یک تحلیل گر: تعجب می کنم اگر قیمت Wii U بالای 400 دلار باشد!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
آقای Michael Pachter تحلیل گر صنعت بازی، در مصاحبه ای که با سایت Industrygamers داشته اند گفته اند که اگر نینتندو می خواهد پا به پای PS3 و XBOX 360 حرکت کند، مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت برای این کنسول 250 دلار خواهد بود.

wii-u.jpg

ایشون گفته اند: "اگر Wii U بالای 399.99 دلار قیمت داشته باشد من خیلی تعجب می کنم! من تصور می کنم مناسب ترین نقطه برای قرار دادن قیمت این دستگاه روی 249.99 دلار است."

ایشون ادامه میدن: "البته قیمت بستگی به قیمت بقیه باندل های کنسولی (شامل PS3 + Move و همچنین XBOX 360 + Kinect) در زمان عرضه Wii U نیز خواهد داشت، زیرا کسانی که کنسول ندارند احتمالا می خواهند بین این سه گزینه بررسی و انتخاب کنند، که بزرگترین عامل در این تصمیم گیری معمولا قیمت است."

ایشون در انتها میگن: "من قبلا بارها گفته بودم که تصور می کنم نینتندو نسل بعدی Wii رو در سال 2009 عرضه می کنه، بعد گفتم در 2010 این اتفاق می افته، و وقتی دیدم این طور نشد گفتم که سال های بعد برای عرضه این کنسول خیلی دیره، چون کنسول جدید خیلی به نسل بعدی سایر تولید کننده های کنسول نزدیک خواهد بود."

نینتندو هنوز آماده ارائه اطلاعات در مورد قیمت Wii U نیست، ولی رییس نینتندو آقای Satoru Iwata قبلا گفته اند که این دستگاه ارزان قیمت نخواهد بود و همچنین در بین صحبت هاشون اشاره کرده بودند که کنسول به احتمال زیاد در زمان عرضه در ژاپن بیش از 20000 ین (250 دلار) قیمت خواهد داشت.

منبع: computerandvideogames، مصاحبه اصلی: industrygamers

------------------------------------------------
نظرات شخصی:
- این حرف دلیل محکمی برای قیمت کنسول جدید نیست، ولی بسته ای که شامل یک کنسول و یک کنترلر به اون پیشرفتگی که روی خودش هم یه صفحه بزرگ داره هستش، اگر 250 دلار باشه خیلی خوف هستش ها! آدم وسوسه میشه حسابی! :mrgreen:

- البته این رو هم همه مون می دونیم که قیمت کنسول در ایران به بیشترین چیزی که بستگی داره انصاف فروشنده هستش! :(

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
تعجب نکن تحلیل گر
تحلیل های این پچر هم همیشه به سنگ خورده از رو هم نمیره
فردا پس فردا دیدین اسم من هم تو سایت های گنده اومد
تحلیل دیگه کنتور که نمیدازه منم از فردا تحلیل میکنم!

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
تعجب نکن تحلیل گر
تحلیل های این پچر هم همیشه به سنگ خورده از رو هم نمیره
فردا پس فردا دیدین اسم من هم تو سایت های گنده اومد
تحلیل دیگه کنتور که نمیدازه منم از فردا تحلیل میکنم!
البته دوست من اینم باید در نظر داشت که وقتی به یکی این لقب رو میدن(تحلیلگر) واسه اینه که یارو یه سری اطلاعات دسته اول و یه سری سورسهای معتبر داره که فرتو فرت باهاش مصاحبه میکنن و حرفش 4 جا خریدار داره حالا یه وقتایی هم ممکنه اطلاعاته اولیه یارو غلت باشه در نتیجه چرتو پرت بگه ولی منم قبول دارم این چندوقته زیاد حرفاش درس از آب در نیومده.

• Like
Reactions: ARN31 and u.T.a

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
كافيه يك اطلاعات اجمالي از سخت افزار استفاده شده دستشون باشه !! (كه شنيه با اين دنياي علم اطلاعات دزدي :d)
ممكنه درست بگه

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
همش یک تحلیلگر ؟! :d
منم قبول دارم که اگه 250 تا بیشتر باشه , خودشونم نمیخرنش ! همون Wii هم با وجود پرفروش بودنش الان دیگه خریدار نداره و من تو FB یا چند تا سایت دیگه که با بعضی از مردم کشورای دیگه صحبت میکردم , اکثر کسایی که Wii خریده بودن ازش زده شدن و از خریدش پشیمونن ...
حالا که شایعه شده که سونی و ماکرو میخوان هرچه زودتر کنسول جدید رو کنن , مسلما کسی نمیاد 400 دلار برای کنسول نینتندو بده ...
منظورتون چیه؟
این کلمه ترجمه دقیق عنوان خبر هستش:
Four hundred Dollars Wii U would 'be a surprise' - analyst
ترجمه ی شما مشکلی نداره , من فقط خواستم یکم فضا طنز بشه که دوباره بعضی از دوستان به این تحلیلگر بنده خدا حمله نکنن ! :d

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من واقعا فکر نمیکنم بالا ۴۰۰ دلار قیمت داشته باشه.
احتمالا تو ایران به اسم پلی استیشن ۴ به فروش بره.:))

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
باید دید قابلیت های کنسول چیه، هنوز چیزی معلوم نیست. به نظرم اگه کنسول های سونی و مایکروسافت بخواد 2-3 سال دیگه عرضه بشن Wii U باید چیز جدیدی برای گفتن داشته باشه که مردم جذبش بشن و واقعاّ به عنوان یک کنسول نسل بعد حساب بشه و نه صرفاّ یک کنسول، در این صورت اگه چیز جدیدی برای گفتن نداشته باشه شاید به موفقیت Wii نرسه.

از طرفی این کنسول داره زمانی عرضه می شه که کاهش قیمت کنسول های نسل حاضر داره روز به روز بیشتر از قبل می شه و مثل نسل های قبلی پک هایی رو همراه با کنسول + چند بازی به فروش می رسونن که از قیمت چند سال قبل خود ـه کنسول پایین تر هستش.

Wii U نباید قیمتش بالای 600$ باشه. احتمالاّ قیمت اولیه کنسول های نسل بعدی دو شرکت رقیب مثل این نسل بالای 600$ ـه (که امیدوارم این اتفاق نیفته). اگه چند سال فاصله بین زمان عرضه ی Wii U و دو کنسول دیگه باشه شاید قیمت کنسول تا حدودی پایین بیاد و اون موقع هست که تفاوت قیمت ها معلوم می شه.

البته یه نکته ای رو هم باید توجه داشت و اون این ـه که قیمت PS Vita فکر می کنم 250$ باشه، بنابراین فکر نمی کنم 400$ برای یه کنسول نسل بعد با قابلیت هایی که تا الان مشخص شدن و احتمالاّ گرافیک خوب کنسول (نسبت به کنسول های قبل نینتندو) زیاد باشه! :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Wii U باید چیز جدیدی برای گفتن داشته باشه که مردم جذبش بشن و واقعاّ به عنوان یک کنسول نسل بعد حساب بشه و نه صرفاّ یک کنسول، در این صورت اگه چیز جدیدی برای گفتن نداشته باشه شاید به موفقیت Wii نرسه.
انصافاً خودت میدونی چی داری میگی؟ تنها کنسول نسل بعد !!W بود. ps3 و 360 همین کنسولهای قبلی بودن با قدرت بیشتر. Wii U با اون کنترل بینهایت جالب و کارامدش حرف برای گفتن نداره؟!! =))
Wii U نباید قیمتش بالای 600$ باشه. احتمالاّ قیمت اولیه کنسول های نسل بعدی دو شرکت رقیب مثل این نسل بالای 600$ ـه (که امیدوارم این اتفاق نیفته).
سه تا شرکت به این بزرگی اینقدر دیگه بی عقل تشریف ندارن که بیان کنسول 600 دلاری عرضه کنن، گیمری هم که حاضر بشه 600 دلار برای یه کنسول هزینه کنه وجود نداره (خیلی طرف باید احمق باشه).
همه چس این کنسول خوب هست فقط ای کاش یک بلوری پلیر هم داشت
اگر BD میخوای برای حجم بالا، باید بگم دیسکهای Wii U حدود 25 گیگ فضا داره. اگر هم BD رو میخوای به عنوان Player; برو ps3 بخر :d. ایواتا هم گفته کنسول بعدی هیچ گونه قابلیت پخش مدیا ( DVD و BD ) نداره. خیلی خوب هم هست. درهزینه ها صرفه جوئی میشه و قیمت کنسول رو پائین میاره. به نفع همه ست.

• Like
Reactions: Mr.Death

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
انصافاً خودت میدونی چی داری میگی؟ تنها کنسول نسل بعد !!W بود. ps3 و 360 همین کنسولهای قبلی بودن با قدرت بیشتر. Wii U با اون کنترل بینهایت جالب و کارامدش حرف برای گفتن نداره؟!! =))
نه جدی فریدون تو میخوای یه پاره آجر بگیری دستت بعد بشینی باهاش BF3 بزنی؟ یا COD بازی کنی؟ اصلا دستش از اصول مسخرس شاید به درد بازی های دو بعدی بخوره ولی بازی های سه بعدی؟ FPS؟ تازه مولتی تاچ هم که نیست :| مسخره تر از مسخره ...
سیستم کنسول هم که اصلا به نسل بعد شبیه نیست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه جدی فریدون تو میخوای یه پاره آجر بگیری دستت بعد بشینی باهاش BF3 بزنی؟ یا COD بازی کنی؟ اصلا دستش از اصول مسخرس شاید به درد بازی های دو بعدی بخوره ولی بازی های سه بعدی؟ FPS؟ تازه مولتی تاچ هم که نیست :| مسخره تر از مسخره ...
ملت یه عمره پاره اجر دست گرفتن (psp) چیزی نیست، به ما میرسه وآ میرسه؟ قرار نیست پازی رو که مالتی عرضه میشه و روی 360 هم هست برم نسخه Wii Uـش رو تهیه کنم (مثلا). درضمن Nintendo کی و کجا علام کرده مولتی تاچ نیست؟
سیستم کنسول هم که اصلا به نسل بعد شبیه نیست.
میثم جون شما چند تا کنسول نسل بعد دیدی که این شبیه اونا نیست؟ :D. گرفتی مارو!.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا

البته فکر نمی کنم گیمرهای حرفه ای توجهی داشته باشن، وگرنه اکثر گیمرهای دنیا چیزهایی رو نینتندو می سازه و casual پسند هست رو دوست دارن. گیمرهای هاردکور توجهی نمی کنن. سلیقه ها مختلفه ممکنه برای شما اهمیت داشته باشه ممکنه برای یه نفر دیگه بی اهمیت باشه. البته با تمام این حرف ها نمی شه منکر خلاقیت ها شد.

من نگفتم حرفی برای گفتن نداره، با دیدن یه دمو هم نمی شه به چیزی اعتماد کرد. شما هم اگه یک ذره دقت کنی می بینی بعضی قابلیت های همین کنترلر (مثلاّ همون گلف بازی کردن) رو همین kinect هم داره. شاید بیشتر قابلیت هایش جالب باشن ولی دقیقاّ همون بازی هایی رو اجرا می کنه که PS3 و X360 از این نسل اجرا می کنن. البته می دونم قابلیت های زیادی داره که رونمایی میشه و ما هنوز نمی دونیم. ولی اون رو کلی گفتم منظورم اصلاّ اون چیزی که فکر می کنی نبود.

سه تا شرکت به این بزرگی اینقدر دیگه بی عقل تشریف ندارن که بیان کنسول 600 دلاری عرضه کنن، گیمری هم که حاضر بشه 600 دلار برای یه کنسول هزینه کنه وجود نداره (خیلی طرف باید احمق باشه).

پس این نسل بی عقل بود سونی که این قیمت ها رو تعیین کرد برای ps3 ؟ :d
منبع : IGN

What's more, Japan will see the PS3 first on November 11th, at a price of 59,800 yen
(roughly $542 U.S.) for the 20GB setup.

تازه برای 20 گیگ !

The 60-gig system will become the product of an open market and have its price set by retailers. North America, Europe and Australasia will see the system six days later on November 17th with a price of $499 dollars and 499 Euros (or $638 U.S.) respectively for the 20GB version. The 60-gig configuration will retail for $599 dollars in the United States and 599 Euros overseas (which translates to $766 U.S). Canadian Prices will be set at $549 ($493 U.S.) and $659 ($592 U.S.).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر