مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
IMG_20230207_104552.jpg
سلام دوستان خرید یه هندزفری بلوتوثی مدنظر داشتم زیاد اهل موسیقی نیستم فیلم هم تو تلویزیون بیشتر ببینم در حد انجام کارهای روزانه بیشتر و راه انداختن کار مخصوصا با گوشی یه هندزفری بلوتوثی مخواستم به این دو تا فعلا برخوردم که رضایت مندی بیشتری نسبت به قیمت داشتن
حالا بنظرتون کدوم و اگه بنظرتون نهایت تا ۲۵۰ تومن بخوام خرج بکنم مدل بهتری هم از نظر اینکه متصل شدنش راحت باشه هم طول عمر خوبی داشته باشه یعنی بعد دوماه خراب نشه چی بگیرم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
دوستان سلام. نظرتون درمورد برند Redragon چیه؟ میخواستم این هدستش رو بخرم : redragon h838 hades، قیمتش خیلی وسوسه کنندست. کسی تاحالا تجربه ی استفاده داشته؟

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
407
دوستان سلام. نظرتون درمورد برند Redragon چیه؟ میخواستم این هدستش رو بخرم : redragon h838 hades، قیمتش خیلی وسوسه کنندست. کسی تاحالا تجربه ی استفاده داشته؟
برند معمولی هست و کیفیتش هم در حد قیمتش پایین

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
من توی بادها بهترینش GALAXY BUDS+ می دونم نسخه ی پلاس کیفیت صداش به نسبت قیمتش فوق العادس
فقط توی پی سی به خاطر کدک SBC دچار کمی تاخیر می شه قابل بازی کردن هست اما اگر حساسید ممکنه کمی اذیت کنه
مدل جدید شرکت ONE PLUS هم هست که شرکت دانمارکی افسانه ای DYNAUDIO براش ساخته قطعا بی شک صداش عالیه اما قیمتشم خیلی گرونه

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
دوستان قصد خرید یه هدست بی سیم برای تماشای فیل از طریق تلویزیون و انجام بازی میخواستم که قابلیت های بروز رو داشته باشه و بتونم حین تماشای فیلم و انجام بازی و گوش دادن به اهنگ بهترین صدا رو داشته باشم
حالا هدست مایکروسافت wireless headset گزینه خوبیه ؟؟

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
جایی رو در تهران می‌شناسید که برای خرید هدفون، اجازه تست حضوری در همونجا بدن؟!
یه هدفون با سیم برای گیم می‌خوام. نهایتاً تا 300ت.

یادمه قبلاً خیلی سال پیش یه هدفون سونیِ (اصل یا تقلبی؟) داشتم که واقعاً برای من عالی بود. اسمشم MDR-669MV بود.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
جایی رو در تهران می‌شناسید که برای خرید هدفون، اجازه تست حضوری در همونجا بدن؟!
یه هدفون با سیم برای گیم می‌خوام. نهایتاً تا 300ت.

یادمه قبلاً خیلی سال پیش یه هدفون سونیِ (اصل یا تقلبی؟) داشتم که واقعاً برای من عالی بود. اسمشم MDR-669MV بود.
ایران هدفون و داورملودی رو من میشناسم.

• Like
Reactions: Runzo

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
نیاز به مشاوره دارم
چند ماه دیگه قصد دارم حدود 10 تومن هزینه خرید تجهیزات برای گوش کردن موزیک کنم
موزیک مورد علاقم هیجانی و بیس قوی هست
قصد خرید هدفون و یک نقویت کننده صوت دارم
حالا سوالم اینه آیا یک دستگاه موزیک پلیر بگیرم یا دک‌امپ برا گوشی یا لپتاپ بگیرم ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
من این هدفون سیمی رو خریدم و موقع اجرای بازی کیفیت صدا خوبه، اما میزان (volume) صدا در حد متوسط هست. روی خود هدفون که میشه صدا رو کم و زیاد کرد، صدا حداکثره و از طرف TV هم نمیشه صدای هدفون رو زیاد کرد. در حالی که من اگر از همین هدفون روی لپ‌تاپ استفاده کنم میزان صدای خیلی بیشتری رو دارم. یعنی راهی نیست که روی TV بشه صدای هدفون رو بیشتر کرد؟

این هدفون یه کابل USB هم داره که روی لپ‌تاپ، TV و خود کنسول هم امتحان کردم و تنها کاری که می‌کنه روشن کردن چراغ هدفون ـه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر