شایعه شایعه:Soulcalibur 4 انحصاری برای 360

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
خبر گزاری رسمی Play France اعلام کرد:شایعاتی شده مبنی بر اینکه بازی Soulcalibur 4 به صورت انحصاری برای 360 عرضه خواهد شد سورس خبر از EGM به دست Play France رسیده است در صورتی که چند روز پیش اعلام شد این بازی برای هر دو کنسول نسل بعد ریلیز خواهد شد در هر صورت باید منتظر واکنش از طرف Namco باشیم.
e3expo2004_namco.jpg

آپدیت خبر:3 July توسط Namco اطلاعات دقیق از این بازی منتشر خواهد شد و کنسول این بازی نیز همان زمان انتخاب میشود این خبر به طور رسمی توسط Namco تایید شد.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
والله ديگه به قدري xbox360 بازي انحصاري داره و داره روز به روز اضافه ميشه كه با شنيدن چنين خبرهايي اصلا تعجب نميكنم .خوب اين بازي يكيش مثلا چي شد ديگه به اين نميگن شايعه بلكه بايد گفت حقيقت.:laughing:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
والله ديگه به قدري xbox360 بازي انحصاري داره و داره روز به روز اضافه ميشه كه با شنيدن چنين خبرهايي اصلا تعجب نميكنم .خوب اين بازي يكيش مثلا چي شد ديگه به اين نميگن شايعه بلكه بايد گفت حقيقت.:laughing:

حتي شايعه هم براي اين بازي كمه واقعا اگه اين بازي روي 360 بياد كه احتمالش هم زياده آلبوم بازيهاي 360 كامل ميشه بهتره كه بدونيد Soul Calibor 1 تنها بازي Fighting تاريخ بود كه از سايت Gamespot نمره كامل 10 يعني Perfect رو گرفت و به نظر من هيچ بازي فايتينگي از همه لحاظ به اين بازي نميرسه اگه حرف منو باور نميكنيد اگه PS2 داريد بريد حتما حتما Soul Calibor 3 امتحان كنيد بهتون اطمينان ميدم واقعا فراموش ميكنيد داريد با PS2 بازي ميكنيد;) :cheesygri
من اين بازي رو از شماره 1 كه رو Dreamcast خدا بيامرز بود تا شماره 3 كه گفتم بازي كردم و واقعا نميتونم درباره اين بازي چيزي بگم جز Perfect !!!
از رضا هم بخاطر اخبار خوبش تشكر ميكنم ولي اگه دستم بهش نرسه:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با درود
:biggrin1: میبینم که ......شوخی کردم;) امکان نداره Nemco Bandai بازی انحصاری بزنه در این نسل( مگر اینکه اتفاقات عجیب و غریبی بیافته:-" ). کلا Soul Calibur بازی نیست که انحصاری یا مشترک بودنش چیزی رو عوض کنه و یا ارزش بحث داشته باشه ( :biggrin1: منظور از بحث جنگ و دعوا بین Funboy های عزیز بود:love: ). با احترام به تمام دوستان طرفدارن این بازی، نمیدونم چرا گیم پلیش یه جوریه:-" . جای دکمه ها و راه دست نیست:mad: سالتو و بدل کردن ضربات دشمن سخته و بیشتر ً من در اوردی ً ست:confused:. گیم پلی بازی به جای اینکه راحت، را دست و شیرین باشه بیشتر زجر اوره و حالت :sick: به ادم دست میده:-" اما مدل سازی و گرافیک و دموهای از پیش رنده شده خفن داره:biggrin1: خلاصه جلوی Dead or Ailve , Tekken , Mortal Kombat حرفی برای گفتن نداشت. شاید ورق برگشت و Soul Calibur 4 تبدیل به یک بازی رویائی برای طرفدارن سبک Fighting شد. ( خدا:love: از دهنم بشنوه :biggrin1: )
(( يادش بخير اولين سايتي كه علام كرد DMC4 از انحصار خارج شد يك سايت فرانسوي بود:biggrin1:))
پیروز و پاینده باشید

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
نمیدونم چرا گیم پلیش یه جوریه . جای دکمه ها و راه دست نیست سالتو و بدل کردن ضربات دشمن سخته و بیشتر ً من در اوردی ً ست. گیم پلی بازی به جای اینکه راحت، را دست و شیرین باشه بیشتر زجر اوره
کاملا بر عکس! اتفاقا یه تازه کار خیلی بهتر میتونه با Soul Calibur رابطه برقرار کنه و کلا گیم پلی راحت تری داره و البته یه خورده هم شانسیه! ولی من خودم بیشتر Soul Calibur رو دوست دارم چون هم کاراکترهاش جذابتره هم اینکه مبارزه با سلاح رو بیشتر دوست دارم . با این که SC رو روی DC ندیدم اما شماره 2 و 3 رو اونقدر بازی کردم که بتونم دربارش نظر بدم ، Tekken هم از 2 تا حالا دارم بازی میکنم . Mortal Kombat هم خواهشا صحبتش رو نکنید چون اصلا بازی نیست که بخواد جلوی بقیه بازیهای معروف این سبک قرار بگیره!! حتی دوران اوجشم جلوی Street Fighter هیچی نبود الانم که دیگه اینقدر عقب افتاده که حرفشو نزنیم بهتره . در مورد Soul Calibur 4 هم امیدوارم انحصاری هیچ کنسولی نباشه حالا فرقی نداره 360 یا PS3 ، یه نسخه هم برای Wii دارن که از سری اصلی نیست و سبکشم اکشن ادونچر یه چیز مثل اونیموشا! (همیشه دوست داشتم نسخه گیم کیوب SC2 رو بازی کنم فقط به خاطر Link . جالبه فقط به همین دلیل نسخه گیم کیوب موفقتر از PS2, XBOX بود!!)

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این سول کالیبور بازی خیلی خوبیه...
من که روی دریم کست فقط یه نیم ساعت بازیش کردم خیلی با دسته هاش بهم فاز داد...
روی ps2 هم بد نبود ولی اون فاز نیم ساعت روی دریم کست یه چیز دیگه بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر