مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
سلام دوستان ..
میخوام یک هدست بخرم تا 600 700 تومان .. وایرلس باشه .. با iPhone 6s هماهنگ باشه ..
https://www.digikala.com/Product/DK...splaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/
این چطوره ؟؟؟
برای فیلم و اهنگ میخوام مخصوصا اهنگ ..
به لپ تاپ asus k550z هم وصل بشه ..
ممنون میشم کمک کنید ..

درود
دوست عزیز من با این برند آشنایی ندارم ولی شما که دارین اینقدر هزینه میکنید به نظرم بیاید سمت هدفون های Audiotechnica
البته اگه بگی که چه نوع موسیقی گوش میدی و اینکه تفکیک صدا واست مهمه یا بیس صدا، بیشتر میشه راهنمایی کرد.
در کل توی این رنج قیمت و اینکه هدفون بی سیم هم مدنظرت هست مدل زیر گزینه خوبیه. هم تفکیک و بیس بالانس شده ای داره:

ATH-SR5BTBK Wireless On-Ear High-Resolution Audio Headphones| Audio-Technica Headphones || Audio-Technica US

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
درود
دوست عزیز من با این برند آشنایی ندارم ولی شما که دارین اینقدر هزینه میکنید به نظرم بیاید سمت هدفون های Audiotechnica
البته اگه بگی که چه نوع موسیقی گوش میدی و اینکه تفکیک صدا واست مهمه یا بیس صدا، بیشتر میشه راهنمایی کرد.
در کل توی این رنج قیمت و اینکه هدفون بی سیم هم مدنظرت هست مدل زیر گزینه خوبیه. هم تفکیک و بیس بالانس شده ای داره:

ATH-SR5BTBK Wireless On-Ear High-Resolution Audio Headphones| Audio-Technica Headphones || Audio-Technica US

سلام ممنون.. من همچی گوش میدم جاز راک رپ پاپ ترنس. بیشتر قفل میکنم رو اهنگایی مثل sail و fade away
دوست دارم صدا زیاد زیاد باشه اما کیفیت نیاد پایین وز وز کنه.. محکم هم باشه چون تو
سال گذشته 4 تا هنزفری خریدم رفتن دیار باقی..

این مدلی که گذاشتین کجا میفرشن؟؟؟
این تا 1 میره ها من تا 700 نهایتش دارم

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
سلام ممنون.. من همچی گوش میدم جاز راک رپ پاپ ترنس. بیشتر قفل میکنم رو اهنگایی مثل sail و fade away
دوست دارم صدا زیاد زیاد باشه اما کیفیت نیاد پایین وز وز کنه.. محکم هم باشه چون تو
سال گذشته 4 تا هنزفری خریدم رفتن دیار باقی..

این مدلی که گذاشتین کجا میفرشن؟؟؟
این تا 1 میره ها من تا 700 نهایتش دارم

درود دوباره
خواهش میکنم. خب شما چون همه چی گوش میدی باید یه هدفون بالانس بگیری. از طرفی چون حجم صدا واست مهمه اون مدلی که بهت گفتم شاید خوشت نیاد چون من یکبار تستش کردم و حجم صداش خیلی زیاد نبود. ( خوب بودا ولی خودت باید گوش بدی حتما ). ولی از همه جهت هدفن بالانسی هست.
نه عزیز زیر 800 هست. از اینجا میتونی تهیه کنی.
این مدل هم حجم و بیس صدای خوبی داره ولی خب تفکیک صدای ضعیفتری داره نسبت به مدل قبل. هدفون بزرگ تری هست و همچنین over ear هست. مدل قبلی برای استفاده پرتابل بهتر هست به علت کوچکتر بودن و سبکتر بودنش.
ببین تا زمانی که یه هدفون رو تست نکنی نمیتونی بفهمی از رنگ صداش خوشت میاد یا نه. مواردی مثل حجم و بیس و تفکیک و میزان نشت صدا و این ها هم که باید حتما خودت تست کنی قبل از خرید تا خیالت راحت بشه.
صدا بشدت سلیقه ای هست و تنوع هدفون هم که ماشالا زیاد. پس حتما تست کن قبل از خرید

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
درود دوباره
خواهش میکنم. خب شما چون همه چی گوش میدی باید یه هدفون بالانس بگیری. از طرفی چون حجم صدا واست مهمه اون مدلی که بهت گفتم شاید خوشت نیاد چون من یکبار تستش کردم و حجم صداش خیلی زیاد نبود. ( خوب بودا ولی خودت باید گوش بدی حتما ). ولی از همه جهت هدفن بالانسی هست.
نه عزیز زیر 800 هست. از اینجا میتونی تهیه کنی.
این مدل هم حجم و بیس صدای خوبی داره ولی خب تفکیک صدای ضعیفتری داره نسبت به مدل قبل. هدفون بزرگ تری هست و همچنین over ear هست. مدل قبلی برای استفاده پرتابل بهتر هست به علت کوچکتر بودن و سبکتر بودنش.
ببین تا زمانی که یه هدفون رو تست نکنی نمیتونی بفهمی از رنگ صداش خوشت میاد یا نه. مواردی مثل حجم و بیس و تفکیک و میزان نشت صدا و این ها هم که باید حتما خودت تست کنی قبل از خرید تا خیالت راحت بشه.
صدا بشدت سلیقه ای هست و تنوع هدفون هم که ماشالا زیاد. پس حتما تست کن قبل از خرید

من کرمانشاه هستم دوست عزیز .. اینجا مکان تست اینا نداره ....
این هایی که بلوتوث هستن بی سیم به ایفون وصل میشن ؟

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
من کرمانشاه هستم دوست عزیز .. اینجا مکان تست اینا نداره ....
این هایی که بلوتوث هستن بی سیم به ایفون وصل میشن ؟

بله کلا همه بلوتوثی ها به انواع دیوایس های بلوتوث دار وصل میشن.
من نظرم اینه که شما که داری نزدیک به 700-800 هزینه میکنی، ارزش داره یه سر بیای تهران برای تست. باور کن بعدا ممکنه پشیمون بشی از انتخابت و همش به 800 تومنی که دادی رفته فکر میکنی.من خودم این اشتباهو نزدیک بود بکنم.
همچنین شما که داری هدفون بلوتوث میگیری باید خیلی توجه کنی. چون خیلی از هدفون های بلوتوث دار توی حالت بیسیم، کیفیت باسیمشونو ندارن و ممکنه این قضیه یکم ناراحتت بکنه. ( البته تفاوت اونقدر فاحش نیست که دیگه تو ذوقت بخوره. ولی کاملا ملموسه )
از طرفی هر هدفونی رو که روی سرت میزاری یه حسی بهت دست میده. خیلی از هدفون های گرون هم ممکنه روی سرت احساس راحتی نداشته باشی باهاش.
اگر خیلی حساس نیستی روی صدا مشکلی نیست و اینترنتی بخر، ولی اگه آدم حساسی رو صدا هستی و خوب و از بهتر به راحتی تشخیص میدی و واست حتی کوچکترین ظرافت های صدایی مهمه، بدون شک هرطور شده تست کن قبل از خرید وگرنه ممکنه پشیمون بشی.
درکل این مواردی که گفتم واسه کسی که داره این رقم هزینه میکنه، خیلی واجبه. هدفون با هندزفری یه دنیا تفاوت داره و انتخابش بسیار پیچیده تره. چون فاکتورهای زیادی در هدفون هست که باید بهش توجه کرد.
خلاصه که پیشنهاد من تست قبل از خرید هست با توجه به هزینه ای که داری میکنی. وگرنه داری ریسک میکنی.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
یه هدست میخواستم مناسب ps4 که دوستان gold رو معرفی کردن
سوالی که داشتم اینه که کیفیت صداش از صدایی که با هدفون از دسته میگیرم بهتره؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان
یه هدست میخواستم مناسب ps4 که دوستان gold رو معرفی کردن
سوالی که داشتم اینه که کیفیت صداش از صدایی که با هدفون از دسته میگیرم بهتره؟

بستگي داره هدوفون دستت چي باشه

من گلد رو دارم. كيفيت صداش متوسطه و عالي نيست اما حجم صداش بلنده و راضي كنندست . جزئياتش هم خوبه . تفكيك صداي نسبتا خوبي هم داره . بيسش هم متوسطه

براي موزيك واسه كسايي ك حرفه اي گوش ميدن و كيفيت صداي خوب توي گوششون هست توصيه نميشه و صرفا برا گيم خوبه

Sent from iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Ryuzai

کاربر سایت
Dec 27, 2014
2
سلام , دوستان دنبال یه هدفون مخصوص گیم هستم و در کنار گیم موزیک بیس دراپ هم زیاد گوش میدم , ممنون میشم راهنمایی کنید , 250-300 تومن!
مرسی

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام , دوستان دنبال یه هدفون مخصوص گیم هستم و در کنار گیم موزیک بیس دراپ هم زیاد گوش میدم , ممنون میشم راهنمایی کنید , 250-300 تومن!
مرسی
اگر برای ps4 میخواهید پیشنهاد میکنم gold بگیرید

Sent using Tapatalk

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
بستگي داره هدوفون دستت چي باشه

من گلد رو دارم. كيفيت صداش متوسطه و عالي نيست اما حجم صداش بلنده و راضي كنندست . جزئياتش هم خوبه . تفكيك صداي نسبتا خوبي هم داره . بيسش هم متوسطه

براي موزيك واسه كسايي ك حرفه اي گوش ميدن و كيفيت صداي خوب توي گوششون هست توصيه نميشه و صرفا برا گيم خوبه

Sent from iPhone using Tapatalk
ممنون
پس لزوما خروجی دسته چیزی از کیفیت صدا کم نمیکنه؟؟

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام،دوستان هدفونی هس تا سقف ۱۰۰ تومن که واسه گیم و موزیک مناسب باشه؟ اگه اره لطفا معرفی کنید و اگه نیس تا سقف ۱۰۰ تومن فقط واسه موزیک چی پیشنهاد میدین؟

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
هدفونی هست که بی سیم باشه و بشه هم روی PS4 و هم Xbox One ازش استفاده کرد؟
هدفم فقط برای گیم هست و میخوام کیفیت خوبی داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر