نینتندو توضیح می دهد: چرا Wii U مورد پسند گیمر های حرفه ای خواهد بود

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
r3uvnmnwk9ii2anyhdty.jpg

کنسول قبلی نینتندو [Wii] برای مصرف کنندگان عادی، محبوب تر از طرفدارهای متعصب نینتندو بود.

حالا آقای Iwata رییس نینتندو، در جلسه ای که با سهامداران نینتندو داشتند در پاسخ به سوال یکی از سرمایه گذاران که پرسیده بود: "آیا شما اعتقاد دارید که Hardcore ها و متعصب ها هم کنسول جدید رو می پذیرند" با اشتیاق توضیح میده که چطور Wii U می خواد این مشکل نسل قبل رو اصلاح کنه.

ایشون ضمن پذیرش مشکلات Wii گفتند که: "کنسول Wii رو گیمرهای اصلی نپذیرفتند، زیرا نمی خواستند روش اصلی کنترلی شون رو تغییر بدهند. همچنین، Wii از تکنولوژی HD استفاده نکرد، چون قابلیت های تکنولوژی HD در اون زمان نسبت به هزینه هاش بالا نبود".

ایشون ادامه میدن: "کنسول Wii U استفاده از روش های عادی کنترل رو ساده تر می کنه. همچنین، کنترلر Wii U هم به اندازه ای که در ظاهر به نظر میاد بزرگ یا سنگین نیست".

5g8j0lzfwe4xqjjb9l8.jpg

همونطور که می دونیم بعد از معرفی کنسول Wii U در نمایشگاه E3، ارزش سهام شرکت نینتندو به پایین ترین حد خودش در پنج سال اخیر رسید! برخی تحلیل گران در این مورد گفته بودند که چون همه منتظر اطلاعات بیشتر و معرفی بهتری از کنسول جدید در نمایشگاه E3 بودند، ولی نینتندو چیز جدیدی در نمایشگاه ارائه نکرد، این عکس العمل منفی ایجاد شده...

آقای ایواتا به این انتقادات این گونه پاسخ دادند که کسانی که واقعا در عمل با دستگاه بازی کردند، نظر مثبتی در موردش داشتند. ایشون میگن: "عکس العمل های مستقیم در لس آنجلس [محل برگزاری نمایشگاه E3] بسیار عالی بود! البته مطبوعات کشورهای دیگه هم تبریک گفتند، ولی بین عکس العمل اونهایی که در محل نمایشگاه دستگاه رو تحت پوشش قرار می دادند و کسانی که فقط از طریق اینترنت پوشش می دادند شدیدا تفاوت بود. به عبارت دیگه، نکته اینجاست که نینتندو چطور می تونه در مورد ارزش این محصول اطلاع رسانی کنه".

منبع: eurogamer

--------------------------------------------------
- خوب بر و بچز، شکی نیست که تا دستگاه نیاد و ما تجربه نکنیم و دست نگیریمش نمیشه پیش بینی کرد که چقدر تجربه خوبی از بازی کردن به آدم میده، ولی سوال اصلی اینه که با شرایط فعلی آیا دلایل و صحبت های ایشون به اندازه کافی قانع کننده هستش یا نه؟
89.gif

- نظر شخصی: این حرف ایشون که کسانی که با کنترلر جدید (معروف به سینی در بازی سنتر) بازی کردند، نظرشون با کسانی که فقط از اینترنت دیدنش خیلی فرق می کنه، به نظرم منطقی و قابل قبول میاد...

- لطفا فن بوی بازی هم در حد معقول! :mrgreen:

نظر شما چیه؟

• Like
Reactions: Farh@d and Fratos

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
آخه این دسته چقدر مگه تو دست راحته که هاردکُر گیمر برن طرفش ,,
خیلی راحت تر از اونیه که من و شما فکر می کنیم.
من یه دمو دیدم منتقد IGN داشت بازی می کرد.میگفت دسته واقعا راحته،خیلی سبکه و کنترلش خیلی خوبه.
کلا شما یه منتقد پیدا نمی کنی که درباره دسته گفته باشه بد دسته:d

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
r3uvnmnwk9ii2anyhdty.jpg

همونطور که می دونیم بعد از معرفی کنسول Wii U در نمایشگاه E3، ارزش سهام شرکت نینتندو به پایین ترین حد خودش در پنج سال اخیر رسید!

؟

یعنی واقعا اصلا با ور نمیکنم این کنسول اینقدر له شده باشه

ولی شاید این کنسول در ظاهر جزاب باشه ولی شما تصور کنید که می خواهید برید کنترولر جدید بخرید دقیقا باید پول زیادی بدید چون دارای 6" ال سی دی هست 2 تا دوربین داره و حد اقل 100 دلار خواهد بود به نظر من چون جذابیت به این هست که حد اقل 2 دسته وجود داشه باشه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خیلی راحت تر از اونیه که من و شما فکر می کنیم.
من یه دمو دیدم منتقد IGN داشت بازی می کرد.میگفت دسته واقعا راحته،خیلی سبکه و کنترلش خیلی خوبه.
کلا شما یه منتقد پیدا نمی کنی که درباره دسته گفته باشه بد دسته:d
اول اینکه اگه شما Wii نداشتی بازم این حرفو میزدی ؟:d
بعد اینکه با n دلار میتونن منتقد رو بخرن، چیزی که زیاده منتقد.:d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یعنی واقعا اصلا با ور نمیکنم این کنسول اینقدر له شده باشه

ولی شاید این کنسول در ظاهر جزاب باشه ولی شما تصور کنید که می خواهید برید کنترولر جدید بخرید دقیقا باید پول زیادی بدید چون دارای 6" ال سی دی هست 2 تا دوربین داره و حد اقل 100 دلار خواهد بود به نظر من چون جذابیت به این هست که حد اقل 2 دسته وجود داشه باشه

والا یکی از مسائل بحث انگیز هم اینه که بچه ها توی تاپیک های E3 نوشته بودند که نینتندو گفته کنترلر جدید رو به صورت جدا نمی فروشه و فقط همراه با کنسول فروخته میشه این کنترلر.

ولی واقعا این عکس العمل های اولیه بازار در مقابل نینتندو اصلا ملاک نیست! توی E3 نینتندو واقعا یه سری سوالات رو پاسخ داد، ولی در عین حال یه سری سوالات جدید ایجاد کرد. با یه نمایش بهتر یا با یه سری اطلاعات بیشتر یه دفعه می بینی ورق بر می گرده و زمان لانچ هم یه دفعه دیدی فروش قابل توجهی کرد...

باید منتظر بود و دید... :)

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
والا یکی از مسائل بحث انگیز هم اینه که بچه ها توی تاپیک های E3 نوشته بودند که نینتندو گفته کنترلر جدید رو به صورت جدا نمی فروشه و فقط همراه با کنسول فروخته میشه این کنترلر.

ولی واقعا این عکس العمل های اولیه بازار در مقابل نینتندو اصلا ملاک نیست! توی E3 نینتندو واقعا یه سری سوالات رو پاسخ داد، ولی در عین حال یه سری سوالات جدید ایجاد کرد. با یه نمایش بهتر یا با یه سری اطلاعات بیشتر یه دفعه می بینی ورق بر می گرده و زمان لانچ هم یه دفعه دیدی فروش قابل توجهی کرد...

باید منتظر بود و دید... :)

خوب این دسته یه جور کنسول دستی قابل حمل نیمه به حساب میاد شاید طرف به دلیل مشکلات اونرو انداخت از پنجره بیرون

کلان من به یه موضوع اعتقاد دارم اونم این هست که در هر دوره یک سری شرکت ها پیشروی می کنند و در دوره بعد نمی تونن به اون شکل حاضر بشن

شما موفقیت ps2 رو در مقابل xbox ببینید و در نسل بعد مایکرو پیشروی داشته

wii قدرمت مند ظاهر شد ولی نسل بعد 100 مثل اون نمیشه

ds رو با 3ds ببینید.

با اینکه از نینتندو بدم نمیاد ولی دوست ندارم دیگه یکه تازی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر