SCE: شاید PS4 گرافیک بالای نداشته باشد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
playstation_4_2.jpg

با نزدیک شدن به انتهای این نسل ، این روزها صحبتهای زیادی از برنامه های شرکت ها برای ساخت کنسولهای نسل جدید به گوش میرسد و شایعات زیادی پیرامون آن مطرح می شود..

در این رابطه جیمز آمسترانگ مدیر بخش اسپانیا و پرتغال Sony Computer Entertainment در مصاحبه ای اظهارات جالبی را درخصوص PS4 بیان کرده است

در مورد برنامه های شرکت سونی در رابطه با جایگزینی برای PS3 سئوال شده که او گفته است همانطور که ما قبلا بیان کرده ایم هنوز PS3 ادامه بزرگی در پیش دارد و ما پیش بینی میکنیم که امسال در اسپانیا حدود 500 هزار دستگاه بفروش برسانیم که اگر درست باشد تصور میکنم بهترین میزن فروش را در سال 2011 بین کنسولها داشته باشیم..

او همچنین اضهار داشت: بسیار سخت است در حال حاضر در این مورد حرف بزنیم ولی من فکر نمیکنم در نسل بعد ما شاهد یک کنسول با گرافیک خیلی بهتر نسبت به PS3 باشیم به اعتقاد من در آیند ما باید تجربه جدید و بهتری را به مصرف کنندگان ارائه دهیم و افراد بیشتری را وارد دنیای بازی کنیم و سعی کنیم برای زنها (دخترها) عنوان های را طراحی کنیم..!

منبع

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
تقریبا فکرت درست بوده وحید.ولی به نظرم چه سونی چه ماکرو نمیتونن مثل سیاست نینتندو در پیش بگیرن حتی تو نسل بعد.

هیچ چیزی نشد داره دوست من.;);)دیر یا زود بلاخره هک میشه.

این نسل که هکش مثل گلابی بود ببین وسطش چی شده تازه بگذریم ps3 کی هک شد

هنوز حتی 3ds هم هک نکردن یکم دلمون خوش باشه اون که تازه کاری نداره به هر حال گفتم نشه هم pc همیشه هک می شه با قول هایی هم که انویدیا داده بعیده بخواد از نسل جدید کم بیاره

الته کار که نشد نداره اما اگه قرار باشه ماهی یه بار ولی عصر باشیم برای اپدیت جدید دستگاه اصل بازی کنیم بهتره

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
گرافیک چیزی که توی کنسول نسل بعد همه منتظرش هستند گرافیکه مخصوصاً فن های سونی که نمیشه بهشون چپ نگاه کرد:-s

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
گرافیک چیزی که توی کنسول نسل بعد همه منتظرش هستند گرافیکه مخصوصاً فن های سونی که نمیشه بهشون چپ نگاه کرد:-s

نگاه کن یک موضوعی هستش که دوستان بد برداشت میکنن انم این هستش شما میخوای برای یک TV کنسول بازی بسازی نیاز به چی داری ؟

1080p باشه بعدی .

60-120 FPS باشه بعدی که بتونه در اوج .... 60 رو ثابت بده که که بازی ها یک هماهنگی داشته باشن .

قدرت بیشتری از کنسول ها داشته باشه که بشه جزعیات بیشتری رو رندر کنه .

تمام این ها 100% در نسل بعد دیده میشه اما اگه انتظار داری بیاد برای مثال واقعیت رو برات در بازی به تصویر بکشه اشتباه هستش یا بیاد برای مثال بشه یک PC چند میلیونی که 16 X اجرا میکنه و رزولیشن ..... میده و بازی رو 160 FPS بده و ..... اشتباه هستش .

تفاوت این نسل با نسل بعد فقط در جزعیات بازی ها هستش که بیشتر هستش یعنی گرافیکی در همین حدود با جزعیات بیشتر و کیفیت بافتی بهتر و فریم ثابت که بازی به نرمی اجرا بشه و...... انتظار ..... نداشته باشین .

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
vivanred :
شما میخوای برای یک TV کنسول بازی بسازی نیاز به چی داری ؟
میشه بگی چی گفتی ؟
الان نیم ساعت دارم بهش فکر میکنم . به شک افتادم شاید ما قدرت درکش رو نداریم :-o

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
میشه بگی چی گفتی ؟

منظورشون tv game بوده

خیال همگی راحت نسل بعدم بی شک یکی از بهترین نسل ها خواهد بود(به نظر خودم بهترین) تفاوت گرافیکشم بسیار بالا خواهد بود تفاوت اول همین نسل با الانم خیلیه پس خیالتون راحت هنوز 3d سازی خیلی جای پیشرفت داره

• Like
Reactions: vivanred

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منظورشون tv game بوده

مرسی .

میشه بگی چی گفتی ؟

خیلی مشخص هستش منظور از TV کنسول . کنسولی هستش که بر مبنای TV های امروزی طراحی میشه که خروجی بده.

یعنی آخرش 1080p و 3D هستن چیزی جز این نداریم . و با PC که بر مبنای رزولیشن مانیتور بالا میره دیگه سروکار نداریم این وسط که بر مبنای اون نرخ فریم و.... در کامپیوتر بالا پایین میشه .

نیازی به این همه فکر کردن نبود.

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
در جواب asylum مگه خانم ها فقط تو اشپزخونه هستند (من پسرم اینو به طرفداری گفتم;) )
اقا معلومه که این شرکتا میان سیاست نیتندو رو پیش میگیرن
حتما می خواین بیان ضرر کنن به خاطر هارکورا . اونا اصلا براشون مهم نیست مخاطبشون چه جور ادمیه فقط پوله که سیاستاشون رو میسازه (البته واقعا جای تاسف داره :(()
با این وضع هم فکر کنم اخر فقط(( pc :x)) برای هارکورا بمونه وبقیه رو باید بیخیال شد
البته همین الانم خیلیا با pc بیشتر حال میکنن چون قدرتش رو راحت میشه بالا برد نه مثل کنسول که همینی که داری رو تا ابد داری و هیچ پیشرفتی نداره مگه یکی دیگه بگری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر