FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
به درخواست ِ شما دوستان اون قوانین برداشت ـه شد ... یک دور دیگه قوانین رو بخوندید!
مرسی از زحماتت علیرضا جون
آقا لطف کنین دیگه اعتراض نکنین شروع کنین بازی هاتونو

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
قوانین که ویرایش شد و قسمت های عجیبــش حذف شد ، فقط یه نکته میمونه اون هم در مورد Live Season ِ !
باتوجه به اینکه الان فصل فوتبال در تمام کشورهای اروپایی تمام شده ( از جمله 5 کشوری که شامل Live Season میشن ) ، آپدیتی ارائه شده که همه ی بازیکن ها با Live Season و بدون Live Season روی حالت Defualt خودشون هستن و بندهای مربوط به Live Season کلاً باید حذف بشه .

همه قوانینا درست و خوبن جز اینا :d
تو مسابقات WCG جهانی هم شروع بازی با پاس رو به جلو ممنوع ِ !

توقف بازی در زمان حمله یا دفاع ممنوع ـست. تنها موقعی مجاز ـست که توپ در جریان ِ بازی نیست.
اینم عجیبه در نوع خودش ، چون تو WCG فقط موقعی که توپ توی زمین خودتون هست میتونید Puase کنید .

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
علیرضا الان راجب این که کسی اینترنتش ضعیفه و لگ داره باید چیکار کنیم ! چون اونایی که نتشون قوی هست به بازی با لگ عادت ندارن و اونایی که ضعیفه عادت دارن و بهتر بازی میکنن ! من پارسال همینجوری حذف شدم ! فکر نکنم باید بازی کنیم ! درسته ؟! راجب این هیچی نبود ! و راجب این که آخرش چندتا تیم صعود میکنن از گروههای 6 تیمی هم بگو .

اینم من نفهمیدم :
گل زدن از روش ِ شوت ِ مستقیم به سمت ِ دروازه: کسر ِ 3 امتیاز و مردود شدن گل هایی که از این روش ها بدست آورده شده.
منظورت از وسط زمینه یا پشت 18 ؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
علیرضا الان راجب این که کسی اینترنتش ضعیفه و لگ داره باید چیکار کنیم ! چون اونایی که نتشون قوی هست به بازی با لگ عادت ندارن و اونایی که ضعیفه عادت دارن و بهتر بازی میکنن ! من پارسال همینجوری حذف شدم ! فکر نکنم باید بازی کنیم ! درسته ؟! راجب این هیچی نبود ! و راجب این که آخرش چندتا تیم صعود میکنن از گروههای 6 تیمی هم بگو .

اینم من نفهمیدم :
گل زدن از روش ِ شوت ِ مستقیم به سمت ِ دروازه: کسر ِ 3 امتیاز و مردود شدن گل هایی که از این روش ها بدست آورده شده.
منظورت از وسط زمینه یا پشت 18 ؟

چی بگم والا ... حالا تو یکم تحمل کن درست میشه :d

منظور همون لحظه ی شروع بازی ـه :d یه کلیپ هم گذاشتم که همه ببینن ...

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
چی بگم والا ... حالا تو یکم تحمل کن درست میشه :d

منظور همون لحظه ی شروع بازی ـه :d یه کلیپ هم گذاشتم که همه ببینن ...

یه فکری به حال لگ بکنید ما پارسالم گفتیم هیچکس گوش نکرد خیلی ها واسه همین لگ حذف شدن .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
مرسی علیرضا!خداییش من که اینتر بر میدارم نه وینگر داره نه هافبک تهاجمی(به جز اشنایدر) خوب من مجبورم همیشه ترکیب رو به شکلی تغییر بدم که بشه از این بازیکنهای اینتر توش بازی گرفت.مثلا اتوئو رو جای وینگر میزارم cf و...

در مورد اون اول بازی هم امیدوارم یادم نره چون دو ساله من با دریبل زیدانی بازی رو شروع میکنم.اگر کسی بازی با من همچین کاری ازم دید گیر نده.:d

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
الان دیگه ادیت formation آزاده ؟
هر ترکیبی میشه ؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
مرسی علیرضا!خداییش من که اینتر بر میدارم نه وینگر داره نه هافبک تهاجمی(به جز اشنایدر) خوب من مجبورم همیشه ترکیب رو به شکلی تغییر بدم که بشه از این بازیکنهای اینتر توش بازی گرفت.مثلا اتوئو رو جای وینگر میزارم cf و...

در مورد اون اول بازی هم امیدوارم یادم نره چون دو ساله من با دریبل زیدانی بازی رو شروع میکنم.اگر کسی بازی با من همچین کاری ازم دید گیر نده.:d

نوش ـه جون ـت :d

الان دیگه ادیت formation آزاده ؟
هر ترکیبی میشه ؟

نه دیگه مشکلی نیست ...

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
پاس رو به عقب در شروع بازی خیلی تو نحوه ی بازی تاثیر گذاره؟

منظورم کل بازی بود:D
هرکی هر غلطی بخواد بکنه:D

گروه هارو تو پست اول تاپیک گذاشتم
من تو همون گره 6ام بچه های گروه 5 گریه نکنن:D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر