مجله بازیباز (شماره سوم بزودی...)

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
نه تستی.......... نه آزمایشی........
هرکی میاد میگه به من هم بازی بدید نقد می کنم واستون!!!
هادی جان خام نشی رفیق مفیقا رو بریزی تو مجله...
اون موقع دیگه باید اسمش رو بذاری هفته نامه دنیای خنده!
موفق باشید

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
موفق باشید
ما که هرکسی نمیبینیم این افراد که میبینی باست آشنا نیستن منتقدای پردیس گیم هستند ما هر شخصی نیاوردیم

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
موفق باشید

تا حالا که چنین کاری نکردیم شماره اول اعضاش قبل از زدن تاپیک مشخص شد و خودم بهشون پیشنهاد دادم کسی درخواست نکرد ...واسه شماره دوم هم وقتی شماره اول عرضه شد تست میگیریم...بازم ممنون از یاداوریتون

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
دوستان یه وقت ناراحت نشین بابت تذکرم
چون خیلی از مجله ها بودن که با قدرت شروع کردن،اما به دلیل نداشتن تحریریه ی قوی خیلی زود از حرکت ایستادن
حیفه این مجله که داره اینقدر واسش زحمت کشیده میشه زمین بخوره
که البته بعید میدونم اینجور شه
به امید موفقیت شما دوستای گلم....:-*

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام
همونوطور که میدونید امروز1 شهریوره و قول داده بودیم در این تاریخ مجله رو عرضه کنیم تمام کارهای مجله به پایان رسیده و امیدواریم حداکثر تا عصر امروز و شاید زودتر مجله رو در اختیار شما دوستان عزیز بذاریم.

تو شماره نخست مسلما ایراداتی هست ولی سعی کردیم یک مجله بسیار خوب اماده کنیم .طراحی صفحات واقعا عالی هستند و جا داره از گرافیست ها تشکر ویژه ای کنم .این مجله رو بهتره اسمشو هفته نامه نذارم چون در قالب 85صفحه و در قالب PDF در اختیار شما دوستان قرار میگیره.

دوستانی هم ما رو همراهی کردن در مجله ازشون تشکر ویژه ای شده به امید همکاری روز افزون کاربران دو سایت بزرگ پردیس گیم و بازیسنتر...

سعی میکنیم در طول امروز یعنی 1شهریور مجله رو در اختیار شما دوستان عزیز بذاریم.

امیدواریم از این مجله,مجله خودتون حمایت کنید و انتقادات و پیشنهادات خودتون ما رو همراهی کنید.

با تشکر ,مدریت مجله

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: happypooya

farzad_10000

کاربر سایت
Oct 11, 2010
9
من به نوه ی خودم از همه ی کسانی که ما رو در ساخت مجله کمک کردن تشکر میکنم

فردا صبح به احتمال 99.9% مجله میاد در 90 صفحه برای شما دوستان قرار میگیرد :x

• Like
Reactions: Panther_X

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام

بالاخره با سعی و تلاش بسیار کار مجله به پایان رسید و آماده عرضه خدمت شما دوستان عزیزه.سعی کردیم مطالب رو به بهترین صورت اماده کنیم .این شماره ,اولین شمارست و مسلما دارای ایراداتی هست .از تمامی اعضی مجله برای زحماتی که کشیدن تشکر میکنم.همونطور که میدونید این مجله الکترونیکی با همکاری کاربران دو سایت بازیسنتر و پردیس گیم ساخته شده و امیدواریم این همکاری گسترش یابد.

امیدواریم این مجله مورد توجه شما دوستان عزیز قرار بگیره و با اتقادات و پیشنهادات خود ما را همراهی و از ما حمایت کنید.

این مجله در 3 کیفیت فوق العاده,عالی,خوب به علاوه موبایل در اختیار شما عزیزان قرار میگیره متاسفانه نسخه موبایل هنوز اماده نشده ولی بزودی اون هم قرار میدیم.سه کیفیت مجله در مدیا فایر اپلود شدن و برای دانلود در اختیار شما دوستان قرار میگرند.امیدواریم از خواندن مجله لذت کافی را ببرید:

دوستان همینجا جا داره از دوست عزیزم میثم شایسته واقعا عذرخواهی کنم که اسمشون محسن نوشتیم همینجا جا داره رسما از ایشون عذرخواهی کنم
.ویرایش: لینک کیفیت عالی رو ویرایش کردیم و برخی از مشکلات از جمله اسم دوست عزیزمون بر طرف شد:

کیفیت فوق العاده با حجم 64.42 MB

کیفیت عالی با حجم 28.57 MB

کیفیت خوب با حجم 14.75 MB

نسخه موبایل بزودی...

توصیه میکنم کیفیت فوق العاده رو دانلود کنید چون واقعا طراحی صفحات عالی کار شده.

بزودی تحریریه و گرافیستان جدید میپذیریم .تبلیغات نیز در مجله پذیرفته میشوند.با انتقادات و پیشنهادات خود ما در پیشرفت باعث پیشرفت این مجله,مجله خودتون بشید.

با تشکر, مدیریت مجله

(پست اول ویرایش شد)

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب همینطوری چند صفحه خوندم، باید بگم که طراحی صفحات خیلی‌ جالب شده.:d

البته از نظر کیفیت نوشتاری یک کمی‌ کار میبره که با مجله‌های دیگه رقابت کنه. ولی‌ در کلّ واسه شماره اول خوبه.

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر