خبر: 40 ميليون نفر Halo3 Beta Multiplayer بازي كرده اند

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
19010417694663188767fad.jpg
Bungie اعلام کرد پس از سه هفته از انتشار Halo3 Beta Multiplayer حدود ۴۰ میلیون نفر در سراسر دنیا این بازی را بازی کرده اند. آپدیت جدید سایت Bungie.net چگونگی استفاده از Halo3 Beta Multiplayer را نشان می دهد.
البته اين 40 ميليون نفر به اين صورت است كه اگر رومي ساخته شود و 4 نفر دو به دو در‌آن بازي كنند به ازاي 4 نفر حساب مي شود.
------------------
با تشكر از اشكان در مورد قضيه 40 ميليون نفر

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کلا 11 میلیون 360 فروخته نشده. من موندم چطوری 40 میلیون نفر اونوقت این بازی رو انجام دادن.:cheesygri

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
کلا 11 میلیون 360 فروخته شده. من موندم چطوری 40 میلیون نفر اونوقت این بازی رو انجام دادن.:cheesygri

همه که 360 ندارن....خيلی هام تو اين کلوپا میرن بازی میکنن....
اتفاقاً کسانی که میرن تو کلوپا بازی میکنن تعدادشون خيلی بيشتر از کسانی هست که 360 دارند

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
همه که 360 ندارن....خيلی هام تو اين کلوپا میرن بازی میکنن....
اتفاقاً کسانی که میرن تو کلوپا بازی میکنن تعدادشون خيلی بيشتر از کسانی هست که 360 دارند

تو خارج چیزی به نام کلوپ نداریم. اونم کلوپ آنلاین! چون بازی halo3 beta فقط آنلاینه.

این 40 میلیون نفر هم رفتم خوندم که به شکلی هست. مثلا وقتی یه روم ساخته می شده که 4 نفر به صورت دو به دو بازی می کردن به اندازه 4 نفر حساب می شه که دارن بازی می کنن. نه اینکه 40 شخص متفاوت این بازی رو کرده باشن.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
کلا 11 میلیون 360 فروخته نشده. من موندم چطوری 40 میلیون نفر اونوقت این بازی رو انجام دادن.:cheesygri
اقا یعنی Bungie این قدر شاسکوله که نفهمیده این قضیه رو!:confused:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خبر: دو نوع لباس جنگي در Halo3

يك روزنامه كانادايي اعلام كرد در halo3 دو نوع لباس وجود دارد كه مي توانيد از بين‌ آن ها لباس مورد نظر را انتخاب كنيد( البته منظور از لباس اينحا همون لباس جنگي:laughing:)
اين دو لباس:
CQB-close-quarters battle
و
EVA-extra-vehicular activity
نام دارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر