Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
فکر کنم من از معدود موجوداتی باشم که از فلادها خوشم میاد. توی هیلو 3 نفس گیر ترین قسمت کمپین همونجا بود. کاملا با روان گیمر بازی میکردن:biggrin1:
خدایی چطوری خوشت میاد ؟!! :D من چند بار تصمیم گرفتم H3 رو از اول بازی کنم ولی یاد اون مرحله که می افتادم پشیمون میشدم ! :D توی Combat Evolved هم خیلی نفس گیر بودن نامردا ! :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خیلی خوشحالم:d
واقعا فوق العاده بود اعلام هیلو 4 کنفرانس مایکروسافت واقعا پربار بود اعلام هیلو 4هم اوجش بود
البته درمورد Anniversary یه مقدار مشکوکم واحساس میکنم بیشتر تجاریه ولی امیدوارم دوباره هیجان ریچ رو تجربه کنیم البته در سطحی بالاتر

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
خُب بریم تو کار کالبد شکافی تیزر:D

اگه دقت کنید وقتی رئیس روی هوا اون Magnum رو میگیره و باهاش شلیک میکنه، یه تیر غیر عادی شلیک میشه، نه شلیک معمولی Magnum ! یعنی یه چیزی مثل بمب پرت میشه!

آخر تیزر هم (تو این عکس) ببینید یه چیزی روی اسلحه گذاشته شده و رئیس خشابش رو عوض میکنه.

Costumize گسترده اسلحه در بازی؟:D برای یه بازی مثل هیلو که با اسلحه هاش شناخته میشه، ریسک بزرگیه. امیدوارم 343 بازی رو نترکونه فقط:D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Costumize گسترده اسلحه در بازی؟:D برای یه بازی مثل هیلو که با اسلحه هاش شناخته میشه، ریسک بزرگیه. امیدوارم 343 بازی رو نترکونه فقط:D
این فکر کنم Grenade Launcher باشه دست چیف.نه؟

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
این سیستم Search انجمن غیر فعال بوده اینجا را ندیده بودم :D
تیزر بازی خیلی خفن بود، یعنی یه حس و حال عجیبی داشت. احتمالا تغییرات زیادی تو بازی شاهد هستیم فقط امیدوارم 343 یه کاری نکنه که فن ها یه شبه بریزن در شرکتش را تخته کنن :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
نه بابا Grenade launcher چیه:D Magnumـه، یعنی قشنگ مشخصه، یه بار دیگه تیزر رو ببین.

از رو عکس هم مشخصه یه چیزی نصب شده روش، خود اسلحه نقره ایه، اون چیزه (:D) مشکیه.
نه تو تیزر که معلومه مگنومه ولی تو این عکسه شبیه Grenade launcher بود.:d
ولی آره راست میگی سر مگنومه یه چیز سیاهه(lol):d
فکر کنم تقویتی بسته.:d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
پسر دارم می میرم !!! من دیروز و پریرزو اصلا نتونستم بیام . خودمو کشتم بیام کنفرانس ما کروسافتو دنبال کنم ولی نتونستم که نتونستم .
بیاد منو یه نفر بگیره :d بهترین خبری بود که می تونستم بشنوم :d
Halo: Combat Evolved Anniversary اینم خر کیف ترم کرد :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
اینم عکس از اون Attachmentـی که روی اسلحه بسته شده:

dk2yjnsmrs17he6gu2h.png

اینجا هم چیف Reloadـش میکنه.

z6gl0431k59sq2v4kxdu.png

hupfdwrieu1cgidfigbu.png

Attachment اسحله تو هیلو نداشتیم تا حالا ! امیدوارم گند نزنن تو بازی:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
Attachment اسحله تو هیلو نداشتیم تا حالا ! امیدوارم گند نزنن تو بازی:D

نابود شد بازی:(............ .

خداییش یکی از قشنگیهای هیلو مخصوصا تو ریچ(که ساختار اسلحه ها کلا از لحاظ طراحی بهتر شده بود)همین اسلحه های جالبش بود........... .

اگه کاستیمایز بذارن رو اسلحه های بازی بازی رو خیلی تحت تاثیر قرار میده..........(خدا کنه این کاستیمایز خیلی خیلی محدود باشه تا کلیت اسلحه ها ثابت بمونه:d:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر