NOLF, پرچم دار ژانری فراموش شده

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
میبینم که طرفداراش اینجا کم هم نیستن:D
البته یه spin-off هم داشت به نام Contract J.A.C.K که از دید یکی از مامورای H.A.R.M بود که من شخصا زیاد باهاش حال نکردم.کیت آرچر یه چیز دیگه بود:D

• Like
Reactions: Isildur

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
واقعا یه حس و حال خیلی عجیبی تو این بازی بود که واقعا بی نظیرش کرده بود . هنوز جذابیت این بازیو فراموش نکردم ( اون زمان نسخه فارسیش رو داشتم )

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
تنها بازی بود که واقعا و از ته دل بعضی صحنه هاش باعث خنده میشد من هنوز شماره یکش رو هم دارم چون از معدود اول شخصهایی هست که سطحی نیست یادش به خیر یعنی میشه واقعا باز هم همچین بازی بسازند من که فکر نمیکنم البته هنوز هم که هنوزه ارزش بازی کردن داره

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
744f91c29ec9.jpg

I love This Guy :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
میبینم که طرفداراش اینجا کم هم نیستن:D
البته یه spin-off هم داشت به نام Contract J.A.C.K که از دید یکی از مامورای H.A.R.M بود که من شخصا زیاد باهاش حال نکردم.کیت آرچر یه چیز دیگه بود:D
Contract Jack زیاد خوب نبود... گیم پلیش بعد از مدنی خسته کننده می شد. اما جک یه مورد جالبی داشت اونم گرافیکش بود. گرافیک این بازی در زمان خودش خیلی غول و نکته جالب توجهش اینجاست که بر روی سیستم های ضعیف با تمام قدرت و 60 فریم بر ثانیه اجرا میشد. اینو میگم چون اونموقع سیستم من ضعیف بود و بازی های همدوره جک رو به خوبی اجرا نمی کرد اما جک رو با تمام قدرت و 60 فریم اجرا می کرد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Contract Jack زیاد خوب نبود... گیم پلیش بعد از مدنی خسته کننده می شد. اما جک یه مورد جالبی داشت اونم گرافیکش بود. گرافیک این بازی در زمان خودش خیلی غول و نکته جالب توجهش اینجاست که بر روی سیستم های ضعیف با تمام قدرت و 60 فریم بر ثانیه اجرا میشد. اینو میگم چون اونموقع سیستم من ضعیف بود و بازی های همدوره جک رو به خوبی اجرا نمی کرد اما جک رو با تمام قدرت و 60 فریم اجرا می کرد.
آره دقیقا.چون منم سیستمم مثل خودت زغالی بود این نکته خوب تو ذهنم مونده:D خیلی روون بود:D
744f91c29ec9.jpg

I love This Guy :d
خدایی هیبت رو نیگا کن!:D صد تا Raam و Maam و این چیزارو حاضر نیستم باهاش عوض کنم:D

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
خاطرات من رو زنده كردي خدا خيرت بده،من nolf ‎2 رو حدود 10 بار شايدم بيشتر تا آخرش رفتم عجب بازي قشنكيه من با مرحله اي كه تو هندوستان هستي خيلي حال كردم با اون دوبلاز عالي نوين بندار.nolf ‎1 رو دارم اونم با دوبلاز نوين بندار ولي تا حالا بازيش نكردم جون فقط روي ويندوز 98 به بايين اجرا ميشه.با اينكه كرافيك بازي در سطح بازي هاي امروزي نيست ولي خيلي بأزي جذابيه و اين بازي ميتونه مثال خوبي باشه براي اينكه بكه همه جيز بازي كرافيك نيست،الان اكه شركت هاي مختلف بازي سازي رو نكاه كنيد ميبينيد بيشتر روي كرافيك كار ميكنن درصورتي كه داستان و كيم بلي از كرافيك خيلي مهم تره،مكه بازي ماريو(قارج خور)كرافيك داره كه هنوز بعضي ها ميرن ميكرو ميخرن تا فقط ماريو بازي كنن،يا بازي متالكير(ببخشيد كوشيم حروف فارسي رو نداره)ميكرو كرافيك نداره ولي داستان و كيم بلي عالي داره(البته الانم فكر نكنم كسي بتونه به راحتي بأزيش رو تموم كنه با اينكه مال ميكرو بوده)
بازي مزرعه دار ps1 رو اكه بازي كرده باشيد ميبينيد نه كرافيك بالايي داره نه تو بازي همش دونبال كسي هستي كه بخواي بكشيش ولي اين بازي انقدر جذابيت داره كه حدود 3 سال بازيش ميكردم.
(اين درد و دلي بود از بنده حقير)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر