خبر: اظهار نظر بيل گيتس در مورد Motion-Sensing

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
Bill Gate امروز اعلام کرد با توجه به موفقیت Motion Sensing در دسته های Wii مایکروسافت تصمیم دارد این تکنولوژی را در دسته های Xbox360 نیز به کار برد. مدتی پیش نیز این خبر بر سر زبان ها بود اما خود مسوولین مایکروسافت آن را تکذیب کرده و گفته بودند این طرح پیش از این در این دسته های امتحان شده و موفق نبوده. باید منتظر اخبار جدید ماند تا ببینیم آیا حرف بیل گیتس به عمل می نشیند یا خبر. این حرف بیل گیتس در D Conferance هفته گذشته است:​
Imagine a game machine where you're just going to pick up the bat and swing it or the tennis racket and swing it
ابتدای سال نیز این حرف ها را از زبان پیتر مور شنیده بودیم. که اگر قرار بود به عمل بنشیند باید در Elite به اجرا در می آمد. به نظر شما مگر ممکن است هر روز مایکروسافت یک ۳۶۰ ورژن جدید بزند؟ مثلا ۳۶۰ با دسته Motion Sensing دارد. به نظر شما کسی حاضر به خرید کنسول جدید می شود؟ در ساخت بازی نیز بازی سازها با مشکل روبرو می شوند زیرا عده ای دسته MS دارند و عده ای ندارند.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
چیزی فراتر از دسته های wii طراحی میکنه
نه پس بیاد و 5 سال دیگه یه چیزی بده که در حد دسته الان Wii باشه:biggrin1:
البته به نظر من الان زوده که بخواد در مورد نسل بعدی صحبت کنه.محتمل ترین برداشت اینه که یه سری بازی برای 360 عرضه شه که با خودش وسایل مورد نیاز رو داشته باشه،مثلا مثل گیتار هیرو که با خودش دسته مخصوص داره.اون وقت هر کی که بخواد میگیره هر کیم نخواد نمیگیره.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا هرچی باشه روی 360 های قدیمی نمیشه!!!
چون خبرش چند روز پیش توی همین سایت بود که می گفت اصلا ماکروسافت چنین چیزی را توی این کنسول قرار نداده.
پس احتمالا باید منتظر الایت2 و سوپر الایت3 و..... باشیم.:cheesygri:laughing:
اما قبول کنید ماکروسافت دیگه اگر یه کنسول دیگه بزنه بیرون خیلی دیگه شورش را در می یاره.

باز شما اومدين فنبوي بازي در اوردين كه !
كي گفته اين قابليت را مايكروسافت تو كنسولش قرار نداده ؟
فكر كنم اين مطلب را خود مايكرو چندبار گفته كه ما اين قابليت Motion Sensing را در كنسول قرار داديم و ما ميخوايم يه زمان مناسب براي طراحي اين دسته ها ن را فراهم كنيم .
اينو تو همين سايت اگه بگردي خبر را گذاشتن .
حالا به غير از اين مطالب كه مايكرو گفته چند نفر هم با دسته اي xbox360 اينكار را كردن كه در هر سايتي خبرش را گذاشتن .

دوما مايكروسافت خودش چندينو چند بار گفته كه ما دسته هايي داريم طراحي ميكنيم كه از Motion Sensing استفاده خواهد كرد و علاوه بر اون ما داريم روي كنترلل آنالوگ سمت راست دسته هاي xbox360 كار ميكنيم كه مخصوص بازي هاي FPS طراحي شده كه دقت نشانه گيري را به بسيار راحت ميكنه چيزي در حد ماوس و بيشتر از ان ! كه از اين نظر مايكرو ميتونه يه دسته انقلابي درست كنه .

سوما مايكروسافت خودش گفته بود كه ما اين دسته هاي جديد كه خواهيم ساخت به صورت جداگانه به فروش ميرسه . چيزي كه كاملا مشخصه در همه كنسولها (XBOX360 ) قابل استفاده هست .

چهارما حتي شايعه هايي در مورد اين دسته هاي جديد شده بود كه مكنه در زمان عرضه بازي HALO3 اين دسته ها ظاهر بشند !

من خبري را كه بخونم يادم نميره .
اينو فقط ميدونم اگه مايكروسافت اين دسته هاي جديد را طراحي كنه بسيار كارا خواهند بود و مثل PS3 حال ادم را به هم نميزنه كه تمام بازي سازها از اين قابليت PS3 شاكي هستند .

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
شما اون سننسور بار یا هرچیزه دیگه ای رو که 360 داره واسه motion sensing بگو کجاست؟> از خودتم حرفهای الکی نزن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما اون سننسور بار یا هرچیزه دیگه ای رو که 360 داره واسه motion sensing بگو کجاست؟> از خودتم حرفهای الکی نزن

نه ميخواي برم اخبار چند ماه پيش را دونه دونه از سايتها بگردم برات پيدا كنم ؟!!
مگه بيكار هستم . كسي كه ميدونه و خبر را شنيده ميدونه من چي دارم ميگم . مديرها هم خودشون اين خبرها را داده بودند فكر كنم .
فكر كنم يكي از اين سايتهاي معتبر كه اين خبر داده بود joystiq بود كه اگه بگردي پيدا ميكني كه اشتباه نكنم مور و بيلگيدس خودشون اين حرفها را گفتند .
خلاصه در هر سايت معتبري ميتوني پيدا كني .

توجه: كسي حرفهاي الكي ميزنه كه از گذشته خبري نداشته باشه !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
میشه بگی که بیل گیتس کی این جمله رو گفته ؟

خبر:بيل گيت اعلام كرد: ما قصد اضافه كردن Motion Sensing به دسته هاي 360 را داريم .
-----------------
من که کل مطلب این سایت رو خوندم ولی همچین حرفی رو ندیدم و حتی حس نکردم و این
خبری که شما گذاشتی کاملا اشتباه نوشته شده و حرف سایت یک چیز دیگست نه ....
BlackcatS بهتره مطالب رو با دقت بیشتری بنویسی.
يكباره ديگه هم گفتم من بنا به عنوان خبر خبرو ترجمه كردم شما كه به من ميگي دقت كن باز ممكنه من تو متن انگليسي دقت نكردم اما شما در متن فارسي هم دقت نمي كني
عنوان خبر:

Microsoft hints at motion-sensing 360
مايكروسافت اشاره اي به Motion Sensing در 360 كرد

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
باز شما اومدين فنبوي بازي در اوردين كه !
كي گفته اين قابليت را مايكروسافت تو كنسولش قرار نداده ؟
فكر كنم اين مطلب را خود مايكرو چندبار گفته كه ما اين قابليت Motion Sensing را در كنسول قرار داديم و ما ميخوايم يه زمان مناسب براي طراحي اين دسته ها ن را فراهم كنيم .
اينو تو همين سايت اگه بگردي خبر را گذاشتن .
حالا به غير از اين مطالب كه مايكرو گفته چند نفر هم با دسته اي xbox360 اينكار را كردن كه در هر سايتي خبرش را گذاشتن .

دوما مايكروسافت خودش چندينو چند بار گفته كه ما دسته هايي داريم طراحي ميكنيم كه از Motion Sensing استفاده خواهد كرد و علاوه بر اون ما داريم روي كنترلل آنالوگ سمت راست دسته هاي xbox360 كار ميكنيم كه مخصوص بازي هاي FPS طراحي شده كه دقت نشانه گيري را به بسيار راحت ميكنه چيزي در حد ماوس و بيشتر از ان ! كه از اين نظر مايكرو ميتونه يه دسته انقلابي درست كنه .

سوما مايكروسافت خودش گفته بود كه ما اين دسته هاي جديد كه خواهيم ساخت به صورت جداگانه به فروش ميرسه . چيزي كه كاملا مشخصه در همه كنسولها (XBOX360 ) قابل استفاده هست .

چهارما حتي شايعه هايي در مورد اين دسته هاي جديد شده بود كه مكنه در زمان عرضه بازي HALO3 اين دسته ها ظاهر بشند !

من خبري را كه بخونم يادم نميره .
اينو فقط ميدونم اگه مايكروسافت اين دسته هاي جديد را طراحي كنه بسيار كارا خواهند بود و مثل PS3 حال ادم را به هم نميزنه كه تمام بازي سازها از اين قابليت PS3 شاكي هستند .

اگه شما خوندید که این سیستم توی 360 هست. من خوندم (تو همین سایت)که اومدن تست کردن و دیدن نمی تونه استفاده کنه.
در ضمن فکر کنم صفحات اخر اخبار داغ کنسول ها بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر