شایعه شايعه: عرضه KillZone2 در ماه سپتامبر براي مقابله با Halo3

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بنا به آخرین شماره مجله Gamepro سازندگان آلمانی(Guerrilla) بازی Kill Zone 2 اعلام کردند این بازی در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد تا جلوی فروش هرچه بیشتر Halo3 را اندکی بگیرد. البته اگر بازی ماه سپتامبر عرضه شود کار سختی در پیشرو دارد زیرا گفته می شود( البته چقدر صحت دارد با خداست) ۵ میلیون نسخه Halo3 پیش فروش شده است.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
بنا به آخرین شماره مجله Gamepro سازندگان آلمانی(Guerrilla) بازی Kill Zone 2 اعلام کردند این بازی در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد تا جلوی فروش هرچه بیشتر Halo3 را اندکی بگیرد. البته اگر بازی ماه سپتامبر عرضه شود کار سختی در پیشرو دارد زیرا گفته می شود( البته چقدر صحت دارد با خداست) ۵ میلیون نسخه Halo3 پیش فروش شده است.
عمرا نمیتونه جلوی فروشه Halo3 رو بگیره... ;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
:laughing: :laughing:
واقعا براي عقل بعضيها بايد شك كرد اومدن بازي اي را نام مي برند كهنه ته داره و نه ريشه ادم خندش ميگره اونم مقابله با HALO3 !!!
halo3 كه خيلي ها دارن ازش ايراد گيري ميكنن 4 ميليون پيش فروش شده فقط منتظر اين هستم كه يه فروش 6 الي 7 ميليوني از اين بازي در روز اول ببينم كه دنياي گيم را در تاريخ بشريت تكان بده .

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اگه اینطور باشه بازی KillZone 2 کار سختی را در پیش داره و باید خیلی فوق العاده باشه تا بتونه چنین امری را محقق کند...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
واقغاً از اين حرفي كه زدي خودت خندت نگرفت دوست عزيز؟! قابل توجه شما اين بازي يك عنوان بسيار موفق روي PS2 و PSP بوده و فروش بسيار خوبي هم روي هردو داشته، فكر ميكنم حدود 2 ميليون نسخه فقط روي PS2 فروخته باشه. در ضمن Halo هم چندان چيز خاصي نيست بلكه فقط پشتش تبليغاته خوبه مثلاً ما اينو بازي كرديم ميدونيم چه مزخرفي بوده! در زمان خودش با هيچ FPS روي PC قابل مقايسه نبوده. بعدشم بنظر مياد اين خبر توسط يكي از اعضاي خود Guerilla تكذيب شده و گفته ما همچين برنامه اي براي سپتامبر نداريم.

Wow now GamePro. Here’s what Seb “motherH” of Guerrilla games had to say:

That is incorrect. I don’t know why they would think this. Killzone for PS3 is not being released at that time.

خلاصه اونچيزي كه مشخصه حرفاي شما در مورد كيلزون كاملاً نادرسته. من كاري به سليقتون ندارم سليقه هر كس قابل احترامه.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
آخه kill zone چه به halo ....
100 تای kill zone هم به پای halo نمیرسه.....

فكر ميكنم حدود 2 ميليون نسخه فقط روي PS2 فروخته باشه
عزيز جان اگه رو ps2 کلاً اينقدر فروخته ...halo 2 رو xbox تو يکروز فقط 2 مليون فروخت....
مطمئناً اين کارو هم اينا نمیکنن...يه بازی مثل kill zone هيچ وقت يه همچين کاری نمیکنه
تا خودشو خراب کنه....چون اون موقع سخت ضرر میبينه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اگر همچین کاری کنه که کیفیت بازی خیلی افت میکنه
ولی شما فکرش رو بکنید اگر بازی مثل اون دموی از پیش رندر شده ای که توی e3 گذاشته بودن باشه واااااااااااااای چی میشه !!!!!!!!
البته مطمئنم به فروش هالو ضربه زیادی وارد نمیکنه ولی از لحاظ فنی و گرافیک و ... هالو2 رو قورت میده و اولین بازی میشه که از gamespot امتیاز 10 رو میگیره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اگر همچین کاری کنه که کیفیت بازی خیلی افت میکنه
ولی شما فکرش رو بکنید اگر بازی مثل اون دموی از پیش رندر شده ای که توی e3 گذاشته بودن باشه واااااااااااااای چی میشه !!!!!!!!
البته مطمئنم به فروش هالو ضربه زیادی وارد نمیکنه ولی از لحاظ فنی و گرافیک و ... هالو2 رو قورت میده و اولین بازی میشه که از gamespot امتیاز 10 رو میگیره

killzone 2 و امتیاز 10؟:laughing: من چشمم به بالای 9 هم آب نمی خوره. چون killzone 2 واقعی با اون چیزی که تو E3 نشون دادن فرق داره.

gs به چند تا بازی قدیما 10 داده و دیگه این امتیاز رو به هیچ بازی ای نمی ده.

در ضمن مقایسه فروش halo با killzone فکر کنم یه مقایسه خیلی مسخره باشه چون halo بازیه که چه امتیاز 2 بگیره چه 10 بگیره همه می رن می خرنش باز. ولی killzone شماره یکشمم نتونست فروش خیلی بالایی داشته و در مورد 2ش هم با این مسخره بازی های سونی سر این بازی هنوز فقط باید سکوت کرد.

2-3 میلیون فروش (رقمش یاد نیست دقیق) برای کنسولی مثل ps2 با اون آمار فروش افسانه ای خیلی رفم ضعیفیه.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
به نظرم اگه اینکار رو بکنه فروش killzone 2 رو خراب میکنه به جای اینکه فروش halo 3 رو خراب بکنه
دقیقا :laughing:
سونی با این کارش داره تف سر بالا میندازه.

یکی نیست بره به خودشون بگه شما مواظب خودتون باشید نمیخواد بازار کسی رو خراب کنید.
این شایعه رو فکر کنم خود 360fan ها درست کردن که یه خورده بخندن! :laughing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود به همه
:biggrin1: حقیقتش اگه کل برنامه نویسای هلند که هیچ، اروپا رو جمع کنن + مترجمات تمام زبانهای زنده دنیا برای تکمیل و عرضه این بازی، به امید خدا تا آواخر 2009 شاید یه دومو قابل بازی ازش بدن بیرون:) اون از havenly Sowrd که 6 ماه 6 ماه عقبش میندازن این هم از Kill Zone 2. واقعا كه شاهكارن بعضي ها :biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سايت منبع ما www.n4g.com خودش چند ساعت پس از انتشار اين خبر تكذيبش كرد:
That is incorrect. I don’t know why they would think this. Killzone for PS3 is not being released at that time
اينو مسوولين سازنده بازي گفتن و گفتن: اين خبر درست نيست و ما نميدونم چرا كسي چنين فكري كردي بازي در حال حاضر منتشر نخواهد شد.
اين بار دوم شايعه شده بازي سپتامبر مياد نمياد!
رو حساب چي مي ذارينش؟
مسوولين ميخواستن اينكارو كنن ديدن همه بهشون انتقاد كردن ديدن كم ميارن!
يا اينكه واقعا دروغ بوده
من كه هنوزم ميگم اون دموي e3 از پيش رندر شدس:laughing:
----------------------
نقل قول:
به كدوم بازي 10 داده؟؟؟؟
----------------
نقل قول:
به نظرم اگه اینکار رو بکنه فروش killzone 2 رو خراب میکنه به جای اینکه فروش halo 3 رو خراب بکنه
120 درصد.
---------------------------------
نقل قول
عزيز جان اگه رو ps2 کلاً اينقدر فروخته ...halo 2 رو xbox تو يکروز فقط 2 مليون فروخت....
مطمئناً اين کارو هم اينا نمیکنن...يه بازی مثل kill zone هيچ وقت يه همچين کاری نمیکنه
تا خودشو خراب کنه....چون اون موقع سخت ضرر میبينه
معلومه اصلا حالا فروششونم بذاريم كنار Kill zone كي گفته بازي موفقي بوده؟
اين بازي جز معدود بازي هاي كه شماره اولش خراب كرده شماره دومش بزرگ شده
اونم بخاطر اون دموي از پيش رندر شده e3
كسايي كه از شماره اول بازي غول ساختن ببينن امتيازشو:
http://www.gamespot.com/search.html?type=11&stype=all&tag=search%3Bbutton&qs=killzone&x=0&y=0
6.9 گرفته يعني از معمولي ضعيف تر

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
گاهی اوقات گیم اسپات امتیازهای عجیبی میده بازی Sony امتیاز 6.9 !!!
من خودم طرفدار هالو هستم ولی Killzone رو خیلی قبول دارم
در ضمن من گفتم اگه دموی E3 رو بتونن Realtime بسازن اونموقع ... امیدوارم همتون این رو قبول داشته باشید

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
به كدوم بازي 10 داده؟؟؟؟

فعلا 4 بازی تو GS فقط امتیاز 10 Perfect رو گرفتن 2 تا الان یادم مونده Soul Calibur و Tony Hawks 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر