منتشر شدن اطلاعات کاربران XBL

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
lulzlarge.jpg

گروه هکر LulzSec دیروز در یک فایلی که در سایت خود به اشتراک گذاشته بود , نام کاربری و رمز عبور هزاران کاربر سایت های Facebook , PayPal , Twitter و چندین سایت دیگر را فاش کرد. در این فایل , اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live نیز وجود داشت.
سایت CBC گزارش داده که اطلاعات کاربری حدود 62,000 نفر در این فایل فاش شده است.اکثر این اطلاعات مربوط به کاربران ایالات متحده امریکا است.
این گروه هکر اطلاعات کاربری این 62,000 نفر را در چندین سایت به اشتراک گذاشتن فایل , قرار داده اند . اما زود آن را پاک کردند ولی گفته اند که این اطلاعات هزاران بار توسط مردم دانلود شده است.
شرکت Microsoft نسبت به فاش شدن اطلاعات کاربری کاربران Xbox Live واکنش نشان داد و به سایت Joystiq گفت که XBL به طور کامل هک نشده و این اطلاعات به صورت تصادفی به دست هکر ها افتاده است.
این شرکت گفت: این گروه هکر اطلاعات کاربری هزاران نفر را فاش کرده و مردم را به استفاده از این اطلاعات در چندین سایت تشویق کرده است. در حال حاظر هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد XBL به طور کامل هک شده باشد ولی ما با جدیت بیشتری بر روی امنیت سرویس XBL کار خواهیم کرد و در حال تکمیل و اصلاح کردن پایه و اساس این سرویس هستیم تا مقاومتش در برابر اینگونه حملات در اینده , بیشتر شود .

منبع

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
والا من که الان توی xboxlive هستم .و خبری هم نیست
ولی دم هر چی هکر گرم . به شخصه احترام خاصی برای این مخشون میگذارم .

اولا از کجا معلوم اطلاعات تو رو دزدیدن :d
ثانیا وقتی اطلاعات رو بدزدن شما که چیزی نمی فهمی:d

اقای dead lord حرف شما درست حالا 10 نفر ولی وقتی یبار بتونن مطمعن باش بازم میتونن خیالت راحت

جالب اطلاعات xbl و چند تا سایت همه به طور اتفاقی لو رفتن دسته جمعی خرابکاری میکنن این خارجکی ها

مشکل این جا هستش که شما نمیتونی بگی این سیستم 100% هک نمیشه
احسنت باریکلا یادم بعضی ها می گفتن xbl هیچوقت هک نمیشه طرف من اونان پس کجا رفتن اون اقایون به نظر من هم هیچ چیز نیست که قابل هک نباشه

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
تو داری دومین هک بزرگ تاریخ رو با لو رفتن اطلاعات چند هزار نفر مقایسه میکنی؟:D
من همچين مقايسه اي كردم؟:d منظورم اين بود XBL هم پتانسيلشو داره به سرنوشت PSN دچار بشه فقط كافيه هكرها بخوان و كسي حمايت ماليشون كنه

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
ببینین دوستان هیچ چیزی صد در صد کامل نیست.همونطور که امنیت PSN هم کامل نبود،مطمئنا XBL هم صد در صد امن نیست،حالا یکی بهتر یکی بدتر،ولی هر دو یک مشکل امنیتی دارند و تنها کافیه که اون توسط هکر ها کشف بشه،خب مال سونی زودتر کشف شد مال XBL هم یه روزی پیدا میشه!(شاید هم همین الآن هکر ها مشکل امنیتی مایکرو رو فهمیدن)پس نمیتونیم بگیم که XBL هک نخواهد شد!

• Like
Reactions: Soheil

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ای خدا این سونی رو لعنت کنه:))=))

کاکشی منم هکر بودم:D

چه ربطی داشت به سونی ؟؟؟:d
:D همینجوری:D باعث بانیشه:D=))نه اینکه بگم بده ها،نه. بساط خنده من یکی رو جور کرده،یه کبریت انداخت توی معدن مواد منفجره و اونا هم به حالت دومینویی روی شرکتای دیگه خراب میشن:D خوش میگذره در کل:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cloud Strife

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
هیچ موقع از نظر امنیتی سونی رو در مقابل مایکروسافت قرار ندین !
شرکتی که خودش کارهای امنیتی انجام میده و یه گروه هکر بسیار بزرگ برای امنیت شبکه و ... داره !
هکر جماعت هم همه کاری میتونن بکنن اما میتونه خیلی سریع جلوی کارهاشون رو بگیره !

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
شرکتی که خودش کارهای امنیتی انجام میده و یه گروه هکر بسیار بزرگ برای امنیت شبکه و ... داره !

بله حرف شما درسته اما مطمعن باش بازم هکرا یه راهی واسه هک پیدا میکنن هیچ فرقی ندا ره تنها کاری که ماکرو میکنه یکم بیشتر تاخیر میندازه

ای خدا این سونی رو لعنت کنه

کاکشی منم هکر بودم
چه ربطی داشت به سونی ؟؟؟:d

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
ببخشيد شما مدير بخش امنيت مايكروسافت هستي كه برا ماها هي تئوري صادر ميكني؟ الان شما از كجا ميدونيد امنيت سرورهاي XBL در چه وضعيتي قرار دارن؟ اينهمه متخصص داشتيمو نمي دونستيم

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
اولا از کجا معلوم اطلاعات تو رو دزدیدن
ثانیا وقتی اطلاعات رو بدزدن شما که چیزی نمی فهمی
اگر اینطوری که شما میگی مایکروسافت xboxlive رو قطع میکرد و از تمامی کاربران میخواست id و pass رو عوض کنن . نه اینکه بدون پیغام پسغام همینطوری به کارش توی لایو ادامه بده قربون .

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
منم با امیرضا موافقم . احتمالا از روی پسورد مشابه که امیرضا گفت به این اطلاعات دست پیدا کردن :d:d

یه نیم نگاهی به REP هم کنید بد نیست :d:d

• Like
Reactions: SHePArd

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
امنیت XBL کامل نیست، به قول دوستمون 100% وجود نداره، ولی اونی که مشخصه امنیت سرورهای مایکروسافت بیشتر از PSN است، دلیلش هم مشخصه، اولا تو هک PSN از روش گوگل سرچ استفاده شده بود که واسه شرکتی مثل سونی واقعا عیب محسوب میشه، ثانیا مایکروسافت شرکت نرم افزاریه بزرگیه و کارهای امنیتی زیادی کرده،مثل آنتی ویروس، امنیت سرور و ... تا جایی که ناسا برای امنیت سیستمهاش از مایکرو مشاوره میگیره.
اینا به کنار الان اصلا نمیشه گفت XBL هک شده، چون ما داریم در مورد چهار تا از مهمترین سیستمهای اینترنتی دنیا حرف میزنیم ، اگه اینا هک شده باشن یعنی یه فاجعه، ولی احتمالش خیلی کمه، من خودم قبلا یه سایتی ساخته بودم که توش با شبیه سازی محیط سایتهای دیگه یوزر پسورد میدزدیدم، یا این به کنار اگه الان به پایگاه داده همین بازی سنتر دسترسی پیدا کنیم، پسورد خیلی ها با پسورد ایمیلشون یکیه پس با کمترین زحمت یه هک عالی انجام میدیم، پس کسی که میاد پسوردش تو سایتی مثل بازیسنتر رو با پسورد پی پال یکی انتخاب میکنه، همون بهتر که هک شه.
راستی نرم افزارهای جاسوسی رو هم به لیست اضافه کنید که واسه این کار می تونست استفاده شده باشه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ببخشيد شما مدير بخش امنيت مايكروسافت هستي كه برا ماها هي تئوري صادر ميكني؟ الان شما از كجا ميدونيد امنيت سرورهاي XBL در چه وضعيتي قرار دارن؟ اينهمه متخصص داشتيمو نمي دونستيم

با اینکه من علاقه خاصی به مایکرو دارم اما به طور کل از نظر هک خودش جزء کثیف ترین ها هست :d شرکتی که برای NSA کار میکنه و هزار جور ویروس اینا رو میندازه به جون شبکه های امنیتی دولت ها مطمئنا در صورت هک شدن کم کم زودتر میتونه خودش جمع کنه ! اما این دلیل نمیشه که نشه هکش کرد :d
به هر حال حرف اون دوستمون هم درسته و مایکرو به طور مستقیم (که چیز مخفی هم نیست) با NSA کار میکنه و تو هک شبکه های امنیتی و اطلاعاتی و دولتی کشور های دیگه و دزدیدن اطلاعات مخفیشون هم به طور کامل فعالیت داره

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من از مدیر هم یه چیزی بالاترم ! شما نمیدونستید ! :)
نمیدونم چرا حرفی که برای گفتن ندارین یا وقتی که کم میارین چیزو میزنین به شقیقه ؟!

------
منم نمیگم امنیت 100% هست اما جوریه که بالاخره میتونه از پسشون بربیاد و مثل کمپانی های دیگه نمیاد شاید تا 2 ماه سرورش داون باشه و همه اش بگه مشکلی نیست !

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
خوبه ! به طور کلی از این تاپیک این نتیجه رو میگیریم که از این به بعد هر هکی که صورت بگیره تقصیر سونیه ...
دوست عزيز خودتو ناراحت اصولا متخصصان امنيت شبكه اينجا(lol ) نمي خوان قبول كنن كه اين اتفاق ممكنه برا هر شركتي بيوفته فقط كافيه هكرا بخوان يه هكر حتي ميتونه سروراي پنتاگون با FBI رو هك كنه PSN و XBL كه سهله الانم كه همه گير دادن تقصير سونيه من نميدونم مگه قرار نبود فقط از سوني انتقام بگيرن؟ پس به بقيه چي كار دارن اين نشون ميده ذات خود هكرا خرابه كه ارامشو از شركتا و مشترياشون ميگيرن و ربطي به انقامو اين چرت و پرتا نداره

• Like
Reactions: Apóllōn

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
هکر ها عمدتا از افرادی تشکیل شدن که مانند انسان های معمولی یک سری عقده سر تا سر وجودشون رو فرا گرفته و دوست دارن با خز کردن هک و هک کردن جا های مهم،Art های احمقانه و غیر خلاقانه ی خودشون که جز یک سری کد نویسی که باعث ایجاد ترس در بقیه میشه(و انسان های زیر 13 سال اکثرا دوست دارن مردم رو بترسونن،البته اکثرا،مثلا یکی مثل GeoHot برای من با اون شعر رپی که خوند از معدود افراد بزرگ نشده محسوب میشه) رو به رخ بکشند و آرامش رو بر هم بزنند.پس این یه چیز تبیعی و غریزیه."نیش عقرب از سر کینه نیست" و این حرفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر