L.A. Noire | PC

LA-Noire-Logo.jpg

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
چند وقت پیش توی خبر های گیم اسپات زده بود که بازی خوب نفروخته همون موقع حدس زدم بازی برای PC هم بیاد.

البته این خوبه که اونها یه بازی خوش ساخت رو میخوان روی PC بیارن اما تا زمانی که سود کافی میکنن این کار رو نمیکنن(مثل RDR)

ضمنا شاید بگید GTA IV که روی کنسول ها خیلی فروخت اما باید یادآوری کنم که خرج ساخت بازی خیلی زیاد بود و برای همین نسخه PC رو هم ساختن(در واقع پورت کردن).

این ها حرف های یک طرف دار سرسخت PC هست که هیچ کنسولی توی خونه اش نداره پس شروع نکنید و انتقاد کردن از من و بد و بیراه بگید(اینطور که معلومه خیلی های شما حداقل یک کنسول توی خونه دارین و زیاد فرقی به حالتون نمیکنه)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
آقا دمشون گرم کلی خوشحالمون کردن.
مثل اینکه افتضاح GTA IV با یه دنیا باگش قرار نیست تکرار بشه و حتی قول بهبود در نسخه PC هم از طرف مدیر عامل راک استار داده شده.
ما که خرسند شدیم >:d<

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
منتظر تریلر هایی هستیم که به قول خود سایت راک استار بهبود های نسخه PC رو توش مشاهده کنیم .

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
پدرام جان این بازی با فروش بیش از 4 میلیون نسخه پرفروش ترین IP جدید در انگلستان شد...

من بر اساس این خبر این حرف رو زدم.

600 هزار نسخه کمتر از RDR توی ماه اول فروخت و به 1 میلیون نسخه هم نرسید.

در ضمن من که نگفتم فروش بدی داشت گفتم [به نسبت RDR ] فروش کمتری داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر