مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کسی هدست Razer ManO'War 7.1 رو داره؟
برای PS4 این مدل 7.1 رو ساپورت میکنه؟
نه ساپورت نمیکنه. برای 7.1 یا باید هدست گلد رو بگیرید یا هدست وایرلسی که پورت دیجیتال داشته باشه و صدای دالبی رو ساپورت بکنه.

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
نه ساپورت نمیکنه. برای 7.1 یا باید هدست گلد رو بگیرید یا هدست وایرلسی که پورت دیجیتال داشته باشه و صدای دالبی رو ساپورت بکنه.
شما خودتون دارید و تست کردید؟
چون انگاری آداپتور داره برای PS4

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
ندارم ولی توی نقدای اینترنتی که میخوندم نوشته بودن روی PS4 حالت استریو پخش میشه.
توی آمازون نظرات رو میخوندم یکی میگه ساپورت میکنه یکی دیگه میگه نه ساپورت نمیکنه.کلا گیج گیج شدم الان:|
مدلی هست که 7.1 ساپورت باشه روی PS4 به غیر از گلد و پلاتینویم توی رنج قیمت 600 تومن؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
توی آمازون نظرات رو میخوندم یکی میگه ساپورت میکنه یکی دیگه میگه نه ساپورت نمیکنه.کلا گیج گیج شدم الان:|
مدلی هست که 7.1 ساپورت باشه روی PS4 به غیر از گلد و پلاتینویم توی رنج قیمت 600 تومن؟
باید توی اینترنت هدستهای گیمینگ که رنج قیمت 150 تا 200 دلار هستن و پورت دیجیتال هم ساپورت میکنن رو ببینید و بعد توی ایران ببینید هستن یا نه. چون من تنها هدفونی که میشناسم این قابلیت رو داره و تو ایران نسبتا راحت تر پیدا میشه SteelSeries Siberia 800 هست که بالای 1 میلیون قیمت داره.

• Like
Reactions: tom71 and |FARSHAD|

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان

بین این 2 تا هدست موندم که کدوم رو بگیرم؟

HeadSet Gold Sony و Logitech G430

توی این رنج قیمت میخام و برای PS4 هم میخام استفاده کنم

ممنون 3>

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان

بین این 2 تا هدست موندم که کدوم رو بگیرم؟

HeadSet Gold Sony و Logitech G430

توی این رنج قیمت میخام و برای PS4 هم میخام استفاده کنم

ممنون 3>

گُلد رو بگیرید. تو این رنج قیمت بهترین هدست برای PS4 هست

• Like
Reactions: aliahmadi2

sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
سلام دوستان
قصد خرید یه هندزفری خوب رو دارم
میخاستم راهنماییم کنید
توقعم اینه که صدای با کیفیت داشته باشه و ارگونومی و ساختارش جوری باشه که از گوشم درنیاد و اذیت نکنه
قیمتش از 90 تومن بیشتر نباشه
ممنون

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام دوستان
قصد خرید یه هندزفری خوب رو دارم
میخاستم راهنماییم کنید
توقعم اینه که صدای با کیفیت داشته باشه و ارگونومی و ساختارش جوری باشه که از گوشم درنیاد و اذیت نکنه
قیمتش از 90 تومن بیشتر نباشه
ممنون

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk
ايرپاد ايفون.
دو تا مشكل داره:
يكي صدا ازش ميزنه بيرون و يكي كنارت باشه كامل ميشنوه. و اين كه صداش بعد يه مدت ضعيف ميشه فقط ولي با توجه به قيمت خيلي خوبه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: sabersk7

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام میخواستم یه ایرفون با رنج قیمت 100 تا 150 بگیرم که کیفیت صدای مناسبی داشته و با دوام باشه(سیم هاش به این سادگی خراب نشه). تو این رنج قیمت چه مدل هایی پیشنهاد میشه؟
برند MEE Audio در چه حده؟ مثلا مدل M6P یا M7P مناسبن؟ بعد اینکه سیم جدا میشه و قابل تعویضه، هنگام استفاده هم با یک فشار کوچیک براحتی سیم جدا میشه یا اینجوری نیست؟

آخرین ویرایش:

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
هدست ريزر مدل کراکن Kraken USB Razer Kraken USB Headset | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
این هدست رو میخواستم خریداری کنم
سوالم اینه که xbox one رو ساپورت میکنه ؟
و اینکه این هدست صدای 7.1 کاناله رو ساپورت میکنه . یعدی صدای 360 درجه . آیا فقط رو کامپیوتر اینجوریه یا رو xbox one هم اوکیه ؟
ممنون
سلام،فقط رو کامپیوتر با نرم افزار خود ریزر میتونید صدای 7.1 مجازی رو تجربه کنید،
رو کنسول فقط استریو پخش میکنه

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان من تا 350 تومن میخوام یه هدست بگیرم . گزینه خودم که چشم رو گرفته و چند روزه رفته تو مخم که بگیرمش Kraken Pro V2 هستش چون شنیدم هم راحته و هم بدنش آلمینیومیه ( اگه اشتباه نکنم) و ... که پایین گفتم.
میخواستم ببینم *تو این قیمت* اگه هدست های دیگه ای میشناسید که هم بدنه قوی هم راحت باشه هم میکروفون خوب و هم بشه حداقل روی PC صدای 7.1 مجازی گرفت (در کل همه چیزش خوب باشه :D ) معرفی کنید . ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر