آموزش محاسبه Trophy Level و دانلود برنامه آن

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
حیف با اینکه بازی های ارجینال زیادی دارم اما به دلیل اینکه دستگاه کپی خور هستش نمیتونم فایل هارو آپلود کنم.شاید لولم بشه34 بخاطر تروفی زیاد الان محاسبه میکنم مینویسم.
میترسم ارجینال کنم اما دلم واسه کپی تنگ شه.

من دیر پستتون رو دیدم ولی میدونی 34 ینی چی؟:D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا اینطوری که ما متوجه شدیم لول 100 هیچ جوره حتی یک درصدش هم پر نمیشه مثل اینکه خط پایانه :d
الان یه لیدربورد هایی هست که چیتر هارو حذف نمیکنه یسری هستن فقط کارشون هک کردنه تروفیه یعنی کلا تو هک کردن مسابقه گذاشتن با هم دیگه معلوم هم نیست فازشون چیه :d یارو 2000 تا بازی ارجینال خریده فقط تروفی هک کنه :| تو اونجا یه بابایی بود به نام bieleric اگه درست نوشته باشم سال قبل با سی هزار تروفی رسید لول 100 ( کلا با هک ) الان 42 هزار تروفی داره یک درصد لول صدش هم پر نشده دیگه فکر کنم اخر خط باشه لول 100 که هنوز کسی بدون هک بهش نرسیده فعلا فقط hakoom هست که اوله لولش هم 96 هست ( فعلا تا این لحظه ) ولی دیگه کاملا معلومه اخرش لول 100 هست .

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176
اقا اینطوری که ما متوجه شدیم لول 100 هیچ جوره حتی یک درصدش هم پر نمیشه مثل اینکه خط پایانه :d
الان یه لیدربورد هایی هست که چیتر هارو حذف نمیکنه یسری هستن فقط کارشون هک کردنه تروفیه یعنی کلا تو هک کردن مسابقه گذاشتن با هم دیگه معلوم هم نیست فازشون چیه :d یارو 2000 تا بازی ارجینال خریده فقط تروفی هک کنه :| تو اونجا یه بابایی بود به نام bieleric اگه درست نوشته باشم سال قبل با سی هزار تروفی رسید لول 100 ( کلا با هک ) الان 42 هزار تروفی داره یک درصد لول صدش هم پر نشده دیگه فکر کنم اخر خط باشه لول 100 که هنوز کسی بدون هک بهش نرسیده فعلا فقط hakoom هست که اوله لولش هم 96 هست ( فعلا تا این لحظه ) ولی دیگه کاملا معلومه اخرش لول 100 هست .

این داک 360 هم هکر هستن درسته؟
مثل اینکه 4 نفرن و از کویت هستن

grd

کاربر سایت
Jun 10, 2009
36
نام
سعید دشتی
سلام. دستت درد نکنه به درد بخور بود. سایت psnprofile پوینت روبرامون محاسبه میکنه و بهمون میده.

djrazer67.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر