه میشه بازی کرد.هنوز 44 دقیقه دارم.فقط یک دقیقه تونستم بازی رو تحمل کنم به نظرم خیلی افتضاحه کند هست دوربین میخوای بچرخونی تاخیر داره باتهایی هم که میزاره فقط وایمیستن نگات میکنن.نسخه ی پی سی رو نمیدونم چجوریه ولی این روی ایکس باکس که خیلی مضخرف بود.

---------- نوشته در 11:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنیدراهی هست این بازی رو از کامپیوتر رایگان دانلود کنم بعد بریزم تو xboxاگر به جای پول مایکروسافت پوینت میخواست از xbox live دانلود میکردم
شما همه چیز رو میتونین با مایکروسافت پوینت از لایو بخرین احتیاجی به پرداخت پول نداره و قیمت بازی هم 1200مایکروسافت پوینت هست.به نظرم اول ترایال بازی رو بگیرین اگر خوشتون اومد بعد بازی رو بخرین.

---------- نوشته 24-08-2012 در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 23-08-2012 در 11:52 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنیدراهی هست این بازی رو از کامپیوتر رایگان دانلود کنم بعد بریزم تو xboxاگر به جای پول مایکروسافت پوینت میخواست از xbox live دانلود میکردم
شما همه چیز رو میتونین با مایکروسافت پوینت از لایو بخرین احتیاجی به پرداخت پول نداره و قیمت بازی هم 1200مایکروسافت پوینت هست.به نظرم اول ترایال بازی رو بگیرین اگر خوشتون اومد بعد بازی رو بخرین.

Elctro

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
مهدی
نه همشون بات نیستن فقط همون تعدادی که کم داره رو بات میزاره خودش.منم ترایال بازی رو گرفتم.45 دقیقه میشه بازی کرد.هنوز 44 دقیقه دارم.فقط یک دقیقه تونستم بازی رو تحمل کنم به نظرم خیلی افتضاحه کند هست دوربین میخوای بچرخونی تاخیر داره باتهایی هم که میزاره فقط وایمیستن نگات میکنن.نسخه ی پی سی رو نمیدونم چجوریه ولی این روی ایکس باکس که خیلی مضخرف بود.

اره قبول دارم احساس میکنم بد کلاهی رفت سرم 1200 point ضرر کردم=((

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
می خواستم بدونم اگر بازی رو از سایت xbox360iso بگیرم یعنی با pc دانلود کنم بعد بریزم داخل xbox بعد با 1200 پوینت فعالش کنم میشه یا او نسخه ی که سایت xbox360iso کذاشته برای دستگاه های جی تگ هست

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اره داره
.....
یه نفر بیاد بگه بازی چه مود هایی داره ؟؟
ممنون میشم

Send from HtC One X using tapatalk 2

من که زیاد بازی نکردم ولی انتخاب مودی توی بازی ندیدم همینجور میره تو بازی که همون سبک قدیمی رو داره یکی توروریست یکی هم کانتر تروریست.و تروریستا باید بمب بزارن و کانتراش خنثی کنن.همین

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

می خواستم بدونم اگر بازی رو از سایت xbox360iso بگیرم یعنی با pc دانلود کنم بعد بریزم داخل xbox بعد با 1200 پوینت فعالش کنم میشه یا او نسخه ی که سایت xbox360iso کذاشته برای دستگاه های جی تگ هست

خوب این چه کاریه شما که میخواین دانلودش کنین از خوده لایو بگیرین ریسک هم نکنین.البته به نظر من بهتره ترایالشو بگیرین شاید از خرید بازی پشیمون شدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر