SCE: شاید PS4 گرافیک بالای نداشته باشد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
playstation_4_2.jpg

با نزدیک شدن به انتهای این نسل ، این روزها صحبتهای زیادی از برنامه های شرکت ها برای ساخت کنسولهای نسل جدید به گوش میرسد و شایعات زیادی پیرامون آن مطرح می شود..

در این رابطه جیمز آمسترانگ مدیر بخش اسپانیا و پرتغال Sony Computer Entertainment در مصاحبه ای اظهارات جالبی را درخصوص PS4 بیان کرده است

در مورد برنامه های شرکت سونی در رابطه با جایگزینی برای PS3 سئوال شده که او گفته است همانطور که ما قبلا بیان کرده ایم هنوز PS3 ادامه بزرگی در پیش دارد و ما پیش بینی میکنیم که امسال در اسپانیا حدود 500 هزار دستگاه بفروش برسانیم که اگر درست باشد تصور میکنم بهترین میزن فروش را در سال 2011 بین کنسولها داشته باشیم..

او همچنین اضهار داشت: بسیار سخت است در حال حاضر در این مورد حرف بزنیم ولی من فکر نمیکنم در نسل بعد ما شاهد یک کنسول با گرافیک خیلی بهتر نسبت به PS3 باشیم به اعتقاد من در آیند ما باید تجربه جدید و بهتری را به مصرف کنندگان ارائه دهیم و افراد بیشتری را وارد دنیای بازی کنیم و سعی کنیم برای زنها (دخترها) عنوان های را طراحی کنیم..!

منبع

T Major x

کاربر سایت
Jun 18, 2011
104
آقا تورو خدا عکس فیک میزارید یه عکسی بزارید با عقل جور دربیاد
چیه اون دسته شکست خورده ی PS3 بایه سی دی من کنارش:|
عمرا حرفش درست دربیاد

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
با گرافیک بالا . بی گرافیک بالا . زنونه . دخترونه . جوون پسند و غیره هر کنسولی سونی بزنه ما استقبال میکنیم . کارش درسته :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
این خبر شده مثل قضیه کرایتیک و معرفی کنسول ماکرو در سال بعد.مطمئن باشید بعد از چند روز خودشون میان خبرو تکذیب میکنن.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
زن نه.. خانم...
مگه منه دختر احتیاج به گرافیکه بالا ندارم؟ :-/
چرت گفتا... هرچند شما پسرا دختره گیمر قبول ندارین ولی مهم نیست واسم :>
چرا که نه. اتفاقا واسم جالبه یه دختر بازی کنه. بای ترسناک هم که بازی میکنی شیطون;). در ضمن PS Vita رو با یه گرافیک خارق العاده درمیارن، اینطوری میگن که مایکروسافت زیاد تلاش نکنه ازش جلو بیفته و در نتیجه عقب بمونه.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
زن نه.. خانم...
منظور دوستان اصلا این نبود.در کل بخواییم حساب کنیم طرف چرتو پرت برگشته گفته.
مگه میشه اخه که کنسول جدید بیاد بعد در ضمینه سخت افزاری پیشرفتی نداشته باشه.دور از عقل هستش حرف این بابا.:|:|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
راستی امین اون کنترلر ـه یا بوم رنگ؟ :biggrin1:

این به قول شما بومرنگ تو خود منبع بود.. فق من موندم چرا آنالوگ نداره..:biggrin1:

باو چرت گفته برا مقابله با ماکرو هم که شده باید یه کنسول عالی بده

دقیقا این نسل حاضر همین کار رو کرد که...

زن نه.. خانم...

دوشیزه خانم چطوره

چرا به زبان پشتو حرف میزنی..؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر