Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

صفحه بازی در Home Page

نقد و بررسی :
Chief دوباره آغاز می کند

پیش نمایش‌ :
مرثیه ای بر فرشته ی آبی

تمام مسائل مربوط به داستان و مراحل بازی حتما، داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت دسترسی شخص خاطی از انجمن قطع خواهد شد.

درود :D

halo4--article_image.jpg

خـــب این عنوان هم همین چند دقیقه پیش توی کنفرانس مایکرو قبل از پایان کنفرانس تایید شد و یک تریلر ازش به نمایش در اومد که فکر کنم فشار خون فن های بازی رو زیاد کرد و بهترین خبر ممکن براشون بود! :D

02900247248633330112.jpg

تریلر CG بود؛ صجنه ای که به نمایش در اومد اول از توی قلب چیف شروع شد و بعد از گوش هاش بیرون اومد (همراه با صدایی که چیف رو صدا میزد) بعد چیف از یک محفظه بیرون اومد و همونطور که توی عکس میبینید با اون زن صحبت کرد. بعدش هم یک انفجار رخ داد و چیف از سفینه پرید بیرون!

زمان انتشار بازی هم تعطیلات 2012 تعیین شد :D

دانلود تریلر

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
دانلود تریلر

یه عکس از تریلر:

83auc2bwvqc3gvk2m6yo.png

شاهکار! یعنی مثل چی الان تو کفم! اون سیاره دقیقا چی بود؟ یه قسمتش باز شد و از توش نوری بیرون اومد و به نظر میرسید داره رئیس و سفینه اش رو میکشه تو!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من یه نوع Wormhole بود . یه نوع Wormhole ِ ساختگی بود . به نظر من کورتانا و چیف به یه زمان دیگه میرن :D شاید یه خرده قبل تر :D شاید یه خرده جلوتر .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
این هم یک آرت بسیار زیبا از نمای اینوری (:D) که نشون میده سفینه رئیس داره کشیده میشه توی سیاره!

qp4jxrm69xm7kgehwb.png

اگه اشتباه نکنم این باید یک Shield World باشه و اگه حدسم درست باشه مطمئنا با Forerunner های افسانه ای روبرو خواهیم شد بالاخره. دشمن های بازی هم به احتمال 90% کاملا جدید خواهند بود و خبری از Covenant ها نیست.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا من از همين لحظه خودم رو به عنوان يكي از فن هاي سرسخت اين بازي معرفي مي كنم :d ديگه طاقت ندارم گور باباي بقيه FPS ها :d (البته قبليا رو هم بازي كردما :d ولي يه دفعه منقلب شدم :d)
(اين پست رو مي تونيد بوكمارك هم بكنيد :d)

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
بابک جون در مورد حدست فقط امیدوارم در مورد دشمنها درست گفته باشی
آخه میدونی که قبلی ها عجق وجق بودن و شبیه قورباغه.... البته کشتن یه سری دشمن واقعا چه لذتی داره...؟
....
بگذریم تاریخ عرضه به تاریخ ما حدودا کی میشه؟
بعد هر دو نسخه رو ۳۴۳ میخواد بسازه....؟
نکنه خراب کاری کنه....!!!
ویرایش: چرا اطلاعات رو فقط تو اون تاپیک میزارید....الان خوندم به جوابی که میخواستم رسیدم
فقط تاریخ عرضه دو تاشون به شمسی چی میشه؟ شرمنده من به جز فبریه که تولدمه هیچکدوم از ماهها رو بلد نیست

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
برای دوستانی که تریلر رو ندیدن:

lhc4id9z4krm8cfsm0b.png

bnlbneipszfiygjr6z7.png

qx9medimrg6yqp4vdy9t.png

9288r1omges9vs6tdi49.png

69ajndyodkeqa2ywpdao.png

uxfj6xlsb0jzq6tq8z4e.png

oc3c2idme61im3tg2c.png

ersvq03bx5dpwxdabnd0.png

ed7igx7fhxxxxlrp5egp.png
بگذریم تاریخ عرضه به تاریخ ما حدودا ۶ یا ۷ ماه دیگه میشه؟
بعد هر دو نسخه رو ۳۴۳ میخواد بسازه....؟
نکنه خراب کاری کنه....!!!
تاریخ عرضه یک سال و 5-6 ماه دیگست:D

ریمیک رو یه استودیو دیگه میسازه، 343 هیلو 4 رو میسازه (البته 343 روی ساخت ریمیک هم نظارت داره).
Halo + Dead Space = Halo 4
lol @ you :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما

انصافا تریلر زیبایی درست کرده بودن ، کلا Halo برای من یه بازی خنثی به حساب میاد ، امیدوارم این یکی کمی بهتر از دست پخت های Bungie باشه !!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
ریمیک رو یه استودیو دیگه میسازه، 343 هیلو 4 رو میسازه (البته 343 روی ساخت ریمیک هم نظارت داره).
همون Saber ؟
راستی تاریخ انتشارش کیه؟! ریمیک رو میگم.
نگرفتم نیما چی گفتی...!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر