كيتاسه: FFXIII-2 يك تجربه كاملا متفاوت است

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
به تصاوير جديد FFXIII-2 نگاه كنيد و سپس خودتان در مورد درستی اين حرف آقای كيتاسه كه ادعا كرده FFXIII-2 يك تجربه كاملا متفاوت است تصميم بگيريد.

20110617ffxiii-2.jpg

آقای كيتاسه در مصاحبه اخير خود با Siliconera گفته است: "ما FFXIII را با يك داستان كلی ساختيم كه بازی را به پيش می برد.اين قضيه مورد پسند بعضی از گيمرها واقع نشد و به از اين رو FFXIII را به چالش كشيدند و گفتند پيشروی داستان بازی بيش از حد خطی بوده و دنيای بازی هم می شد بزرگتر باشد.
در Final Fantasy XIII-2 خواستيم يك تجربه متفاوت با FFXIII را ارائه كنيم.در اين بازی امكان جست و جوی بيشتری وجود دارد،همچنين اشيای موجود در محيط بازی از لحاظ استفاده و تاثيرپذيری انعطاف پذير شده اند.
Final Fantasy XIII-2 كه دارای ديالوگ های انتخابی و اندينگ های چندگانه است در اوايل سال 2012 برای PS3 و 360 عرضه خواهد شد و نسخه ژاپنی آن نيز در دسامبر امسال ريليز می شود.

تصاوير زير شهر ساحلی New Bodhum را پس از وقايع FFXIII نشان می دهند.
تصاوير بيشتر از بازی هم در فاميتسو موجود است.

منبع

• Like
Reactions: The Hoss

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
:-/تا بازی نیومده یکی به این سوال من جواب بده؟؟
آخر اینا میخواستن اون شهر کذایی کوکونو نجات بدن یا نابودش کنن؟ تو بازی خیلی متناقض بود حرفای لایت واسه نابودیش و هدفش یه طرف و سارا که قبل از فریز شدن تو کریستال وصیت کرد شهرو نجات بدن یه طرف آخرای بازی هم که نسبتا مبهم بود یکی به ما بگه قضیه چیه:-/

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
دموی بازی واقعا ضعیف بود گرافیکشم نسبت به نسخه ی قبلی افت کرده بود یکی نیست به اسکوار بگه خود سیزده چی بود که داری ادامشو میسازی

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دموی بازی واقعا ضعیف بود گرافیکشم نسبت به نسخه ی قبلی افت کرده بود یکی نیست به اسکوار بگه خود سیزده چی بود که داری ادامشو میسازی
13 به این خوبی :| دمو هم به نظر من خیلی زیبا بود و از نظر گرافیکی فرق چندانی با XIII - 1 نداشت!

:-/تا بازی نیومده یکی به این سوال من جواب بده؟؟
آخر اینا میخواستن اون شهر کذایی کوکونو نجات بدن یا نابودش کنن؟ تو بازی خیلی متناقض بود حرفای لایت واسه نابودیش و هدفش یه طرف و سارا که قبل از فریز شدن تو کریستال وصیت کرد شهرو نجات بدن یه طرف آخرای بازی هم که نسبتا مبهم بود یکی به ما بگه قضیه چیه:-/

ببین همشون میخواستن کوکون رو نجات بدن! اما مرکز قدرت اصلی توی این شهر بود (همون ساختمونه که رو هوا بود) و از طرفی هدفشون از بین بردن اون برج بود... :d آخر بازیم به خوبیو خوشی تموم شد دیگه! ولی عمدا مقداری مبهم بود تا ادامش بدن! مطمئنا ریشه ی همه ی بدی هارو نابود نکردن... :d

نیاز به اسپویلر که نداشت؟ :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دارای ديالوگ های انتخابی و اندينگ های چندگانه است
Facepalm ...
Mass Effectـه مگه ؟:| ضمنا گرافیک بازی ، چه این و چه 13 یه چیز اون ور تر از فوق العاده هست و بود ، گیر بعدی لطفا" ...

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
یه بازی که از نظر منطق خودم سبک بازیش وگیم پلیش خیلی خیلی بده، از سیستم نوبتی مبارزه و ...
ولی نمیدونم چرا منطق زیاد کارنمیکنه و من عاشق این بازی هستم، مخصوصا شخصیت لایتینگ که شاید محبوبترین کاراکتر من تو دنیای گیمه. واقعا چرا؟
دیدم نصبت به تغییرات خوبه ولی امید وارم داستان بازی تخریب نشه توش

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
یه بازی که از نظر منطق خودم سبک بازیش وگیم پلیش خیلی خیلی بده، از سیستم نوبتی مبارزه و ...
ولی نمیدونم چرا منطق زیاد کارنمیکنه و من عاشق این بازی هستم، مخصوصا شخصیت لایتینگ که شاید محبوبترین کاراکتر من تو دنیای گیمه. واقعا چرا؟
دیدم نصبت به تغییرات خوبه ولی امید وارم داستان بازی تخریب نشه توش

سیستم نوبتی مبارزه که کلا اساس فاینال فانتزی هاس!
اتفاقا من نمیفهمم چرا سبک مبارزش خوب نبوده؟! هیچ کس راضی نیست! ولی من خوشم اومد :d

داستان هم مطمئن باش خراب نمیشه! این شخصیت منفیه که به داستان اضافه کردن و نقطه ی مقابل لایته به احتمال زیاد داستان رو جالب تر میکنه! و همچنین اضافه شدن این پسر جدیده که اسمش یادم رفته! :d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چیزی که تو عکس ها و تریلری که از بازی اومده بود و من دیدم به نظر میاد گرافیک بازی کمی افت کرده و اکثر بچه ها هم که جاهای مختلف کامنت دادند روی این قضیه صحه گذاشتند
اما بازم تو این بازار رکود بازی های rpg شرقی این بازی غنیمتیه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
مبارزه ها نوبتی نباشه؟

مبارزه ها نوبتی نیست!

این مالتی اندینگ بازی منو کشته! آخه FF مالتی اندینگ یعنی چی؟ اصلا معنی نداره! به قول کیوان مگه ME ـه؟ اینا یه کارهایی میکنن آدم به شعورشون شک میکنه! من دیگه باورم نمیشه کارگردان FFVII همین کیتاسه هست که داره این گندهارو توی FF میزنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر