Fable: The Journey | Kinect

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این بازی توی اچیو دادن هم خیلی دست و دلبازه ، نزدیک 700 تا اچیومنت گرفتم ، بیشترین تعدادی که توی یه بازی گرفتم مربوط به همین بازیه .

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
و جو مارا گرفت و دو ساعت پشت سر هم نشستیم بازی کردیم هی پیغام میداد "داداش خسته ای بشین استراحت کن، اینقد خودتو واسه ما اذیت نکن" ما هم که مودب، دلایل خستگی اعضای خانواده طرفو یکی یکی مطرح می کردیم:d و جدی نمی گرفتیم...

نهایت به جایی رسید که منی که روزی 500 600 خط راحت کد می زدم همین یه خطو که نوشتم ماهیچه هام داره از درد می ترکه(سه روز ازین حادثه شوم میگذره ولی آثارش هنوز پابرجاس)...خلاصش الکی جوتون نگیره بشینید خیلی بازیش کنید که پدرتون در میاد...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
درود بلاخره این بازی را تمام کردم در یک کلام فقط می تونم این بگم به نظرم بهترین بازی امسال xbox360امسال بود:dواقعا بهم چسبید صداگذاری .شخصیت گابریل.عناصرو کاراکترهاو داستان باس ها همه همه به بهترین شکل ممکن طراحی و ساخته شده بودند
اگه می خواهید کسی را نابود کنید از لحاظ بدنی حتما این بازی را بهش پیشنهاد کنید واقعا گردن درد دست درد به جونم افتاد :d
من 1نمره بخاطر دست درد ازش کم می کنم
و بهش نمره 9 را می دم >:d

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
به نظرتون بازیو بگیرم ؟‌ همش اسب سواریه ؟ از ۱۰۰ درصد حدودی میشه بگید چند درصد اسب سواریه ؟:d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
به نظرتون بازیو بگیرم ؟‌ همش اسب سواریه ؟ از ۱۰۰ درصد حدودی میشه بگید چند درصد اسب سواریه ؟:d

حالا کلا مگه کینکت چه قدر بازی داره که میخای رو گرفتن یا نگرفتن این بازی فکر کنی ؟

به نظر من که بهترین بازی کینکت هست ، شک نکن و بگیر .

اسب سواریش هم زیاد نیست شاید حدوده 30 درصد .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
میشه بگید در مقایسه با Kinect Star Wars بهتره یا بدتره؟ کلا بازی رو مثل Star Wars باید ایستاده دنبال کرد یا نشسته هم میشه؟:p

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
حالا کلا مگه کینکت چه قدر بازی داره که میخای رو گرفتن یا نگرفتن این بازی فکر کنی ؟

به نظر من که بهترین بازی کینکت هست ، شک نکن و بگیر .

اسب سواریش هم زیاد نیست شاید حدوده 30 درصد .
بازی گرون شده * :d باید در خرید هر بازی دقت و صرفه جویی کرد :d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
بازی گرون شده * :d باید در خرید هر بازی دقت و صرفه جویی کرد :d
کینکت جز این و puss in boots بازی داستانی درست و حسابی دیگه ای نداره که، خریدش واجبه...در ضمن مثل من جیتگ کنید که دیگه نگران گرون و ارزون شدن بازیا هم نباشید.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
کینکت جز این و puss in boots بازی داستانی درست و حسابی دیگه ای نداره که، خریدش واجبه...در ضمن مثل من جیتگ کنید که دیگه نگران گرون و ارزون شدن بازیا هم نباشید.
داوش منم جیتگ دارم ! چه ربطی داره آخه ؟ بازم باید برای بازی پول بدم دیگه درسته میتونم دانلودش کنم و با FTP بریزمش تو ایکس باکس ولکن باید 6-7 گیگ حجمش باشه و من توانایی دانلود همچین فایل هایی رو ندارم :)... گرون ارزون نداره فقط 2 سالی هست از این جیتگ میگذره و من از شره ال تی 3 ال تی 2 و هر چرند دیگه خلاص شدم و در این دو سال در آسودگی زیستم ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر