نینتندو توضیح می دهد: چرا Wii U مورد پسند گیمر های حرفه ای خواهد بود

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
r3uvnmnwk9ii2anyhdty.jpg

کنسول قبلی نینتندو [Wii] برای مصرف کنندگان عادی، محبوب تر از طرفدارهای متعصب نینتندو بود.

حالا آقای Iwata رییس نینتندو، در جلسه ای که با سهامداران نینتندو داشتند در پاسخ به سوال یکی از سرمایه گذاران که پرسیده بود: "آیا شما اعتقاد دارید که Hardcore ها و متعصب ها هم کنسول جدید رو می پذیرند" با اشتیاق توضیح میده که چطور Wii U می خواد این مشکل نسل قبل رو اصلاح کنه.

ایشون ضمن پذیرش مشکلات Wii گفتند که: "کنسول Wii رو گیمرهای اصلی نپذیرفتند، زیرا نمی خواستند روش اصلی کنترلی شون رو تغییر بدهند. همچنین، Wii از تکنولوژی HD استفاده نکرد، چون قابلیت های تکنولوژی HD در اون زمان نسبت به هزینه هاش بالا نبود".

ایشون ادامه میدن: "کنسول Wii U استفاده از روش های عادی کنترل رو ساده تر می کنه. همچنین، کنترلر Wii U هم به اندازه ای که در ظاهر به نظر میاد بزرگ یا سنگین نیست".

5g8j0lzfwe4xqjjb9l8.jpg

همونطور که می دونیم بعد از معرفی کنسول Wii U در نمایشگاه E3، ارزش سهام شرکت نینتندو به پایین ترین حد خودش در پنج سال اخیر رسید! برخی تحلیل گران در این مورد گفته بودند که چون همه منتظر اطلاعات بیشتر و معرفی بهتری از کنسول جدید در نمایشگاه E3 بودند، ولی نینتندو چیز جدیدی در نمایشگاه ارائه نکرد، این عکس العمل منفی ایجاد شده...

آقای ایواتا به این انتقادات این گونه پاسخ دادند که کسانی که واقعا در عمل با دستگاه بازی کردند، نظر مثبتی در موردش داشتند. ایشون میگن: "عکس العمل های مستقیم در لس آنجلس [محل برگزاری نمایشگاه E3] بسیار عالی بود! البته مطبوعات کشورهای دیگه هم تبریک گفتند، ولی بین عکس العمل اونهایی که در محل نمایشگاه دستگاه رو تحت پوشش قرار می دادند و کسانی که فقط از طریق اینترنت پوشش می دادند شدیدا تفاوت بود. به عبارت دیگه، نکته اینجاست که نینتندو چطور می تونه در مورد ارزش این محصول اطلاع رسانی کنه".

منبع: eurogamer

--------------------------------------------------
- خوب بر و بچز، شکی نیست که تا دستگاه نیاد و ما تجربه نکنیم و دست نگیریمش نمیشه پیش بینی کرد که چقدر تجربه خوبی از بازی کردن به آدم میده، ولی سوال اصلی اینه که با شرایط فعلی آیا دلایل و صحبت های ایشون به اندازه کافی قانع کننده هستش یا نه؟
89.gif

- نظر شخصی: این حرف ایشون که کسانی که با کنترلر جدید (معروف به سینی در بازی سنتر) بازی کردند، نظرشون با کسانی که فقط از اینترنت دیدنش خیلی فرق می کنه، به نظرم منطقی و قابل قبول میاد...

- لطفا فن بوی بازی هم در حد معقول! :mrgreen:

نظر شما چیه؟

• Like
Reactions: Farh@d and Fratos

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
من که یک دفعه وی خریدم تا هفت پشتم بسه !

تو سایت وی مثلا یه تیزرهایی گذاشته بود که آب از لب و لوچم آویزون بود ولی وقتی خریدم دیدم چه قدر آشغاله .

عمرا پولم رو هدر وی کنم !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
حالا که چی ؟ :d
وی فقط به درد بچه ها نمیخوره، ببینید، بعضی ها شخصیتشون لطیف هستش و دوست دارن با آرامش کامل و بدون هیچ هیجانی بازی کنن که Nintendo واسشون این امکان رو فراهم کرده.
ببینید، من Wii دارم ولی بازی نمیکنم چون هیجان رو ترجیح میدم و شخصیتم لطیف نیست.
بچه ها خوابم میاد نمیفهمم دارم چی میگم :d :-/ #:-s

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
من خیلی منتظر بازخورد Wii U تو بازار فروش هستم . دلم میخواد ببینم چطور فروش میکنه . حتی به نظرم اگه خوب فروش کنه باعث میشه سونی و مایکروسافت هم سریع تر سراغ نسل بعد برن .
وی فقط به درد بچه ها نمیخوره، ببینید، بعضی ها شخصیتشون لطیف هستش و دوست دارن با آرامش کامل و بدون هیچ هیجانی بازی کنن که Nintendo واسشون این امکان رو فراهم کرده.
خوب پشو رو بگیر بخواب دیگه . آخه آدم باید تا الآن بیدار باشه :d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

silent hill و no more heros و mad world و over kill و .... شخصیت لطیف؟!
هیجان ندارن اینا؟!
نصف ماها nintendo رو با mario میشناسیم!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
silent hill و no more heros و mad world و over kill و .... شخصیت لطیف؟!
هیجان ندارن اینا؟!
نصف ماها nintendo رو با mario میشناسیم!
اول اینکه SH روی Wii نسخه ی Sh M بود و اصلا نه هیجان داشت نه ارزش بازی کردن ( گند زده بودن به سری )، حالا بقیه بازیها رو نمیدونم دیگه. ولی انصافا Mario قشنگ بود :d
درضمن هر مسجدی یه دستشویی داره ( 1. منظورم این بود که بین اینهمه بازی آروم چندتا بازی هیجانی هم هست دیگه 2. محض اطلاع گفتم :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دسته جدید Wii U میتونه موفقیت قبلی رو تکرار کنه. کارهای فوق العاده ی دسته انجام میده + ایده های سازنده ها، چه شود :D.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
این کنسول طرفدار زیاد پیدا میکنه چون کنسول رو خود نینتندو هم میگه برای هارد کور ها هست یعنی تمرکزشون روی بازی های با هیجان بالا هست علاوه بر اون خلاقیت موجود در کنترلر میتونه یک کنسول خوب رو براتون به ارمغان میگید نه صبر کنید و ببینید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر