L.A. Noire | PC

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
8,359
2,600
نام
امیرحسین

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,187
273
نام
شهاب
میگم مشکل تیک زدن بازی از چیه؟
من همون اوایل که اومده بود نصبش کردم ولی توی بازی تیک میزد بدجور(با گرافیک nvidia هم اجرا نمیشد و مجبور بودم با گرافیک داخلی بیارمش بالا integrated graphics که اینتل هست) واسه همین بیخیالش شدم ولی الان دلم کشید درستش کنم و ادامشو برم:)
کسی راهی بلده این درست شه؟
اون تیک که میگی واس گرافیک بوده که نمیکشیده...
چطوریا با کارت گرافیک سیستم اجرا نمیشد؟!اروری چیزی!!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
334
27
نام
محمد
اون تیک که میگی واس گرافیک بوده که نمیکشیده...
چطوریا با کارت گرافیک سیستم اجرا نمیشد؟!اروری چیزی!!
هیچ اروری نمیداد. فقط وقتی میزدم اجرا با گرافیک nvidia هیچ اتفاقی نمی افتاد:) ولی وقتی میزدم اجرا با گرافیک اینتل، اجرا میشد ولی بعد از یه مدت که داغ میکرد تیک های وحشتناکی میزد:(
تازه با همون اینتل هم بعضی وقتا اجرا نمیشد و توی صفحه ای که با لامپ نئونی مینویسه L.A. Noire وایمیستاد

Ƥ.s.Y.c.H.o

|ًٌ We're The Whites |
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,397
7,367
نام
Mehdi
هیچ اروری نمیداد. فقط وقتی میزدم اجرا با گرافیک nvidia هیچ اتفاقی نمی افتاد:) ولی وقتی میزدم اجرا با گرافیک اینتل، اجرا میشد ولی بعد از یه مدت که داغ میکرد تیک های وحشتناکی میزد:(
تازه با همون اینتل هم بعضی وقتا اجرا نمیشد و توی صفحه ای که با لامپ نئونی مینویسه L.A. Noire وایمیستاد
من کارتم AMD هست و مشکل تیک هم باید با Patchــی که توی خود پوشه های نصب بازی هست ( 60 مگ ) رو در محل بازی که باید حتما توی C نصب کنی بریزی ... و همینطور توی Command Line عبارت

str -mousefree -npd-

را دقیقا مثل همین بالا داخل آن کپی کنی. اگر بازم تیک داد مشکل سیستمت هست، بازی رو یخورده کم کن گرافیکش رو ببین تاثیری داره

Quality اینجا کیفیت بالاتر هست نسبت به Performanc

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,422
19
نام
Mojtaba
چرا اون صفحه اول که مربوط به لود بازی هست و آرم l.a noir رو یه صفحه چوبی هست، هر چقدر صبر می کنم چیزی نمی شه؟
کرکش هم اسکیدور هست که با حجم 300 مگ دانلودش کردم!
مشکل قطع شدن از نت هم نیست چون اینکارو کردم بازم نشد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,212
789
نام
وحید
چرا اون صفحه اول که مربوط به لود بازی هست و آرم l.a noir رو یه صفحه چوبی هست، هر چقدر صبر می کنم چیزی نمی شه؟
کرکش هم اسکیدور هست که با حجم 300 مگ دانلودش کردم!
مشکل قطع شدن از نت هم نیست چون اینکارو کردم بازم نشد.
1 احتمالا کرکت مشکل داره
2. موقع بازی کردن و اجرایبازی تحت هیچ شرایطی به اینترنت وصل نباش

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,292
3,380
شرمنده 2 سال آف تاپیک میکنم اما داشتم بازی میکردم که با این الگو ها روبرو شدم توی پرنده فکر کنم 6 ـم :

این الگو فقط مربوط به دوره هخامنش ایران هست ، و تا جایی که اطلاع دارم در دوره دیگه و همچنین کشور و منطقه دیگه ای مربوط نمیشه ، اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم دریغ نکنه ، عکس هم در دکوراسیون بخش فیلم برداری هالیوود فکر کنم گرفتم .

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
7
نام
abbas
شرمنده 2 سال آف تاپیک میکنم اما داشتم بازی میکردم که با این الگو ها روبرو شدم توی پرنده فکر کنم 6 ـم :

این الگو فقط مربوط به دوره هخامنش ایران هست ، و تا جایی که اطلاع دارم در دوره دیگه و همچنین کشور و منطقه دیگه ای مربوط نمیشه ، اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم دریغ نکنه ، عکس هم در دکوراسیون بخش فیلم برداری هالیوود فکر کنم گرفتم .
این عکس به نظر مربوط به دوران هخامنشی میاد. اما این الگو فقط متعلق به هخامنشیان نیست. در واقع این شیر بالدار با سر انسان که در تخت جمشید می بینیم الهام گرفته شده از هنر آشوری است که در بین النهرین مشاهده می کنیم. یعنی هنر هخامنشیان الهام گرفته از تمدن های پیشین ساکن در منطقه بوده، تمدن هایی از جمله بابل و آشور و عیلام و ... .
باید گفت در دوره ی هخامنشی بر خلاف تمدن های گذشته که زمان پیروزی بر کشوری دیگر، آن کشور را با هرچه بود با خاک یکسان می کردند، ما شاهد به کار بردن هنر آشوری و یا استفاده از زبان های بابلی یا عیلامی(که تمام این تمدن ها همه در گذشته امپراتوری های عظیمی داشته اند) در شاهنشاهی هخامنشیان بودیم که این در جای خودش قابل تامل هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟