صفحه سفید xbox و ارور کد

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
دوستان عزیز سلام .کنسول من 360 ارکید فت هستش.حدود یک ماه و نیم پیش جو گیر شدم با کابل لن مودم وای فایمو وصل کردم به دستگاه. قبلش هم که اپدیت lt+2 داده بودم برام ریخته بودن. خلاصه یهو پیغام اومد اپدیت کنید و از این داستان های همیشگی.منم چون اصلا لایو ایکس باکسو کار نکرده بودم زدم اپدیت کرد.خلاصه دشبوردمو اپدیت کرد و محیط ایکس باکسمو دقیقا مثله ویندوز موبایل 7 شد!!!!هه هه !!!! خلاصه یه سری بازی هارو اجرا نمیکنه.یه سری هارو اجرا میکنه. gears of war 3 اجرا نمیشه.ولی crysis 2 اجرا میشه. حالا بفرمایید ببینم چه خاکی بر ملاجم باید بریزم با این شاهکاری که زدم؟!!!

saeed7704

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1
دستگاه من هم arced هست و ارور صفحه سفید که میگه آپدیت مشکل داره و سی دی آپدیت رو وارد کنین رو دارم.کدش هم:
3080-351F-B800-0F00-C000-0013 هستش.لطفا کمکم کنین.راستی من اصلا نمیدونم با چه بازی اینجوری شده.آخه داداشم این کارو کرده و یادش نمیاد با چه بازی بوده.

shahram_2

کاربر سایت
Jan 12, 2013
1
سلام و خسته نباشید
منم کنسول رو با بازی Crash Time 5 Undercover آپدیت کردم صحفه سفید شد و این کد رو مینویسه
3151-3CD6-B900-0F00-C000-0013
خارج از ایران هستم خواهشا کمکم کنید
ممنون از اساتید

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
دستگاه من هم arced هست و ارور صفحه سفید که میگه آپدیت مشکل داره و سی دی آپدیت رو وارد کنین رو دارم.کدش هم:
3080-351F-B800-0F00-C000-0013 هستش.لطفا کمکم کنین.راستی من اصلا نمیدونم با چه بازی اینجوری شده.آخه داداشم این کارو کرده و یادش نمیاد با چه بازی بوده.

سلام .دستگاه شما نیاز به آپدیت داره . اگر همین تاپیک رو خوب بخونی به جواب میرسی

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 PM ارسال شده بود ----------

کسی نست جواب من را بده؟با سی دی و فلش برنامه وصل کردم ولی نشد

سلام .دستگاه شما نیاز به آپدیت داره . اگر همین تاپیک رو خوب بخونی به جواب میرسی

آخرین ویرایش:

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام و خسته نباشید
منم کنسول رو با بازی Crash Time 5 Undercover آپدیت کردم صحفه سفید شد و این کد رو مینویسه
3151-3CD6-B900-0F00-C000-0013
خارج از ایران هستم خواهشا کمکم کنید
ممنون از اساتید
سلام
همگی این نرم افزار رو دانلود بکنند
Thank you for downloading pmaBinary from CNET Download.com
pmaBinary
از این سایت هم میتونید استفاده بکنید
http://www.mathsisfun.com/binary-decimal-hexadecimal-converter.html
بعد قسمت HEX عدد مورد نظر را میزنید
مثلا 3151 بعد در قسمت Dec میبینید عدد داشبورد مورد نظر را
مثلا شما که عدد اولتون 3151 است یعنی داشبوردتون 12625 بوده که خواستید آپدیت بکنید به 3cd6 که میشه همون 15574 که باید داشبورد 15574 رو دانلود بکنید و روی یک فلش مموری بریزید بعدش آپدیت بکنید
یعنی درکل رقم اولی میشه داشبوردی که قبلا بودید رقم دومی هم میشه داشبوردی که قصد آپدیت داشتید و ارور داده
انشاء الله که مشکل همگی حل شده باشه

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

شما هم آپدیت 13599 رو نصب کنید دستگاه درست میشه

---------- نوشته در 10:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوست خوبم دکمه synceکه فرمودید چنانچه روی کنسول قرار دارد من نمیبینم چون غیر از پاور و دکمه که دسته ست میشه دکمه دیگری من نمیبینم خیلی معذرت میخوام که اینقدر مبتدی هستم متشکرم.@};-@};-@};-

شما باید 13599 نصب بکنید
http://dl.console.se/download/Xbox360/Firmware/2.0.13599.0.rar

آخرین ویرایش:

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
دوستان عزیز سلام .کنسول من 360 ارکید فت هستش.حدود یک ماه و نیم پیش جو گیر شدم با کابل لن مودم وای فایمو وصل کردم به دستگاه. قبلش هم که اپدیت lt+2 داده بودم برام ریخته بودن. خلاصه یهو پیغام اومد اپدیت کنید و از این داستان های همیشگی.منم چون اصلا لایو ایکس باکسو کار نکرده بودم زدم اپدیت کرد.خلاصه دشبوردمو اپدیت کرد و محیط ایکس باکسمو دقیقا مثله ویندوز موبایل 7 شد!!!!هه هه !!!! خلاصه یه سری بازی هارو اجرا نمیکنه.یه سری هارو اجرا میکنه. gears of war 3 اجرا نمیشه.ولی crysis 2 اجرا میشه. حالا بفرمایید ببینم چه خاکی بر ملاجم باید بریزم با این شاهکاری که زدم؟!!!
LT3 بریز حله....

Edris9274

کاربر سایت
Feb 11, 2013
4
نام
ادریس ابراهیمی
دستم به دامنتون
بدبخت شدممم
مال منم اینجوریه
بازیه test drive گذاشتم اینجوری کرد...ارورش هم اینه:
22FB-397F-B800-0402-C000-0001

خواهشش میکنم کمک...با فلشم زدم آخرین آپدیت دکه سینس هم زدم ولی نمیشه...پلیز

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
دستم به دامنتون
بدبخت شدممم
مال منم اینجوریه
بازیه test drive گذاشتم اینجوری کرد...ارورش هم اینه:
22FB-397F-B800-0402-C000-0001

خواهشش میکنم کمک...با فلشم زدم آخرین آپدیت دکه سینس هم زدم ولی نمیشه...پلیز
سلام
بازم میگم تبدیل هکسیمال به دسیمال است
یعنی باید داشبورد 14719 بگذارید تا مشکل حل شود
داشبورد قبلیتون هم 8955 بوده خواسته تبدیل بشه به 14719 که این مشکل به وجود آمده
نرم افزار unit convertor برای گوشی ها و تبلت های آنرویدی قسمت number base رفته و میشه فهمید داشبوردتون چی بوده
موفق باشید

Edris9274

کاربر سایت
Feb 11, 2013
4
نام
ادریس ابراهیمی
سلام
دوست داریو خود را Lt3 کنید و بعد از اینکار بازیی که دستگاه شما را اینجور کرد را دوباره بگذارید و دستگاه آپدیت میشود.
بعد از آپدیت دوباره باید lt3 کنید اگر play dvd شد.
ممنون که جواب دادی...اره منم به همین جواب رسیده بودم...اما شهر ما برای درایو BENQ هک LT3 رو نمیریزن...امکانش هم نیست که بفرستم تهران یا جای دیگه ...یه آموزش نوشتاری یا تصویری جامع سراغ ندارین؟ بنظرتون خودم میتونم انجامش بدم یا نه؟؟ ممنون

az_10s

کاربر سایت
Jan 21, 2007
8
سلام اقا ماشالاه چه تاپيكه گرمي دمتون گرم خدا اجرتون بده
اقا ما يه ديسك serius sam colction خريديم ديروز اپديت كرديم وستش رفته صفحه سفيد اين محتوا اروره :
3151-3f4a-b800-0f00-c000-0034
الان دارم اپديت 16202 دانلود ميكنم حل ميشه؟
دستگام اركيد قديمي
از 5 6 سال پيش اپگريد نكردم ولي مدال افتخارهاي جديد و كال اف ديوتي هار رو اجرا ميكرد
gears of war نميكنه
فككنم التي قديميه درايوشم لايت ان هستش
منتظرم
سپاس فراوون
پ.ن: يني وقتي اين تاپيكو ديدما گفتم عجب سايته توپيه بعد كه بالا بنرو ديدم انگار يه رفيقه قديميو ديدم پسر سايته بازي سنتره -سابقه منو بازي سنتر يه 10 سال گذشته برميگرده و داستاناي psp
عشق است بازي سنتر
دمه همنه بچه هاي سايت گرم
ادمين ميخامت

- - -ویرایش - - -

اقا يه وحشتي هم دارم رو بازيه نوشته ntsc ولي رو ايكس باكسه رفيقمون اومد اون جديده مشكيه ايلايته
ميگم نكنه مال من پاله pal اينجوري شده؟

آخرین ویرایش:

az_10s

کاربر سایت
Jan 21, 2007
8
سلام اقا با فلش اپديت 2.1602 ريختم ايكس باكس بالا اومد ولي هيچ بازي رو اجرا نميكنه حتي كرايسيس 2 نه از قديميا نه از جديدا
يني از عصبانيت خون خونمو ميخوره
الان اگه اپديت داشبورد قديمي بريزم رديف ميشه؟
اصلا ميشه؟
يا چيكار كنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر