GC 2011 | اخبار نمایشگاه GamesCom 2011

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
gamescomheader3BBOT.jpg

همانند دوسال گذشته، امسال هم شاهد برگذاری نمایشگاه GamesCom 2011 در شهر کلن، آلمان خواهیم بود.

نمایشگاه از تاریخ 17 تا 21 آگوست برگذار خواهد شد که مطابق معمول روز اول اختصاص به خبرنگاران و متخصصان خواهد بود (بهای بلیط 45 یورو) و از روز هیجدهم برای بازدید عموم باز خواهد شد.

کسانی که نمیتونن حضورا به Gamescom بروند، قابلیت دسترسی و تماشای نمایشگاه را از طریق gamescom-Web-TV دارند که همزمان با افتتاح نمایشگاه از طریق کانال تلویزیونی سایت اینترنتی نمایشگاه و یا این کانال بر روی یوتوب بصورت زنده پخش خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از مدیریت خواهش میکنم اگر مکان داره لطفا کامنتهای که حاوی خبر نیستن رو پاک کن تا تعداد صفحه ها بالا نره.
ممنونم

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
استودیو فرانسوی Dontnod Ent اعلام کرده که بازیشون رو در GC رونمایی میکنند.طبق شایعات قبلی این بازی ترکیبی از سبک های مختلف است و مدت سه سال و نیم در حال ساخت است که با نام Project Adrift شناخته میشد.
با اینکه اوایل گفته شده بود انحصاری PS3 خواهد بود با توجه به اشارات اخیر احتمال مولتی بودنش زیاده.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
خبر

خوب شرکت EA اعلام کرد در GamesCom امسال تریلرهای جدیدی از دو بازی FIFA 12 , Battlefield 3 به نمایش میزاره ؛ همچنین تو دو بخش co-op و multiplayer بازی BF3 برای اولین کنترل کردن جت رو به نمایش میزارن .

همچنین بازی FIFA 12 در این همایش قابل اجرا برای بازدیدکنندگان هم هست . EA همچنین در مورد بازیهای Kinect خودش اطلاعاتی داده که معروفترین بازی اونها Kinect Star Wars هستش که این بازی هم قابل دسترس برای گیمرها هست . EA Games مثل سونی کنفرانس رو به صورت زنده پخش خواهد کرد که شما میتونید بازیهای زیبای این شرکت از جمله Mass Effect 3, Star Wars: The Old Republic, NFS: Run, Kingdoms of Amalur: Reckoning و Secret World رو به صورت زنده مشاهده کنید .

---------- نوشته در 09:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 AM ارسال شده بود ----------

R*هم شرکت میکنه؟
خبری از AGENT نیست؟:-s

اگه منظورتون rock star هست ، خیر شرکت نمیکنه

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب . خودم ساعت کنفرانس ها رو پیدا کردم :

16 آگوست :

کنفرانس ماکروسافت : از ساعت 3 تا 6 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس EA : ساعت 6.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس سونی : ساعت 8 شب به وقت ایران

17 آگوست :

کنفرانس Konami : ساعت 1.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس Ubisoft ( با موضوع : چطور بازی های آنلاین میتونن ساخت بازی های ما رو عوض کنن ؟ ) : ساعت 2.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس سامسونگ : ساعت 4.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس LG : ساعت 6.30 بعد از ظهر به وقت ایران

ساعت 9.30 شب هم نمایشگاه برای عموم باز میشه

Source

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خب . خودم ساعت کنفرانس ها رو پیدا کردم :

16 آگوست :

کنفرانس ماکروسافت : از ساعت 3 تا 6 به وقت ایران ( حالا اینو نمیدونم که 3 شروع میشه یا منظورشون بین 3 تا 6 شروع میشه ولی به هر حال از 3 منتظرش باشین :d )

کنفرانس EA : ساعت 6.30 به وقت ایران

کنفرانس سونی : ساعت 8 به وقت ایران

17 آگوست :

کنفرانس Konami : ساعت 1.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس Ubisoft ( با موضوع چطور بازی های آنلاین میتونن ساخت بازی های ما رو عوض کنن ؟ ) : ساعت 2.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس سامسونگ : ساعت 4.30 بعد از ظهر به وقت ایران

کنفرانس LG : ساعت 6.30 بعد از ظهر به وقت ایران

ساعت 9.30 شب هم نمایشگاه برای عموم باز میشه

Source

خیلی خیلی ممنون

فقط یه سوال باقی میمونه :

از ساعت 3 و 6 منظورتون 16 و 18 ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
بله، درستش همون 16 و 18 هستش