منتشر شدن اطلاعات کاربران XBL

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
lulzlarge.jpg

گروه هکر LulzSec دیروز در یک فایلی که در سایت خود به اشتراک گذاشته بود , نام کاربری و رمز عبور هزاران کاربر سایت های Facebook , PayPal , Twitter و چندین سایت دیگر را فاش کرد. در این فایل , اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live نیز وجود داشت.
سایت CBC گزارش داده که اطلاعات کاربری حدود 62,000 نفر در این فایل فاش شده است.اکثر این اطلاعات مربوط به کاربران ایالات متحده امریکا است.
این گروه هکر اطلاعات کاربری این 62,000 نفر را در چندین سایت به اشتراک گذاشتن فایل , قرار داده اند . اما زود آن را پاک کردند ولی گفته اند که این اطلاعات هزاران بار توسط مردم دانلود شده است.
شرکت Microsoft نسبت به فاش شدن اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live واکنش نشان داد و به سایت Joystiq گفت که XBL به طور کامل هک نشده و این اطلاعات به صورت تصادفی به دست هکر ها افتاده است.
این شرکت گفت: این گروه هکر اطلاعات کاربری هزاران نفر را فاش کرده و مردم را به استفاده از این اطلاعات در چندین سایت تشویق کرده است. در حال حاظر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد XBL به طور کامل هک شده باشد ولی ما با جدیت بیشتری بر روی امنیت سرویس XBL کار خواهیم کرد و در حال تکمیل و اصلاح کردن پایه و اساس این سرویس هستیم تا مقاومتش در برابر اینگونه حملات در اینده , بیشتر شود .

منبع

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دمشون گرم جدی !!! اینا عجب شاخ هایی اند !

شرکت Microsoft نسبت به فاش شدن اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live واکنش نشان داد و به سایت Joystiq گفت که XBL به طور کامل هک نشده و این اطلاعات به صورت تصادفی به دست هکر ها افتاده است.
بلــــــــه :d
شبکه رو الان تعطیل کردن یا نه ؟ منظورم اینکه مثل PSN از دسترس خارج شده یا عادی وضیتش ؟

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
این همه سایت رو که نمیشه یه جا هک کرد، اینا احتمالا یکی از اینا رو هک کردن، و از ویژگیه تکراری بودن پسورد استفاده کردن

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی

بلــــــــه :d
شبکه رو الان تعطیل کردن یا نه ؟ منظورم اینکه مثل PSN از دسترس خارج شده یا عادی وضیتش ؟

منظورش از اون تصادفی یعنی اینکه اطلاعات رندوم بدست اوردن یعنی مال همرو بدست نیوردن :d:d
عادی . کار میکنه و مشکلی نداره :d:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
اول میگه اطلاعات تصادفی فاش شده , بعد میگه هنوز معلوم نیست به طور کامل XBL هک شده باشه , بعد میگه ما داریم کار می کنیم که سیستم در مقابل این حملات مقاوم تر باشه ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

دم چیشون گرم؟ اینا شاخ نیستن، یه مشت دزد هستن که دارن به حقوق هزاران نفر تجاوز میکنن! من یه کاره ای بودم میفتادن دستم از دم 50 سال مینداختمشون زندان تا آدم بشن!

• Like
Reactions: SHePArd

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دم چیشون گرم؟ اینا شاخ نیستن، یه مشت دزد هستن که دارن به حقوق هزاران نفر تجاوز میکنن! من یه کاره ای بودم میفتادن دستم از دم 50 سال مینداختمشون زندان تا آدم بشن!
آره دیگه این دزدی هست PSN رو هک کردن گفتیم بخاطر اینه که سونی با هکرا در افتاده ولی حالا دیگه FB , XBL ,Paypal ... این دیگه یعنی با FBI سرشاخ کردن مخصوصا برای اطلاعات Paypal !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
ای بر باعث و بانی این هک های چند وقت اخیر لعنت

یک نادان یک سنگی رو میندازه تو چاه هزار تا عاقل هم نمیتونن درش بیارن..

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572

حتما کسایی هم که اسلحه میسازن یه مشت خون خوار و قاتل هستن !
همین هکرها اگه نبودن واسه یه برنامه پخش DVD رو کامپیوترت باید بالای 300 هزار تومن میدادی .
اینکه هکرها بدون هیچ چشم داشتی برنامه و بازی هارو کرک میکنن و برای دانلود میزارن یه مشت دزد هستن ؟ ( همین الان خودت داری از دها نرم افزاری استفاده میکنی که اگه هکرها نبودن باید 30 میلیون براش پول میدادی )

اگه مخالفشون هستی همین الان هرچی برنامه کرک شده هست پاک کن و برو واسه هر کدومش بالای 300 دلار خرج کن ! ما که از این پولا نداریم و هکرهارو هم هزار مرتبه شکر میکنیم ...
هرچی هم قوی تر بشن و حرفه ای تر باید باعث خوشحالی ما باشه . همه جا دنیا هکرهارو تشویق میکنن تو ایران فقط بلدن شعار بدن و از زحمت هکرها استفاده کنن و بهشون فحش بدن :D

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
همین هکرها اگه نبودن واسه یه برنامه پخش DVD رو کامپیوترت باید بالای 300 هزار تومن میدادی .
اینکه هکرها بدون هیچ چشم داشتی برنامه و بازی هارو کرک میکنن و برای دانلود میزارن یه مشت دزد هستن ؟ ( همین الان خودت داری از دها نرم افزاری استفاده میکنی که اگه هکرها نبودن باید 30 میلیون براش پول میدادی )

اگه مخالفشون هستی همین الان هرچی برنامه کرک شده هست پاک کن و برو واسه هر کدومش بالای 300 دلار خرج کن ! ما که از این پولا نداریم و هکرهارو هم هزار مرتبه شکر میکنیم ...
خب هکرها هم جنبه ی مثبت و منفی دارن دیگه!:d

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سونی افتاد دنبالشون اون بلا سرش اومد.شما هم اگه کاره ای بودی یه سری گروه دیگه میومدن به اونجایی که توش کاره ای هستی حمله می کردن:)
شما هم تسلیم می شدی و در یک کنفرانس خبری خبر از باهوش بودن هکر ها میدادی
و اینطور زندگی ادامه پیدا می کرد#:-s

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

من فقط یه چیز میگم، خود دانشمند هایی که بر اساس معادلات اینیشتین بیس معادلات ساخت بمب اتم رو ریختن وقتی دیدن از کشفشون برای ساخت بمب اتم استفاده شد توی یک مصاحبه امدن گفتن ماها حروم زاده هستیم.

اینکه بیای یه نرم افزار رو پایریت کنی هرچند دزدی هست اما قضیش با اینکه بیای اکانت چند هزار نفر رو هک کنی و اطلاعاتش رو پخش کنی فرق داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر