پینگ و راه های مبارزه با آن

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
مطمئنی دستور رو درست تایپ می کنی؟؟؟
باید تو Command بنویسی
ping 4.2.2.4
اینطوری هست:
38og60i1cxbt792gxyg7.png

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
امیر جان عکسه ماله خودم رو تو پیوست گذاشتم.
حالا یه سوال.سیستم شما تک پروفایله هستش؟

بله:احتمالا سیستمه شما ویروسی شده و از اون روش نمیتونید استفاده کنید.برای گرفتن پینگ باید به سایت www.speedtest.net برید و از اونجا تست بگیرید.

خیر:احتمالا پروفایل شما ، پروفایل دوم انتخابی در سیستم هستش و ویندوز اجازه ی دسترسی به اون قسمت رو نداره.

Attachments

• 1221.jpg
    1221.jpg
    66.3 KB · مشاهده: 32

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
امیر جان عکسه ماله خودم رو تو پیوست گذاشتم.
حالا یه سوال.سیستم شما تک پروفایله هستش؟

بله:احتمالا سیستمه شما ویروسی شده و از اون روش نمیتونید استفاده کنید.برای گرفتن پینگ باید به سایت www.speedtest.net برید و از اونجا تست بگیرید.

خیر:احتمالا پروفایل شما ، پروفایل دوم انتخابی در سیستم هستش و ویندوز اجازه ی دسترسی به اون قسمت رو نداره.
احتمالا ویروسی شده چون پروفایل دیگه ای موجود نیست و Admin هم هستم.
Avast کرک شده تا چند دقیقه ی اینده شروع به کار می کنه می کنه>:)
یه طوری می گم Avast کرک شده انگار ارجیناله:d

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
خیلی سخته که گفت پینگ کدوم شرکت تو کدوم شهر خوبه ولی در حالت کلی پینگ صبانت با میانگین 200 و پارس انلاین با 250 توی ایران حرف اول رو میزنن.
ولی نمیشه این رو هم رد کرد که شرکت های گمنام تو شهرهای گمنام پینگ بهتری دارن چون پهنای باندشون زیاد و و متقاضیاشون کمه.مثلا تو اصفهان من ISP رو دیدم که پینگش زیر 100 میلی ثانیه:-o بود.

پینگ www.irib.ir 28ms هست!!!!!!!!:-o

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
من جمعه ی هفته ی پیش قرار دادم با شاتل تموم شد. از یک هفته قبل از اون جمعه توی جهاد 3 من پینگ 144 هم پیدا میکردم ( تا قبل از اون 5- ماه پینگم همیشه 300 بود ) منم گفتم حتما پینگ حوب شده بعد این مدت و دوباره تمدید کردم قرارداد رو اما هنوز یک هفته نگذشته پینگم دوباره شد 300 :|
ایا گوش های ما دراز است؟؟ ایا؟؟

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
اقایون من یه مشکلی واسم پیش اومده....مدتی هستش توی استیم وقتی با ایرانیها بازی میکنم لگ شدیدی میگیره بازی افت lag grace به منو و اون بازیکن ایرانی میده ولی با خارج خوبه و اصلا اگ ندارم حتی یه بار با یکی از رفقا تست کردم و 1vs1 هم زدیم لگ وحشتناکی داشت در صورتی که 8vs8 با خارج مشکلی نداره.....قاط زدم .نمیدونم چی بگم یعنی کافیه یه ایرانی تو بازی باشه میون 8 تا خارجی انقدر به من لگ میده که آخر بازی فریز میشه و کیک میشم بیرون....داستانی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر