برای آنهایی که میگویند wii بازی ندارد !!!

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
الان قیمت حدودی نینتندو وی چند هست ؟

یه سوال دیگه این که این کنسول بازیهای قدیم کنسولهای نینتندو رو هم داره .
مثلا" یه باری نینتندو 64 فکر کنم داشت 2 تا میمون بودن مراحل مختلف رو رد میکردن ! یا یه بازی شبیه هویج خور بود که به سبک المپیک بود و مسابقه 2 وزنه برداری اینا داشت ...

من شخصا" با این سبک بازی ها خیلی حال میکنم ، این کنسول اینطوری هست بازیهاش ...؟

الان ایکس باکس دارم ولی زیاد با بازیهاش حال نمیکنم و بازیهای کلاسیک رو خیلی بیشتر میپسندم ... نمونش به نظر من angry birds یک نمونه بازی کلاسیک به سبک بازیهای نینتندو بود که مورد استقبال هم قرار گرفت.
قیمت حدود 340 تا 360 هستش قابلیت اجرای بازیهای ویرچوال کنسول مانند سوپر نینتندو کومودر هم داره سبک بازیهاشم متنوع و سرگرم کننده تر از ایکس باکس هست

KAI IDOL

کاربر سایت
Sep 27, 2011
18
الان قیمت حدودی نینتندو وی چند هست ؟

یه سوال دیگه این که این کنسول بازیهای قدیم کنسولهای نینتندو رو هم داره .
مثلا" یه باری نینتندو 64 فکر کنم داشت 2 تا میمون بودن مراحل مختلف رو رد میکردن ! یا یه بازی شبیه هویج خور بود که به سبک المپیک بود و مسابقه 2 وزنه برداری اینا داشت ...

من شخصا" با این سبک بازی ها خیلی حال میکنم ، این کنسول اینطوری هست بازیهاش ...؟

الان ایکس باکس دارم ولی زیاد با بازیهاش حال نمیکنم و بازیهای کلاسیک رو خیلی بیشتر میپسندم ... نمونش به نظر من angry birds یک نمونه بازی کلاسیک به سبک بازیهای نینتندو بود که مورد استقبال هم قرار گرفت.
رضا یه وی خیلی تمیز داره آمارشو بگیر اگه نفروخته باشه بگیرش عالیه

ضمناً اسم اون بازی هم دانکی کونگ هست :D

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
کی میگه نداره؟!کلی بازی داره و کلی دیگه هم براش تو راهه;)

---------- نوشته در 11:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 AM ارسال شده بود ----------

البته این قیمت هست ولی بدون کپی خور بدون سخت افزاری که بازیها رو از رو دیسک چنل اجرا کنه!!!1خود کپی خور کردن سخت افزاریش 30 یا 40 تومن هزینشه!که تقریبا میشه400!!!!!!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
epmi.png

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
تعدادی بازی تایید شده که برای ویی توی سال 2013 عرضه خواهند شد بزودی لیست این بازی ها را قرار میدم برای دوستان
همچنین بزودی املاتور ps2 برو روی ویی عرضه میشه که شما میتونید بازی های ps2 هم اجرا کنید ..

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
تعدادی بازی تایید شده که برای ویی توی سال 2013 عرضه خواهند شد بزودی لیست این بازی ها را قرار میدم برای دوستان
همچنین بزودی املاتور ps2 برو روی ویی عرضه میشه که شما میتونید بازی های ps2 هم اجرا کنید ..

سلام دادا چقدر آیدی شما پیشم آشناست!
شدیدا منتظر لیست هستیم.

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر