آموزش ساخت کیت استخراج کلید درایو Liteon همراه با تغذیه برق خارجی (نگارش دوم)

a.miryekta

کاربر سایت
Oct 20, 2010
4
با سلام ضمن عرض تشکر و خسته نباشید
دوست گرامی بنده کل جمهوری را گشتم متاسفانه یک سری از قطعات پیدا نمیشود اگر برای جنابعالی مقدور هست فروشگاهی را معرفی کنید ممنون می شوم

iran2008

کاربر سایت
May 15, 2007
40
استاد hoom عزیز !
تو همین تاپیک تو پست اول در اخر بحث نوشتید :

برای راحتی دوستانی که مدار را میخواهند بسازند، فایل PCB را که با برنامه Eagle ساخته شده در اینجا آپلود کردم.

ولی لینکی که فایل PCB کیت رو اپلود کردید مربوطه به سرور multiupload.com که جدیدا بسته شده .

اگه امکانش هست یه جای دیگه اپ کنید .
مثل مدیا فایر یا هر جایی که بشه دانلودش کرد .

omiga

کاربر سایت
Jul 29, 2011
5
توی همون پست اول گذاشته ام که. :-/

نه نه! hoom جان منظورم این نبود اینو که شما زحمتش رو کشیدید! منظورم کل کیتهایی بود که نقشه هاشون هست!
فکر کنم یکی از مهمتریناشون هم کیت nandflash ریدر باشه!

خوشجال میشم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم واسه ساختنش! ;)
می تونیم اینجا کل کیتهای مورد نیاز رو طراحی کنیم و بزاریم برای باقی دوستان!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
هومن جان یه رگولاتور دیگه معرفی میکنی که همون مقدار ولتاژو تنظیم کنه .هر چی گشتم نبود اونایی که نوشته بودی!!!!!!

karimnezhad

کاربر سایت
Jul 15, 2013
1
با سلام و تشکر از دوست و استاد گرامی جناب hoom که این تاپیک و زحمت پست اول رو کشیدن.
یه راه ساده تر هم هست :
همه پاور ها در سوکت 20 یا 24 پینشون روی سیم نارنجی خودشون ولتاژ 3.3 رو میدن و نیازی به ساخت این کیت و دردسراش نیست
پاور هم همونطور که گفتید با اتصال پین مشکی و سبز استارت میکنه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
با سلام و تشکر از دوست و استاد گرامی جناب hoom که این تاپیک و زحمت پست اول رو کشیدن.
یه راه ساده تر هم هست :
همه پاور ها در سوکت 20 یا 24 پینشون روی سیم نارنجی خودشون ولتاژ 3.3 رو میدن و نیازی به ساخت این کیت و دردسراش نیست
پاور هم همونطور که گفتید با اتصال پین مشکی و سبز استارت میکنه

دوست من بیشترین انگیزه من برای ساختن این کیت، استخراج کلید اون هستش. همچنین میخواستم سوکتی که در دسترس هستش استفاده بشه و از چیدن و وصله سیم جلوگیری بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر