قیمت PS VITA اعلام شد

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
46706262588486400415.jpg

Wifi کمتر از 195 دلار (قیمت اصلی 250 دلار)
3G کمتر از 260 دلار (قیمت اصلی 300 دلار)

* : کمتر هم میشه مطمعنم ...

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان چند تا سوال داشتم!
1-این قیمت های فضایی تا کی ادامه پیدا می کنه؟
2-در حال حاضر این کنسول به طور عمده وارد ایران شده یا اینکه تعداد محدودی به صورت مسافری اومده؟
3-قیمت بازی ها در چه حدودی است؟
4-به نظر شما تا اواسط اردیبهشت قیمت دستگاه و رم و بازی چقدر میشه؟
5-اصلاً الان به صرفه هست که این کنسول رو بخریم یا اینکه باید صبر کنیم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
2-در حال حاضر این کنسول به طور عمده وارد ایران شده یا اینکه تعداد محدودی به صورت مسافری اومده؟
1. به خاطرقیمت دلار تو ایران هست ! فرقی نمیکنه تا پایین نیاد -
3. فکر کنم 70 به بالا == مثال Uncharted 49 دلاره پس به قیمت 2تومن دلار میشه 100 تومن !

من کنسول رو چند روز پیش از EB GAMES پیش خرید کردم .... فعلا قیمت استرالیا 348 دلار برای WIFI - ممکنه پایین نیاد ... اما به نظر من بازی های بسیار خوبی داره و حس حال و هوای یک کنسول درست حسابی میده .... Lunch Titles هاش هم که عالیه . من Uncharted - Ninja Gaiden رو حتما میگیرم روزه اول با یک مموری 16 یا 32

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
1. به خاطرقیمت دلار تو ایران هست ! فرقی نمیکنه تا پایین نیاد -
3. فکر کنم 70 به بالا == مثال Uncharted 49 دلاره پس به قیمت 2تومن دلار میشه 100 تومن !

من کنسول رو چند روز پیش از EB GAMES پیش خرید کردم .... فعلا قیمت استرالیا 348 دلار برای WIFI - ممکنه پایین نیاد ... اما به نظر من بازی های بسیار خوبی داره و حس حال و هوای یک کنسول درست حسابی میده .... Lunch Titles هاش هم که عالیه . من Uncharted - Ninja Gaiden رو حتما میگیرم روزه اول با یک مموری 16 یا 32
مگه واسه ایران میفرسته؟:-/

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
1-تجربه ثابت کرده 1-2 سال طول میکشه تا قیمت ها پایین بیاد و به قیمت معقول برسه
2-خیر این کنسول فقط در ژاپن عرضه شده و تعداد اندکی وارد شده که دلیل بیش حد گرون بودنش هم همین موضوع هست.
3- همونطور که گفت شاید کمتر از 100 تومان گیرت نیاد اما اگر به صورت دیجیتالی خرید کنی خیلی ارزون تر خواهد بود.بازی Escape plan رو 10 پوند انگلیس اعلام کردند که حدود 25 تا 30 تومان در میاد.
4-کمتر از 800 همش با هم گیرت نمیاد.( مطمئن نیستم )
5- مسلما نه ..... اگر صبر کنی بهتره چون هکم نشده و باید بازی اوریجینال بخری که زیاد به صرفه برای ما ایرانی ها نیست !
ولی اگر میتونی از دبی بیاری ارزون تر گیرت میاد

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
خب پس وقتی هنوز عرضه جهانی نشده چه عجله ای برای خرید دارید؟ من یادمه روزهای اول که PS3 تازه اومده بود تو ژاپن یک نفر اومد یک دونه خرید با قیمت یک میلیون تومان! پس میشه امیدوار بود که قیمتش معقول بشه!!!
خب معلومه که الان خرید به صرفه نیست! چرا عجله کنیم؟ صبر می کنیم ببینیم اصلاً وضعیتش چجوری میشه؟ اگه قراره پشتیبانی بازی ازش در حد PSP باشه و سالی یکی دوتا عنوان دندون گیر براش بیاد اصلاً به خریدش نمی ارزه!
اون هم با این وضعیتی که الان اسمارت فون ها حرف اول رو می زنن!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب پس وقتی هنوز عرضه جهانی نشده چه عجله ای برای خرید دارید؟ من یادمه روزهای اول که PS3 تازه اومده بود تو ژاپن یک نفر اومد یک دونه خرید با قیمت یک میلیون تومان! پس میشه امیدوار بود که قیمتش معقول بشه!!!
خب معلومه که الان خرید به صرفه نیست! چرا عجله کنیم؟ صبر می کنیم ببینیم اصلاً وضعیتش چجوری میشه؟ اگه قراره پشتیبانی بازی ازش در حد PSP باشه و سالی یکی دوتا عنوان دندون گیر براش بیاد اصلاً به خریدش نمی ارزه!
اون هم با این وضعیتی که الان اسمارت فون ها حرف اول رو می زنن!
يكي از دلايلي كه من از vita خوشم اومد همين هستن كه به نظر مبرسه sony سیاستهای خودش براي عرضه بازي براي vita تغیير داده و خيلي عناوين جالبي در راه هستن و اصلا هم با smartphone قابل مقايسه نيست ! درسته اين موبايلها روز به روز در حال به عرصه گذاشتن سخت افزارهاي بهتر هستن اما شركتها نمیان وقت بزارن و بازيي مثل عناوين ويتا براش بسازن!!! شاید به ندرت بازی های طول و دراز اون هم توی iPHONE - ipad دیدم - مثال همين uncharted goldem abyss نه تنها گرافيكش شايد يكي از بهترينهاست اما 10 ساعت هم gameplay داره . Nunja gaiden, metal gear solid, resistance, mortal kombat, little big planet gravity rush, silent hill همه براي شروع واقعا عالي هستن

آخرین ویرایش:

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
يكي از دلايلي كه من از vita خوشم اومد همين هستن كه به نظر مبرسه sony سیاستهای خودش براي عرضه بازي براي vita تغیير داده و خيلي عناوين جالبي در راه هستن و اصلا هم با smartphone قابل مقايسه نيست ! درسته اين موبايلها روز به روز در حال به عرصه گذاشتن سخت افزارهاي بهتر هستن اما شركتها نمیان وقت بزارن و بازيي مثل عناوين ويتا براش بسازن!!! شاید به ندرت بازی های طول و دراز اون هم توی iPHONE - ipad دیدم - مثال همين uncharted goldem abyss نه تنها گرافيكش شايد يكي از بهترينهاست اما 10 ساعت هم gameplay داره . Nunja gaiden, metal gear solid, resistance, mortal kombat, little big planet gravity rush, silent hill همه براي شروع واقعا عالي هستن
خب PSP هم شروع خوبی داشت و عناوینی مثل کیلزون وGOW و ... براش اومدن ولی فاصله بین این عناوین خیلی زیاد بود و بعضاً میشد که حتی تا چند ماه بازی متوسطی هم برایش نمیومد!(چه برسه به عناوین بزرگ!)
شدیداً امیدوارم سیاست سونی برای این دستگاه تغییر کنه و بجای عرضه آپدیت های متوالی و توانایی پخش موزیک و فیلم و امکانات جانبی، بر روی بازی متمرکز بشه!
چون کنسول رو میخریم که باهاش بازی کنیم.
=====================================================================
دوستان کسی ویدیویی از Unboxing دستگاه نداره برای دانلود بذاره؟
میخوام ترجیحاً کامل باشه و از کار با منوها و بازکردن دستگاه همه چیز داشته باشه!

آخرین ویرایش:

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
خب PSP هم شروع خوبی داشت و عناوینی مثل کیلزون وGOW و ... براش اومدن ولی فاصله بین این عناوین خیلی زیاد بود و بعضاً میشد که حتی تا چند ماه بازی متوسطی هم برایش نمیومد!(چه برسه به عناوین بزرگ!)
شدیداً امیدوارم سیاست سونی برای این دستگاه تغییر کنه و بجای عرضه آپدیت های متوالی و توانایی پخش موزیک و فیلم و امکانات جانبی، بر روی بازی متمرکز بشه!
چون کنسول رو میخریم که باهاش بازی کنیم.
=====================================================================
دوستان کسی ویدیویی از Unboxing دستگاه نداره برای دانلود بذاره؟
میخوام ترجیحاً کامل باشه و از کار با منوها و بازکردن دستگاه همه چیز داشته باشه!

watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر