benchmark zone سیستم شما

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
بالاخره به AMD پشت کردی ... :د
مبارک

lol
چاره ای نبود . در واقع AMD به ما پشت کرد شما که در جریانی ما زورمونو زدیم اون فنومه واقعا" نمی کشید خوب. با این بولدوزر های مضخرف و گرونش هیچ کاری نمشد کرد. جالبه خود AMD تو manual این پردازنده های جدیدش نوشته که"این پردازنده ها راه حلی برای cpu bottlenecking نیستند " !!!!! یکی نیست بگه خوب بدبختایی که مادربورد AMD دارن باید چی کار کنن پس ؟
اما در کل با فنوماش خیلی حال کردم . به خصوص این پردازنده های thuban واقعا" عالی بودن و خیلی خوب اوور می شدن حتی می تونم بگم در حد sandy bridge !!!
جالبه بدونن بچه ها من پردازنده ی deneb خودمو (phenom2 x4 955 BE ) رو به اندازه ی 25 درصد oc کردم . این sandy تا 4.5 همون اندازه می شه تقریبا". تازه thuban از deneb بهتر oc می شه. در کل با oc اونا خیلی بیشتر حال کردم...

آخرین ویرایش:

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
3DMark 11X 5870cf Stock + 2500 K
ktuplbpodl0k924pkxl1.jpg

esafshin

کاربر سایت
Feb 10, 2012
5
نام
افشین
اقا افشین از 3570k راضی هستی؟ روزی که خریدی خوشحال بودی:d

من نخردم دوستم برام جم کرد اینارم همون روز تنظیم کرد 2 ساعت داشت ور میرفت :d آره گوش شیطون کر خیلی باحال شده به قول رفیقم هرکی میگه برو ای ام دی بخر جف پا بپر تو صورتش یا حسود بخیل بوده یا چشم نداشته ببینه کلا ادم باید خیلی حواسشو جم کنه آقای S 1 . من ای پد اپل دارم با اونم راحتم اما ی سیستم خواسم تو خونه هم حالشو ببرم الان سوار موشکم :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

یکی از بچه ها به اسم رضا خواستن راجب این بنچ ها نظر بدم چیزی که مشخصه یه تقلب یا چیت هست که استفاده ازش برای بنچ های حرفه ای که ثبت می شن مجاز نیست

اما امتیازهای جالبی هست:d

یه تست قدیمی اما جالب که ممکنه خیلی ها نگرفته باشید:

lightmark 2

Last edited by a moderator:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

GTX 670 DCII TOP - i5 2500K @3.3 - 2x4 G Skill Sniper 1600 - P67 Sabertooth

CPU رو یه OC میکنم ویندوز رو هم رو به راه میکنم یه تست دیگه میزارم .

CPU اورکلاک شده :

Unigine Heaven 3 :

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
الان cpu به چند oc شده؟ گرافیک چطور؟
گرافیک سری TOP هست خودش OC شده هست نسبت به 670 ساده ولی رو حالت بوست تا 1137 میره . CPU هم با OC Tuner به طور خودکار OC شده و تو بازی یا در حال استفاده خودکار میره 4.3 تو حالت عادی یا Idle هم روی 1.6 هست .

اینم گرافیک :

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
گرافیک سری TOP هست خودش OC شده هست نسبت به 670 ساده ولی رو حالت بوست تا 1137 میره . CPU هم با OC Tuner به طور خودکار OC شده و تو بازی یا در حال استفاده خودکار میره 4.3 تو حالت عادی یا Idle هم روی 1.6 هست .

اینم گرافیک :
برادر شما ضرر نکردی از 570sli رفتی روی یدونه 670؟! هم مالی هم معنوی(پرفورمنس)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر