Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین

صفحه بازی در Home Page

نقد و بررسی :
دیوانه علیه دیوانه

پیش نمایش‌ :
تعریف دیوانگی

در کنفرانس یوبی سافت Farcry 3 به طور رسمی معرفی شد

این بازی در استودیو Ubisoft Montreal ساخته شده است و برای پلوتفروم های XBOX 360 و PS3 و PC در سال 2012 در نظر گرفته شده است..

شما در بازی در نقش Jason Brody در یک جزیره گرم سیری ایفای نقش میکنید که باید خودتون تعیین کنید که با متحدین خود بجنگید یا دشمنان خود..

32yuo8fcv6j8xnftoz5i.jpg

http://www.pic.iran-forum.ir/images/ye0sksj6qpd7fd2ryiec.jpg

اخبار تکمیلی به زودی قرار خواهد گرفت..

Last edited by a moderator:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
نمایش بازی تو E3 به نظرم خوب بود. به نظرم دارن سعی میکنن یه کم به نسخه ی 1 شبیهش کنن! ولی با اینکه از Farcry 2 بازی بهتری میشه فکر نمیکنم موفقیت شماره ی 1رو تکرار کنه.

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
ولی خداییش این یارو شخصیت بده خیلی باحال بود.فکر کنم از همین الان یکی از شخصیت های منفی مورد علاقه ام بشه.گرافیکش هم برای کنسول خیلی خوب بود.گیم پلیش هم معقول بود.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خیلی باحال شده!تریلرشو الان دیدم!
یه تیکش هست از بالای صخره میپری پایین بعد چقو رو میکنی تو سینه یارو!شبیه اساسینز بود یکم!
بعد میره از پشت چاقوی یکیو در میاره میکنه تو سینه ـش بعد پرت میکنه تو سر یکی از دشمنا!
کاور گیریش هم خیلی باحال بود!
فیزیکشم دیدم روی پل بمب منفجر شد خیلی خوب بود!
گرافیکم عالی!
دشمن اصلیش خیلی دیوونه بود!
هی میگفت تابحال برات راجبه دیوونگی صحبت کردم؟:D

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
فوق العاده بود.مدت ها بود دلم لک زده بود برای یک بازی با این حال و هوا.اصلا انتظار چنین چیزی را نداشتم ولی بعد از دانلود تریلر :-o شدم.سیستم کاور گیریش هم مثل کیلزون بود.شدیدا منتظرم.>:d<

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با اینکه تو نگاه اول زیاد حال نکردم و به نظرم Ubisoft بیشتر خواست به جای ابتکار از خودش بازی رو مثل شماره ی اول و همینطر Crysis درست کنه,ولی امیدوارم یه کاره خوب و با کیفیت در بیاد.
روند گیم پلیش هم به Farcry1 نزدیک باشه بهتره تا مثل Farcry 2 از این و اون ماموریت بگیری!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که اصلا از Farcry 2 خوشم نیومد اما این نسبتا جالب بود و هیجان هم داشت. تو تریلر هم بیشتر از همه با اون صحنه که رفت پشت طرف و چاقوش رو برداشت حال کردم. آخه بعد از این که طرف رو با چاقو کشت، چاقو رو پرت کردم به سمت نفر بعدی. تا حالا تو بازی هایی که انجام دادم همچین چیزی ندیده بودم و به نظرم خوب بود.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
به نظر من تنها مشکلی که Farcry2 داشت تکراری شدن بازی بود
به غیر از اون هیچ مکلی نداشت و ازادی عملی که در انجام ماموریت هاش داشتیم عالی بود و میتونستیم به روش های مختلفی یه ماموریتو انجام بدیم
البته من که همیشه مخفی کاری میرفتم:d
دوست دارم که این بازی هم شبیه اون باشه و فقط تنوعمراحلش رو بیشتر کنن مثل AC ها

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
انجین بازی CRY ENGINE 3 بود؟آخه علفاش شبیه کرایسیس وارهد بود!
موهای رو دستمون هم معلومه!اونجایی که هلیکوپتر سقوط نمیکنه رو دستشو نگا کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر