Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    232

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,748
335
[HR][/HR]
صفحه بازی در Home Page

نقد و بررسی :
Chief دوباره آغاز می کند

پیش نمایش‌ :
مرثیه ای بر فرشته ی آبی
[HR][/HR]
تمام مسائل مربوط به داستان و مراحل بازی حتما، داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت دسترسی شخص خاطی از انجمن قطع خواهد شد.

درود :D

خـــب این عنوان هم همین چند دقیقه پیش توی کنفرانس مایکرو قبل از پایان کنفرانس تایید شد و یک تریلر ازش به نمایش در اومد که فکر کنم فشار خون فن های بازی رو زیاد کرد و بهترین خبر ممکن براشون بود! :D

تریلر CG بود؛ صجنه ای که به نمایش در اومد اول از توی قلب چیف شروع شد و بعد از گوش هاش بیرون اومد (همراه با صدایی که چیف رو صدا میزد) بعد چیف از یک محفظه بیرون اومد و همونطور که توی عکس میبینید با اون زن صحبت کرد. بعدش هم یک انفجار رخ داد و چیف از سفینه پرید بیرون!

زمان انتشار بازی هم تعطیلات 2012 تعیین شد :D

دانلود تریلر

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
14,769
964
نام
بابک
دانلود تریلر

یه عکس از تریلر:

شاهکار! یعنی مثل چی الان تو کفم! اون سیاره دقیقا چی بود؟ یه قسمتش باز شد و از توش نوری بیرون اومد و به نظر میرسید داره رئیس و سفینه اش رو میکشه تو!

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,718
384
نام
سعید
Yeeeeeeeeees بازم Halo و چیف میان تا استاندارهای FPS رو ارتقا بدن

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
14,640
5,635
نام
فرهود
به نظر من یه نوع Wormhole بود . یه نوع Wormhole ِ ساختگی بود . به نظر من کورتانا و چیف به یه زمان دیگه میرن :D شاید یه خرده قبل تر :D شاید یه خرده جلوتر .

Terova

کاربر سایت
Dec 1, 2007
12,813
1,768
نام
محمد امین
ای تو روحشون..آخه این همه HALO ..؟ کی طاقت بیاره..؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
14,769
964
نام
بابک
این هم یک آرت بسیار زیبا از نمای اینوری (:D) که نشون میده سفینه رئیس داره کشیده میشه توی سیاره!

اگه اشتباه نکنم این باید یک Shield World باشه و اگه حدسم درست باشه مطمئنا با Forerunner های افسانه ای روبرو خواهیم شد بالاخره. دشمن های بازی هم به احتمال 90% کاملا جدید خواهند بود و خبری از Covenant ها نیست.

آخرین ویرایش:

Kaine

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,088
9,065
نام
احسان
آقا من از همين لحظه خودم رو به عنوان يكي از فن هاي سرسخت اين بازي معرفي مي كنم :d ديگه طاقت ندارم گور باباي بقيه FPS ها :d (البته قبليا رو هم بازي كردما :d ولي يه دفعه منقلب شدم :d)
(اين پست رو مي تونيد بوكمارك هم بكنيد :d)

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
1,218
206
نام
محمد
بابک جون در مورد حدست فقط امیدوارم در مورد دشمنها درست گفته باشی
آخه میدونی که قبلی ها عجق وجق بودن و شبیه قورباغه.... البته کشتن یه سری دشمن واقعا چه لذتی داره...؟
....
بگذریم تاریخ عرضه به تاریخ ما حدودا کی میشه؟
بعد هر دو نسخه رو ۳۴۳ میخواد بسازه....؟
نکنه خراب کاری کنه....!!!
ویرایش: چرا اطلاعات رو فقط تو اون تاپیک میزارید....الان خوندم به جوابی که میخواستم رسیدم
فقط تاریخ عرضه دو تاشون به شمسی چی میشه؟ شرمنده من به جز فبریه که تولدمه هیچکدوم از ماهها رو بلد نیست

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
14,769
964
نام
بابک
برای دوستانی که تریلر رو ندیدن:

بگذریم تاریخ عرضه به تاریخ ما حدودا ۶ یا ۷ ماه دیگه میشه؟
بعد هر دو نسخه رو ۳۴۳ میخواد بسازه....؟
نکنه خراب کاری کنه....!!!
تاریخ عرضه یک سال و 5-6 ماه دیگست:D

ریمیک رو یه استودیو دیگه میسازه، 343 هیلو 4 رو میسازه (البته 343 روی ساخت ریمیک هم نظارت داره).
Halo + Dead Space = Halo 4
lol @ you :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
8,347
476
نام
نیما

انصافا تریلر زیبایی درست کرده بودن ، کلا Halo برای من یه بازی خنثی به حساب میاد ، امیدوارم این یکی کمی بهتر از دست پخت های Bungie باشه !!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,338
75
نام
Mohamad®eza
ریمیک رو یه استودیو دیگه میسازه، 343 هیلو 4 رو میسازه (البته 343 روی ساخت ریمیک هم نظارت داره).
همون Saber ؟
راستی تاریخ انتشارش کیه؟! ریمیک رو میگم.
نگرفتم نیما چی گفتی...!:D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
8,347
476
نام
نیما
نگرفتم نیما چی گفتی...!:D
حرکتش شبیه حرکت ایساک تو DS بود دیگه ، همین که تو هوا حرکت میکرد !! چجوری بگم ، خودت باید بفهمی دیگه :d

• Like
Reactions: TOP Game

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟